freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

استاندار کرمانشاه خبر داد:
سفر وزیر نفت به کرمانشاه برای شتاب بخشیدن به اجرای پروژه های نفتی
سرویس کرمانشاه- استاندار کرمانشاه از سفر وزیر نفت به کرمانشاه در آینده ای نزدیک به منظور شتاب بخشیدن به اجرای پروژه های مهم نفتی و پتروشمی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، دکتر رازانی در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در سفر دو روزه ای که در اواسط هفته به تهران داشتیم برنامه های متعددی از سوی مدیریت ارشد استان مورد پیگیری قرار گرفت و خوشبختانه دستآوردهای خوبی نیز در پی داشت. استاندار کرمانشاه در این مورد اظهار داشت: صبح روز گذشته مدیریت ارشد استان یک دیدار کاری با مهندس زنگنه وزیر محترم نفت داشتیم. با توجه به این موضوع که ایشان در سال اخیر سفر مستقلی به کرمانشاه انجام نداده اند - تنها در سفر کاروان دولت تدبیر و امید به کرمانشاه حضور داشتند - از ایشان دعوت شد سفری به استان داشته باشند تا در یک زمان کافی مسایل مربوط به پروژه های مهم و در دست اجرا به شکل جدی مطرح نموده و بتوانیم در مورد آن ها تصمیم گیری کنیم.
 وی عنوان کرد: مهندس زنگنه نیز با توجه به ضرورتی که در مورد انجام این سفر احساس می کردند به دفترشان دستور دادند برنامه های انجام این سفر را تنظیم کنند.
 دکتر رازانی اظهار داشت: همچنین در این دیدار 2 پروژه مهم پالایشگاه آناهیتا و پتروشیمی اسلام آباد به شکل ویژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راه های شتاب بخشیدن به این پروژه ها مورد ارزیابی قرار گرفت.
 استاندار کرمانشاه تصریح کرد: خوشبختانه مهندس زنگنه حمایت های خوبی از 2 پروژه مهم پالایشگاه آناهیتا و پتروشیمی اسلام آباد انجام داده اند و این دو پروژه روند اجرایی خوبی را در پیش گرفته است.
 این مقام عالی اظهار داشت: در این دیدار وزیر نفت نیز قول حمایت های بیشتری را دادند و به معاونت های مجموعه وزارتخانه دستور دادند همکاری های بیشتری در این زمینه داشته باشند تا این پروژه ها سرعت بیشتری به خود بگیرند. وی در ادامه سخنانش افزود: پیرامون توسعه زیربنایی منطقه سومار و نفت شهر و قصرشیرین نیز درخواستی خدمت ایشان ارایه شد.
تا پیش از این وزارت نفت بیش از 20 میلیارد تومان برای ایجاد تأسیسات زیربنایی در نفت شهر هزینه کرده است و تقاضا کردیم این روند حمایتی همچنان تداوم یابد تا وزیر محترم نفت نیز در این زمینه قول مساعد دادند.

کد مطلب: 121269  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۱۶ : ۲۳

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷:۵۵ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها