freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اجرای ارکستر فیلارمونیک کردستان در جشنواره موسیقی فجر
سرویس فرهنگی-ارکستر فیلارمونیک کردستان به رهبری مهدی احمدی و مایستری ارسلان کامکار در قالب سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در تالار رودکی در تهران به اجرا خواهند پرداخت.
به گزارش کردپرس ارکستر فیلارمونیک کردستان به رهبری مهدی احمدی و دستیاری ارسلان کامکار جهت هماهنگی گروه و تک نوازی و خوانندگی هانا کامکار و داریوش گودرزی در قالب سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در روز پنچ شنبه 23 دی ماه جاری تالار رودکی در تهران به اجرای خواهند پرداخت.
ارکستر فیلارمونیک کردستان قرار است قطعاتی از موسیقیدانان بزرگ جهان را در این برنامه اجرا کنند اما بیشترین قطعاتی که در این ارکستر اجرا می شود آثار و قطعاتی از موسیقی اصیل کُردی است که برای این روز در  نظر گرفته شده است.
ارکستر فیلارمونیک کردستان از سال 1384 توسط مهدی احمدی، خالد مبارکی، امین رحیمی ، مرتضی کرمی و... بنیان نهاده شد و پس از طی مسیر تکمیل و ترقی اکنون با بیش از پنجاه نوازنده مشغول فعالیت است.
 این ارکستر به پیشنهاد دکتر حمید رضا اردلان از سال 1393 دارای هیئت امناء شد و در چندین دوره جشنواره فجر، و شرکت در جشنواره های معتبر داخلی و خارجی را در کارنامه خود دارد.

کد مطلب: 121251  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۱۶ : ۳۰

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲:۰ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۴۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها