freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

امام جمعه شهرکرمانشاه در دیدار با معاون اسناد واملاک کشور:
انضباط در ثبت اسناد برای کشور ضروری است
سرویس کرمانشاه- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: انضباط و دقت در ثبت اسناد برای کشور فواید فروانی دارد و ضروری است.

به گزارش خبرگزاری کردپرس، حضرت آیت الله "مصطفی علما" روز چهارشنبه در نشست با انجم شعاع معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد واملاک کشور و مدیر و مسولان استانی این سازمان گفت: بسیاری از امور کشور و خدمات و اصلاحاتی که نیاز است باید بر مبنای آمار دقیق ثبت اسناد انجام بگیرد که این موضوع اهمیت ثبت اسناد را نشان می دهد.
 وی افزود: ثبت اسناد از زمان گذشته ی طولانی در ایران سابقه دارد اما امروز باید با توجه به پیشرفت زمان این موضوع را به صورت مدرن تری مدیریت کرد که بتوانیم اسناد را برای اداره کشور و آیندگان به درستی ثبت کنیم.
 همچنین معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: سازمان ثبت اسناد با تاکید رئیس محترم قوه قضاییه و همت آقای تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در صدد بر آمد که مشکلات این سازمان را برطرف سازند.

" محمدمهدی انجم شعاع " افزود: ارئه خدمات ثبتی با کنترل های هوشمند و الکترونیکی در بخش های ثبت املاک ، ثبت اسناد و ثبت اختراعات از دستاوردها و نتایج تلاش های اخیر این سازمان می باشد.
 وی گفت: البته سازمان هنوز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند که ناشی از عواملی چون کمبود نیروی انسانی و نیاز داشتن به جذب نیروهای متهد و ارزی و استفاده بیشتر از فناوری های نوین است که البته امروز در وضعیت مناسبتری نسبت به قبل قرار داریم.

کد مطلب: 121265  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵  |  ساعت: ۱۸ : ۲۱

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۲:۴۲ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۳۱
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها