freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1384986/40  زمان: 17:21  1395/10/15  بازدید: 3,424

سرمربی تیم فوتبال استقلال که بارها بر استفاده از بازیکنان جوان این تیم تاکید کرده، در فصل نقل و انتقالات به دنبال استفاده از بازیکنان نامداری است که در انتهای دوران فوتبالی خود قرار دارند.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان بعد از تجربه شیرین استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب استقلال برابر سپاهان، در تمامی گفت و گوهای خود بعد از دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر از علاقه به استفاده از "بنزین سبز" در نیم فصل دوم لیگ برتر گفت.


بنزین سبز در ادبیات منصوریان بازیکنان جوانی هستند که او از ابتدای فصل از آنها به تناوب استفاده کرده بود و در هفته پانزدهم با حضور همزمان حسین حسینی، مجید حسینی، میلاد زکی پور، بهنام برزای، فرشید اسماعیلی و مجتبی حق دوست استفاده از بازیکنان جوان را حداکثر کرد و البته نتیجه آن شد که آبی ها در بهترین نمایش نیم فصل اول خود در روزی که می توانستند برنده اصفهان را ترک کنند، از ورزشگاه نقش جهان با یک امتیاز برگشتند.

 

سرمربی استقلال که بعد از این بازی همواره به استفاده دوباره از این عنصر در تیم آبی پایتخت اصرار کرده، در فصل نقل و انتقالات رفتار متفاوتی داشته است. این روزها اسامی در حوالی استقلال نام آنها به گوش می رسد که بزرگترین انگیزه آنها برای حضور در این تیم خداحافظی با پیراهن آبی است. پژمان منتظری، ایمان مبعلی و البته آندرانیک تیموریان از جمله بازیکنانی هستند که همگی در سالهای پایانی فوتبال خود هستند و با حضور این بازیکنان اسم و رسم دار، استفاده از بازیکنان جوان برای منصوریان دوباره ماموریتی سخت خواهد بود.

 

البته نباید فراموش کرد که با توجه به مصائب نقل و انتقال در بازارهای زمستانی، خرید بازیکنان ایده آل در این برهه از فصل کاری دشوار است اما سرمربی آبی ها باید پیش از عقد قرارداد با بازیکنانی که در انتهای مسیر فوتبالی خود حضور دارند، به این نکته نیز توجه کند که حضور این بازیکنان باعث می شود باز هم دست او برای استفاده از جوانان بسته شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۱۰ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها