freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


آموزش های پیشگیری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان به مدارس کرمانشاه نیز کشیده شد
سرویس کرمانشاه- کارگاه آموزشی یک روزه آشنایی با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان برای مربیان بهداشت مدارس شهر کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، مربیان بهداشت مدارس شهر کرمانشاه امروز در یک کارگاه یک روزه با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان و راه های پیشگیری از این بیماری آشنا شدند.
مدرس این کارگاه یک روزه که توسط اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برپا شد دکتر علیرضا حیدری رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم اداره کل دامپزشکی استان بود که آخرین راهکارهای پیشگیری از این بیماری را برای مربیان بهداشت مدارس تشریح کرد.
 این کارگاه با هدف آشنایی بیشتر و کاملتر مربیان بهداشت و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان و در نهایت خانواده ها با انتقال موارد مطرح شده به آنان و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان و در راستای اجرای برنامه های آموزشی پیشگیری اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه برگزار گردید.
 ایجاد پل ارتباطی موثر جهت ارتقاء و بهبود سطح سلامت جامعه با انتقال مطالب آموزشی مطرح شده به دانش آموزان و پوشش قشر وسیعی از جامعه از این طریق از دیگر اهداف برگزاری این کارگاه بود.

کد مطلب: 121193  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۵ : ۱۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸:۳۳ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها