freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


زد‌تی‌ای در حال برنامه ریزی برای عرضه‌ی ساعت اندرویدی جدیدش است.

اگرچه ساعت‌های سامسونگ نرم افزار مخصوص خود را دارند، اما هنوز هم از بزرگان این دسته از فناوری هستند.

زد‌تی‌ای شرکتی است که به سبب ساخت گوشی های اقتصادی شناخته شده است. اما اکنون این کمپانی ساعت هوشمند خود را وارد بازار خواهد کرد.

لیگزین چنگ، مدیر اجرایی زد‌تی‌ای ایالات متحده در مصاحبه‌ای پیش از شروع نمایشگاه CES 2017 عنوان کرده که این شرکت ابزارهای ارتباطی چینی، برنامه‌ریزی کرده است تا امسال یک ساعت هوشمند با نرم افزار پوشیدنی اندروید گوگل به بازار عرضه کند. آن‌ها در حال حاضر با اپراتوری در ایالات متحده شریک شده‌اند که ساعت را به فروش خواهد رساند. این ساعت اتصال LTE خودش را دارد و می‌تواند مستقل از تلفن کار کند.

شرکت‌ها مایلند تا مشتریان را در مورد ساعت های هوشمندی با امکانات فراوان هیجان زده کنند، ساعت های هوشمندی که زمانی به عنوان جهشی در فناوری شناخته می‌شدند. اما در حال حاضر، بسیاری از شرکت‌ها به ساخت ردیاب‌های فعالیت ارزان و ساده روی آورده‌اند. طیف وسیعی از شرکت های پوشیدنی‌های اندروید، تلاش های خود را کم کردند و حتی موتو لنوو گفت که محتمل نیست که در سال 2017 ساعت هوشمند جدیدی بسازد.

این عدم استقبال مشتریان از ساعت های هوشمند در چه حد است؟ در سه ماهه‌ی سوم، نسبت به همین دوره‌ی زمانی در سال گذشته، بازار 51 دصد سقوط کرده است.

چنگ در مورد ساعت هوشمند زد‌تی‌ای یا شریکانش در ساخت این ساعت دیگر حرفی نزده است، اما بسیار هیجان زده به نظر می‌رسید. او گفت که دیگران آزمایش‌های این ساعت را انجام داده‌اند.

او گفت که مشکلات بسیاری وجود داشتند، مثلا عمر باتری یکی از محدودیت‌های اصلی بود. اما این مشکلات حل شده‌اند. عمر باتری، نبود اتصال LTE و سرویس اپراتور مناسب همه مشکلاتی بودند که حل شدند.

زد‌تی‌ای به آینده‌ی ساعت هوشمند خود که نازک‌تر است، عمر بیشتری دارد و می‌تواند اتصال LTE برقرار کند، بسیار خوشبین است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۶:۴۶ دیده شده : ۷۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۳
  • تعداد حاضران : ۲۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها