freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت هارمان در نمایشگاه CES 2017‌ از پلتفرم مبتنی بر ابر خود موسوم به Ignite‌ رونمایی کرد که با هدف کنترل تمام دستگاه‌ها و قابلیت‌های بیرون خودرو توسعه داده شده است. طبق اعلام هارمان، "ایگنایت یک پلتفرم end-to-end است که امکان اتصال، مدیریت دستگاه، توانمندسازی اپلیکیشن، آنالیز و قابلیت مدیریت خدمات را فراهم می‌کند." به موجب این پلتفرم، تولیدکنندگان می‌توانند مجموعه‌ای از قابلیت‌های هوشمند را به خودروهای اضافه کنند؛ قابلیت‌هایی که امکان تعامل خودروها با یکدیگر، تعامل با خانه‌ی هوشمند کاربر و زیربنای شهر را فراهم می‌کنند.

به‌عنوان مثال، هنگامی با خودروی خود به جلوی پارکینگ خانه نزدیک می‌شوید، سیستم‌های مستقل IoT (اینترنت اشیا) خودرو و خانه‌تان با برقراری ارتباط یکپارچه‌ای، درهای پارکینگ را باز می‌کنند، چراغ‌های خانه را روشن می‌کنند و سیستم امنیتی خودرو را غیرفعال می‌کنند. این پلتفرم همچنین امکان تبادل داده‌های مسافت‌سنجی خودروها با یکدیگر را فراهم می‌کنند و به این ترتیب فرایند مرسوم شدن خودروهای خودران را سرعت می‌بخشند.

در حقیقت چنانچه اقتصاد اشتراکی جدید شکل بگیرد، تولیدکنندگان قادر خواهند بود تا ناوگان‌‌های گسترده‌ی اشتراک‌گذاری خودرو و طرح‌های هم‌سفری را راه‌اندازی کنند؛ طرح‌هایی که در آن‌ها پروفایل کاربران در فضای ابری ذخیره شده و روی خودروهای امانتی "خالی" دانلود می‌‌شود. این موضوع اپراتورها را قادر می‌سازد تا مواردی مانند موقعیت صندلی‌ها، مقصد و تنظیمات رادیو را پیش از ورود شخص به داخل اتومبیل، به‌دلخواه وی شخصی‌سازی کنند. علاوه‌بر این به‌موجب پلتفرم ایگنایت امکان مدیریت بهتر ناوگان خودروها با آپلود مواردی مانند داده‌های مسافت‌سنجی و آنالیز خودرو را در فضای ابری سیستم مدیریت مرکزی، فراهم می‌کند تا از این طریق پیش از بروز مشکل در خودروها، آن‌ها را به مرکز خدمات ارسال کنند.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵:۳۳ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۹
  • تعداد حاضران : ۱۲۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها