freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384876/31  زمان: 12:16  1395/10/15  بازدید: 1,779

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی مدعی شد که متوجه نمی‌شود "چرا دیگر رقبا به چلسی و برنامه بازی هایش در دوران کریسمس حسادت می‌کنند".

به گزارش "ورزش سه"، چلسی در 13 بازی اخیرش به پیروزی رسیده و صدرنشین لیگ است. آنها خود را برای دیدار حساس امشب مقابل تاتنهام آماده می‌کنند ولی از سوی دیگر مربیان از جمله مورینیو و ونگر مورد انتقاد قرار گرفته اند که اتحادیه برای آنها استراحت بیشتری در دوران کریسمس نسبت به دیگر تیم‌ها در نظر گرفته است.

 

 

 

کونته در این رابطه گفت:"می‌توانم این را بگویم که من این برنامه را نچیده ام. فکر می‌کنم برتری که نسبت به تاتنهام داریم این است که یک روز بیشتر از آنها استراحت می‌کنیم. اگر می‌خواهیم راجع به برتری صحبت کنیم، برتری ما این است. ولی برای من، برتری چیز متفاوتی است. در طول یک فصل ممکن است اتفاقاتی رخ دهد و شرایطی به وجود بیاید ولی مطمئنا نه چنین چیزی.

 

فکر می‌کنم مربیان حریف از جایگاهی که ما در آن قرار داریم عصبانی هستند نه ترتیب و چینش بازی ها. از این جهت ناراحت نیستم. فکر می‌کنم طبیعی است. در ایتالیا هم همینطور بود. تکرار می‌کنم دلیل این عصبانیت همین است که ما صدرنشین هستیم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱:۴۵ دیده شده : ۲۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۹
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها