freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش دی اسپورت، سرمربی نفت مسجدسلیمان در تشریح شرایط فعلی تیم نفت اظهار کرد: با توجه به ظرفیت خوبی که در بین بازیکنان تیم وجود دارد من آینده خوبی را برای این تیم در ادامه متصور هستم و قطعا بازیکنان جوان و مستعدی در اختیار تیم وجود دارد که نیاز به تمرین و کار کردن دارند و تلاش ما این است تا با یک هماهنگی خوب بتوانیم نتایج خوبی را برای هواداران این تیم رقم بزنیم.

حافظی ادامه داد: در حال حاضر شرایط خوبی در تیم حاکم است و با تمام قدرت در حال تمرین هستیم و خوشبختانه با یک انسجام و همدلی خوب در حال کارکردن هستیم و یک تیم قدرتمند و منظم را راهی مسابقات پیش رو خواهیم کرد.

وی  در خصوص جذب بازیکن جدید در این تیم اذعان داشت: در حال حاضر همه تمرکز ما روی داشته‌هایمان است و با قدرت در حال کار کردن و تمرین هستیم و همه دغدغه ما موفقیت این تیم است که در حال حاضر فقط روی تیم و این بازیکنان تمرکز داریم و فعلا هیچ لیستی مبنی ورود یا خروج بازیکنی ندارم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان اضافه کرد: تنها حلقه مفقوده این تیم آرامش است و با تلاش اعضا کادر فنی تیم توانستیم به تیم آرامش بدهیم و همه بازیکنان با یک وفاق و همدلی در حال تمرین هستند.

حافظی در خصوص بازی روز جمعه این تیم مقابل ایرانجوان بوشهر تاکید کرد: با تمرین‌هایی که انجام دادیم و خوشبختانه همه همدل و منسجم برای بازی‌های آینده آماده هستند و ما قطعا روز جمعه با همه توان حاضر می‌شویم که هدف ما کسب سه امتیاز این بازی است و انتظار داریم تا هواداران نفت مسجدسلیمان با همه توان تیم را در بازی‌های پیش رو حمایت کنند و بازهم شاهد تشویق همه جانبه مردم فوتبال دوست مسجدسلیمانی در ورزشگاه قدیمی شهید بهنام محمدی باشیم./خبرگزاری امید


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱:۱۵ دیده شده : ۲۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۱۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها