freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

معاون اجتماعی مرزبانی کردستان:
مرزنشینان کردستانی خود را از مرزبانان جدا نمی دانند
سرویس کردستان-معاون اجتماعی مرزبانی کردستان در دیدار با امام جمعه روستاهای مرزی مریوان گفت: مرزنشینان پشتوانه اصلی مرزبانی برای تامین امنیت مرزها هستند.
به گزارش کردپرس "عبدالرضا کرمی"در دیدار با امام جمعه روستاهای مرزی پیران و اسکول مریوان از زحمات و تلاشهای مرزنشینان در همکاری با مرزبانی برای ایجاد امنیت مطلوب در آن منطقه مرزی تقدیر کرد و اظهار داشت: تمایل مردم مرزنشین به انجام فعالیت های قانونی و مشروع و کاهش جرایم مرزی از یکسو نشانگر تغییر نگرش مردم نسبت به مشاغل کاذب در مرز بوده و از سوی دیگر مبین وجود امنیت در این مناطق میباشد.
کرمی با اشاره به اقدامات و برنامه های صورت گرفته و پیش روی مرزبانی در مناطق مرزی، خاطر نشان کرد: خدمت به مرزنشینان از اهداف و برنامه های اصلی مرزبانی بوده که توسعه بازارچه های مرزی برای ارتقاء سطح معیشت مرزنشینان یکی از اقدامات مهم این فرماندهی در مناطق مرزی بوده است.
معاون اجتماعی مرزبانی کردستان ادامه داد: امروز مرزبانی خدمتگزار مردم است و مرزنشینان نیز در تمام برهه های زمانی ثابت کرده اند که یار و یاور سربازان خود در مرزبانی هستند که این امر مهم از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
مرزنشینان کردستانی خود را از مرزبانان جدا نمی دانند
در ادامه ماموستا "مهدوی گُرد" امام جمعه روستای مرزی "پیران" مریوان از تلاش شبانه روزی مرزبانان در حراست از نوار مرز قدردانی نمود و گفت: در پی رشادت مرزبانان، فعالیتهای ممنوعه قاچاق کالا در این شهرستان نسبت به سالهای گذشته به شدت کاهش یافته و امنیت پایداری در نوار مرز برقرار شده است.
وی تصریح کرد: فعالیت اقتصادی مشروع مرزنشینان در نقطه صفر مرزی از مصادیق بارز امنیت پایدار در نوار مرز بوده که این مهم در سایه تعامل مرزبانان و مرزنشینان و همت جهادی مسئولان مرزبانی محقق شد.
در این دیدار همچنین ماموستا" شریفیان" امام جمعه روستای "اسکول" نیز نکاتی را در خصوص جایگاه کنونی جمهوری اسلامی در منطقه عنوان و ابزار داشت: ایران اسلامی امروزه به عنوان پرچمدار و طرفدار واقعی اتحاد و همبستگی در جهان اسلام شناخته می شود به طوری که در این سرزمین اسلامی تمام ادیان ومذاهب با آرامش و در لوای یک پرچم از میهن، خاک و آبروی خود محافظت می کنند.
وی اضافه کرد: مرزبانی جمهوری اسلامی یکی از نهادهایی است که وظیفه بسیار مهم تامین امنیت همه جانبه نوار مرز را بر عهده دارد تا مردم در سایه امنیت در یک فضای امن و آرامی زندگی کرده و روزی خود را تامین کنند.
ماموستا شریفیان خاطر نشان کرد: مرزنشینان این خطه خود را از مرزبانان جدا نمی دانند و برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی در مرزها از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

کد مطلب: 121167  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۲ : ۱۶

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸:۱۳ دیده شده : ۳۴بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها