freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آسفالت 304 هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی شهر سقز
سرویس کردستان- شهردار سقز با بیان اینکه در سالجاری 41540 تن آسفالت تولید شده اظهار داشت: حدود 304 هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی شهر سقز به منظور بهسازی و رضایتمندی شهروندان اسفالت شده است.
به گزارش کردپرس؛ ضیاالدین نعمانی در مصاحبه ای با روابط عمومی شهرداری سقز، خاطر نشان ساخت: یکی از اقدامات عمرانی شهرداری سقز که در طول چند سال گذشته علی رغم کمبود بودجه، اعتبارات و مصالح مورد نیاز، اما به صورت مستمر و مداوم صورت پذیرفته است، آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر می باشد.
وی افزود: هر ساله علاوه بر لکه گیری معابر اصلی و فرعی سطح شهر، خیابان و کوچه های زیادی در سطح شهر خاکبرداری، تسطیح و آسفالت شده که در کنار بهبود کمیت، ارتقای کیفیت و سرعت بخشیدن به بهسازی نیز مد نظر قرار گرفته است.
ضیاالدین نعمانی با اشاره به اینکه در سال 95 علاوه بر اسفالت خیابان های دکتر خالدی به طرف سرای سالمندان، آخر سردار در بهارستان، آسفالت یلدا در محله نشمیلان، اورامان، مهر 4 تا ورودی آپارتمان های مسکن مهر کیان (جاقل)، روکش بخش زیادی از خیابان دارالصفا‏‏، قسمتی از جاده کانی نیاز، معابر اصلی و فرعی آپارتمان های مسکن مهر شهرک دانشگاه، مسکن مهر جاقل؛ حدود 60 کوچه نیز آسفالت شده است.
 

کد مطلب: 121246  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۱۲ : ۴۳

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۸:۴۹ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها