freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


مقادیر زیادی از باتری مورد نیاز محصولات سامسونگ توسط بخشی از این کمپانی به نام سامسونگ SDI تامین می‌شود؛ بنابراین جای تعجبی نخواهد داشت که بدانیم این بخش وظیفه تامین باتری‌های گلکسی نوت 7 را نیز بر عهده داشته است.

زمانی که گزارش‌هایی مبنی بر اینکه گلکسی نوت 7 آتش گرفته است منتشر شد شایعاتی نیز به وجود آمد که علت آتش گرفتن این دستگاه، باتری‌های تولید شده توسط سامسونگ SDI است. کمپانی کره‌ای نیز مجبور شد تا تامین باتری‌های گلکسی نوت 7 را به کمپانی چینی ATL بسپارد که درواقع دومین تامین کننده باتری برای این فبلت بود.

پس از این تغییرات، انتظار می‌رفت که مشکل به وجود آمده برای گلکسی نوت 7 خاتمه یابد اما این اتفاق رخ نداد و گلکسی نوت 7 حتی با باتری‌های ساخت ATL نیز آتش می‌گرفت. البته این اتفاق به نفع سامسونگ SDI بود چون تا حدودی از مقصر شناخته شدن تبرئه شد.

حال گزارش جدیدی از کره جنوبی منتشر شده است مبنی بر اینکه سامسونگ SDI علت اصلی آتش گرفتن گلکسی نوت 7 نبوده و همین امر نیز باعث می‌شود تا کمپانی کره‌ای بتواند از باتری‌های تولید شده توسط این بخش در تلفن‌های هوشمند بالارده‌اش که گلکسی اس 8 یکی از آنها است استفاده کند.

همچنین انتظار می‌رود که سامسونگ از کمپانی‌های دیگر نیز لوازم جانبی تهیه کند که یکی از آنها ال‌جی Chem نام دارد. این بخش درواقع، بخش تولید باتری کمپانی ال‌جی است که اگر گفته‌ها صحت داشته باشند قرار است یکی از تامین‌کنندگان باتری گلکسی اس 8 شود.

به نظر می‌رسد که سامسونگ توانسته به تحقیقاتی که علت آتش گرفتن گلکسی نوت 7 را مطالعه می‌کرد خاتمه دهد و انتظار می‌رود که در انتهای ماه ژانویه، نتایج تحقیقات را رسانه‌ای کند.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵:۳۶ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها