freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

نخست‌وزیر عراق:
اقلیم کردستان بیش از میزان تعیین‌شده نفت صادر می‌کند
سرویس عراق و اقلیم کردستان - نخست‌وزیر عراق گفت: اقلیم کردستان بیش از سهمیه در نظر گرفته‌شده نفت صادر می‌کند و باید در این خصوص توضیح دهد.
به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری «عین العراق نیوز» حیدر العبادی در کنفرانس خبری هفتگی خود که روز سه‌شنبه (14 دی/3 ژانویه) در بغداد برگزار شد، ضمن اشاره به اینکه صادرات نفت اقلیم کردستان بیش از میزان تعیین‌شده است، از اربیل خواست با شفافیت بیشتری در این خصوص توضیح دهد.
عبادی به شهروندان عراقی اطمینان داد که طرح‌هایی برای مقابله با حوادث تروریستی و باز‌رسی از تمامی خودروها در بغداد و همه استان‌های عراق به اجرا گذاشته شده است.
وی ضمن اشاره به اینکه عراق به همکاری اطلاعاتی با کشورهای جهان برای نابودی کامل گروه تروریستی داعش نیاز دارد، افزود: اکنون شبکه‌های تروریستی مرتبط با داعش از طریق برخی از رسانه‌ها برای ترویج و گسترش تروریسم تلاش می‌کنند.
حیدر العبادی ضمن اظهار امیدواری در خصوص همکاری نمایندگان مجلس عراق برای تعیین وزرای کشور و دفاع عراق، خواستار همکاری همگان برای رویارویی با خطرات جنایات سازمان‌یافته و هدفمند در کشور شد.
عبادی ضمن اشاره به اینکه جهان نقش عراق و دستاوردهایش در نبرد با تروریسم را می‌ستاید، افزود: عراق به‌رغم بحران مالی و سیاست ریاضت اقتصادی پیروزی‌هایی را تحقق بخشیده و ظرف چند روز گذشته به موفقیت‌های بزرگی در عملیات آزادسازی موصل دست‌یافته است.
وی در این کنفرانس خبری گفت: نخست‌وزیر ترکیه در چارچوب برنامه سفر متقابل مقامات دو کشور از عراق دیدن خواهد کرد و ما سعی داریم تا روابط دوجانبه خود را تقویت کنیم.
نخست‌وزیر عراق با تأکید بر اینکه ما مخالف استفاده از سرزمین عراق برای حمله علیه کشورهای همسایه ازجمله ترکیه هستیم، افزود: عراق از هیچ گروهی که علیه ترکیه و آنکارا اقدام به حمله می‌کند، حمایت نمی‌کند و آنکارا این موضوع را خوب می‌داند.

کد مطلب: 121219  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۱۰ : ۳۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴:۲۶ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۰
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها