freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

فرمانده نیروی انتظامی بانه:
سارق حرفه ای با 27 فقره سرقت در بانه دستگیر شد
سرویس کردستان- فرمانده نیروی انتظامی بانه از دستگیری سارق حرفه ای با 27 فقره سابقه سرقت در بانه خبر داد.
سرهنگ فرزاد کریمی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار کرد پرس گفت: سارق با سابقه  27 فقره سرقت دستگیر با وثیقه سیصد و پنجاه میلیون ریالی روانه زندان شد.
وی افزود: در پی سه فقره وقوع سرقت مغازه، مدرسه و اماکن خصوصی در سطح شهر بانه و با توجه به حساسیت موضوع ماموارن پلیس آگاهی دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.
وی خاطر نشان کرد: با کار اطلاعاتی و رصدهای انجام شده کار آگاهان اداره آگاهی بانه مخفیگاه متهم را در بانهع شناسایی کردند و در یک اقدام ضربتی سارق را دستگیر کردند.
سرهنگ کریمی با اشاره به کشف مقادیر زیادی امول مسروقه در محل سکونت مخفیانه سارق گفت: این سارق دارای سابقه  27 فقره سرقت در زمینه سرقت از منزل، مغازه و اماکن خصوصی بوده که چندی پیش از زندان آزاد شده و مجددا دستگیر و با قرار وثیقه سیصد و پنجاه میلیون ریالی روانه زندان شد.
وی دلیل ارتکاب به سرقت سارق 40 ساله را اعتیاد به مواد مخدر عنوان کرد و تصریح کرد: اعتیاد به مواد مخدر از دلایل عمده سارقان برا ارتکاب به جرم است که دستگاه های ذی ربط بایستی در این راستا اقدامی جدی داشته باشند.
وی دستگیری ساراقان و مجرمان را از وظایف نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: محکومیت های قضایی برای این افراد بازدارندگی لازم را ندارد و بسیاری از مجرمان پس از آزاد شدن از زندان مجددا مرتکب جرم می شوند و حرفه ای تر عمل می کنند.
 

کد مطلب: 121256  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۱۶ : ۳۲

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱:۵۱ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها