freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


استاندار: مشکلات کارکنان نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی برطرف شود
سرویس آذربایجان غربی- استاندار آذربایجان‌غربی گفت:: باید مشکلات کارکنان نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی برطرف شود چون اگر برطرف نشود امکان لغزش آنها وجود دارد.

به گزارش کردپرس، "قربانعلی سعادت" در همایش یک روزه فرماندهان و کلانتری‌های استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه علما و بزرگان دینی، نعمت امنیت و سلامت را جزو بزرگترین نعمات دانسته‌اند اظهار داشت: با مشاهده وضعیت ناامنی در کشورهای اطراف جمهوری اسلامی ایران و به ویژه عراق، سبب می‌شود که بیش از گذشته قدر امنیت موجود در کشور را بدانیم.
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: خوشبختانه امنیت موجود در کشور و به ویژه در استان آذربایجان‌ غربی به دست پاکدست‌ترین انسان‌ها یعنی نیروهای خدوم انتظامی به وجود آمده است.
وی به شرایط سخت و دشوار خدمتی در استان اشاره کرده و تصریح کرد: بنابراین امید است که مشکلات کارکنان نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی برطرف شود چون اگر برطرف نشود امکان لغزش آنها وجود دارد.
سعادت بیان کرد: پس سازمان قضایی نیروهای مسلح باید نسبت به مشکلات نیروهای انتظامی اهتمام داشته و از سوی دیگر باید مسیری ارائه دهد که تخلفی صورت نگیرد.
استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر اینکه اصلاح امور با فکر آسوده امکان‌پذیر است افزود: بی‌تردید انسانی که ذهن درگیری داشته باشد در انجام امور محوله دچار مشکل می‌شود.
وی اظهار داشت: البته نباید گمان کرد که نیروی انتظامی انگیزه‌های مادی داشته بلکه آنها ایثارگر بوده و باید آسایش آنان تامین شود./
 

کد مطلب: 121261  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۱۵ : ۲۹

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸:۲۲ دیده شده : ۳۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها