freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گاهی اوقات، در محیط‌های شلوغ و پرسروصدا به این نیاز داریم که صدای خاصی را واضح و رسا بشنویم؛ چرا که برقراری ارتباط با شخصی، زمانی‌ که نمی‌توانید تک‌تک کلمات وی را بشنوید، کار بسیار دشواری است. شلوغی و ازدحام CES 2017، باعث می‌شود که این نمایشگاه به چنین محیطی بدل شود؛ بنابراین اوروساوند فرصت را مغتنم شمرده و با حضور در این نمایشگاه، هدفون‌ توگوشی و بی‌سیم خود را که با نام Tilde‌معرفی کند.

کمپانی Orosound، این هدفون‌‌ را یک سیستم مدیریت نویز می‌داند که با استفاده از فناوری کاهش نویز فعال، صداهای مزاحم پس‌زمینه را حذف کرده و روی صدای شخصی که با آن در حال مکالمه هستید، تمرکز کند. شما با استفاده از یک اسلایدر، صداهای محیطی را تا ۳۰ دسی‌بل کاهش دهید. ضمن آنکه به‌موجب یک حالت مستقیم نیز می‌‌توانید تنها صدای شخصی را بشنوید که درست در مقابل شما قرار دارد و صحبت می‌کند. با هدفون‌های Tilde در حالت پخش موسیقی نیز می‌توانید صداهای محیطی را حذف کنید.

اوروساوند پیش از این هدفون‌های Tilde را در ماه اکتبر در قالب یک پروژه‌ی کیک‌استارتر معرفی کرد و اکنون در حال برنامه‌ریزی برای عرضه‌ی هدفون‌های یادشده، از ماه مه و با قیمت ۳۴۹ دلار است.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۶:۵۴ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۰۷
  • تعداد حاضران : ۲۶۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها