freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به نظر می‌رسد که سونی اولین کمپانی شخص ثالث است که توانسته آپدیت اندروید 7.1.1 نوقا را برای محصول خود به‌صورت OTA عرضه کند. البته باید بدانید تیمی که وظیفه آماده ساختن این آپدیت برای گوشی اکسپریا ایکس را داشته است، اعلام کرده که بروزرسانی جدید در حال حاضر تنها برای کسانی که در برنامه آزمایشی ثبت نام کرده باشند، در دسترس قرار خواهد گرفت.

با انجام این کار، سونی آپدیت جدید را در اختیار تعداد محدودی از دارندگان اکسپریا ایکس قرار می‌دهد تا ایرادات و باگ‌های احتمالی را برطرف کرده و سپس بروزرسانی را در دسترس عموم قرار دهد.

طبق اطلاعاتی که در بلاگ خصوصی اکسپریا قرار گرفته است، این آپدیت دارای شماره نسخه 38.3.A.0.41. است و همچنین مجهز به آپدیت‌های امنیتی دسامبر سال ۲۰۱۶ خواهد بود. علاوه بر آن امکانات بیشتری نیز به این بروزرسانی اضافه شده است که برای مثال می‌توان به یک گزینه برای ریست کردن گوشی، سریع‌تر در دسترس قرار گرفتن دوربین و پشتیبانی از قابلیت ریموت پلی اشاره کرد.

قابلیت ریموت پلی به دارندگان کنسول خانگی PS4 اجازه می‌دهد تا از طریق تلفن هوشمندشان به انجام بازی‌ها بپردازند. البته در حال حاضر اکسپریا ایکس از دسته‌های دوئل شاک پشتیبانی نمی‌کند.

همانطور که گفتیم این نسخه در حال حاضر به‌صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار گرفته است تا با برطرف شدن باگ‌های احتمالی، در اختیار دسترس عموم قرار گیرد؛ بنابراین اگر در برنامه آزمایشی شرکت نکرده‌اید، برای دریافت آپدیت اندروید 7.1.1 باید کمی صبر کنید.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰:۱۰:۲۷ دیده شده : ۴۰۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۲۰
  • تعداد حاضران : ۱۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها