freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"،رمضانی از جدایی پرحرف‌ و حدیث می‌گوید. هافبک سابق نساجی که به دلیل مشکلات مالی از جمع قائمشهری‌ها جدا شده بود در جمع شاگردان علیرضا مرزبان قرار گرفت. با او درباره علت ترک نساجی، حضور در جمع بابلی‌ها و مسائل دیگر صحبت کردیم. انتقال او در حال حاضر مهمترین خبر فوتبال دو شهر بابلسر و قائمشهر است.

گفت‌وگو با او را در زیر می‌خوانید:

نساجی به تعهدش عمل نکرد و جدا شدم
بندی در قراردادم با نساجی داشتم و اینکه خیلی منتظر ماندم تا آنها به آن بند و تعهدشان عمل کنند که پس از اجرایی نشدن این مساله از آنها جدا شدم. با یکی از نزدیکان باشگاه در ارتباط بودم تا روز شنبه هم به خاطر نساجی صبر کردم که خریدار جدید به باشگاه آمد با بچه‌ها بر سر تمرین رفتیم اما وقتی دیدم خبری نشد با همه خداحافظی کردم و به همه گفتم که دیگر برنخواهم گشت و جالب اینکه همه به من گفتند برو؛ بعد از سه، چهار روز برگشتم که متاسفانه کار از کار گذشته بود. نمی‌توانستم امروز و فردا کنم و آینده خودم را خراب کنم.

حضور آقای کریمی موثر بود
با وجود برگشت آقای پرهام هنوز هیچ چیز مشخص نشده اما می‌گویند می‌خواهیم با قدرت تیم‌داری کنیم و من برای این تیم و هوادارانش آرزوی موفقیت دارم. من هم دوست داشتم در استان خودم باشم و به تیم استان خودم کمک کنم دیگر آنکه به دلیل مسائل خانوادگی که خیلی‌ها در جریان هستند با خونه به خونه قرارداد بستم. البته حضور آقای کریمی، افتخار فوتبال ایران و آسیا من را به سمت این تیم کشاند. آقای کریمی آدم بزرگی‌اند و مدیرفنی تیم خونه به خونه هستند و قطعا نظر مدیرفنی در این جذبم دخیل بوده است.

تخلفی نکرده ام
خیلی‌ها درگیر این مطلب بودند که چطور با وجود حضورم در دو تیم به خونه به خونه آمدم، برای اطلاع عموم باید بگویم که یک بازیکن می‌تواند در طول یک سال با 3 تیم قرارداد امضا کند و فسخ کند و در دو باشگاه می‌تواند بازی کند چون من در سایپا هیچ بازی‌ای نکردم و هیچ بازی‌ای جز 18 نبودم می‌توانم با یک باشگاه دیگر بازی کنم. پس در واقع شما می‌توانید با 3 باشگاه قرارداد امضا کنید و در دو تیم بازی کنید. من در سایپا اصلا بازی نکردم پس به طور قطع می‌توانم در یک تیم دیگر بازی کنم این را آقای هوشنگ نصیرزاده کارشناسی حقوقی فدراسیون بارها و بارها گفته‌اند. این یک قانون است و موضوعی نیست که اعلام شود همه این را می‌دانند. آنهایی که می‌گویند نمی‌توانم از نساجی بروم قطعا از این قانون اطلاع ندارند.

هواداران می‌دانند چرا جدا شدم
جدایی‌ام از نساجی اتفاق‌ فوتبالی است علاوه برآنکه هر کسی آینده خودش را هم در نظر می‌گیرد. من خیلی برای نساجی صبر کردم و می‌توانید از یکی از نزدیکان این باشگاه سوال کنید، با وجود آنکه خونه به خونه و نساجی دو تیم هم استانی هستند نباید این تناقض به وجود بیاید و هواداران فکر دیگری درباره رفتن من کنند. بعید می‌‌دانم تماشاگران نساجی بخواهند توهینی به حضورم در خونه‌به‌خونه کنند.

تمرین نداشتم در بازی به اهواز نرفتم
به دلیل دیر اضافه شدنم به تیم خونه به خونه و تمرین نداشتنم با آنها مقابل استقلال اهواز به میدان نخواهم رفت. با وجود آنکه 2 هفته‌ای از رقابت‌های دور رفت می‌گذرد و تمرین آنچنانی نداشته‌ام اما تمام تلاشم را خواهم کرد تا به هماهنگی با این تیم برسم و برای این تیم بابلی مثمرثمر واقع شوم.

منبع:ورزش سه


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰:۱۵ دیده شده : ۳۹۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۳
  • تعداد حاضران : ۲۵۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها