freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قرار است در آینده همه ابزارهای خانگی در پلتفرم اینترنت اشیاء قرار گیرند و به یکدیگر متصل شوند. کمپانی RnD64 در CES 2017 از ابزار هوشمند جدیدی به نام Hello Egg رونمایی کرده است که در واقع یک دستیار هوشمند و برنامه ریز برای آشپزخانه است. این ابزار به کاربر کمک می‌کند تا غذاهای مختلف در چهارچوب شاخه‌ی غذایی محبوب خود را تهیه کند. این ابزار حتی برای شرایط غیرمنتظره نیز آمادگی دارد تا مثلا اگر مهمان برنامه ریزی نشده داشته باشید بتوانید برنامه‌ی جدید مطابق با تعداد نفرات بیشتر را در اختیار بگیرید. 

هلو اگ، می‌تواند خریدهای شما را نیز مدیریت کند و حتی به فروشگاه نزدیک شما سفارش مواد غذایی مورد نیاز برای تهیه‌ی غذای روز را بدهد. کنترل کامل هلو اگ از طریق دستورات صوتی انجام می‌شود و هنگام طبخ غذا هم می‌توان پرسش‌های مورد نظر در باره‌ی پخت غذا را سوال کرد. 

دانلود ویدیو

براساس تحقیقاتی که در امریکا انجام شده ۹۲ درصد از مردم این کشور معتقدند غذایی که در خانه تهیه می‌شود سالم‌تر از غذای بیرون است. این در حالی است که ۶۰ درصد مردم شام را خارج از خانه می‌خورند. در سال ۱۹۸۵ این آمار ۷۱ درصد بوده است. هلو اگ تلاش می‌کند تا مردم را تشویق کند تا در خانه آشپزی کنند و علاوه بر آن آشپزی را برای آن‌ها ساده‌تر کند.

پیش خرید هلو اگ از همین حالا و در سایت HelloEgg.net شروع شده و تحویل آن در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۷ خواهد بود. 

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱:۴۹ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۱۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها