freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کوالکام سال گذشته‌ی مودم LTE X16 خود را رونمایی کرد که در اسنپدراگون ۸۳۵ نیز از آن استفاده کرده است. سرعت دانلود این مودم به بیش از یک گیگابیت بر ثانیه در گوشی‌های هوشمند می‌رسد، حال آنکه در حال حاضر دست یافتن به سرعت دریافت اطلاعات در شبکه‌های مخابراتی غیرممکن است، با این وجود کوالکام مودم X16 خود را در جریان CES 2017 برای خودروها نیز رونمایی کرده است. این مودم از وجود طراحی جدیدی بهره می‌برد که استفاده از آن را در خودروها بیش از پیش ساده کرده است.

برای دست یافتن به سرعت بالای مورد نظر به سیستم پردازش سیگنال پیچیده در کنار آنتن‌های متعددی نیاز است. براساس اطلاعات ارائه شده این مودم قادر است تا به بیش از ۱۰ استریم دیتای LTE متصل شده و اطلاعات را از این طریق دریافت کند. به بیان ساده‌تر مودم جدید کوالکام برای خودروها قادر است تا از کانال‌های متفاوتی اطلاعات را بصورت همزمان دریافت کرده و همین موضوع نرخ پهنای باند دریافتی را افزایش می‌دهد. شاید از خود بپرسید که استفاده از چنین مودمی در خودروها چه فوایدی دارد؟ استفاده از این مودم در خودروها به معنای دریافت سریع اطلاعات نقشه‌ها، وضعیت جاده و وضعیت آب و هوا به هنگام رانندگی است.

البته با همه‌گیر شدن استفاده از خودروهای هوشمند استفاده از این مودم بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. کوالکام سعی دارد تا با جمع‌آوری اطلاعات این چنینی سیستم نقشه و مدیریت ترافیک را بیش از پیش دقیق‌تر کند. اطلاعات جمع آوری شده از این طریق می‌تواند کمک بزرگی به پلتفرم Drive Data کوالکام بکند. ترکیب سرعت بالای انتقال داده در کنار فناوری یادگیری ماشین می‌تواند اپلیکیشن‌های بسیار کاربردی را برای خودروها به ارمغان بیاورد.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷:۱۲ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۵۵
  • تعداد حاضران : ۱۲۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها