freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد جوانان آمریکایی تمایل چندانی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو ندارند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه سی ان ان، تازه ترین نظرسنجی شبکه تلویزیونی بلومبرگ نشان می دهد جوانان آمریکایی تمایل چندانی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو ندارند. 

بر این اساس، بر اساس نتایج نظرسنجی بلومبرگ فقط 40 درصد از جوانان آمریکایی در انتخابات پیش رو از نامزد حزب دموکرات، هیلاری کلینتون حمایت می کنند. در این میان، نامزد حزب رقیب یعنی دونالد ترامپ جمهوریخواه از حمایتی 36 درصدی برخوردار است. 

کلینتون در سخنرانی تبلیغاتی خود با اشاره به مشکلات جوانان در آمریکا گفته بود: «خانواده هایی که زیر 125 هزار دلار در سال درآمد دارند باید بتوانند فرزندان خود را بدون پرداخت هزینه ای برای شهریه به دانشگاه بفرستند.»

این در شرایطی است که بسیاری از جوانان و حتی بزرگسالان در آمریکا تمایل چندانی برای شرکت در انتخابات از خود نشان نداده اند. نتایج یک بررسی که سی ان ان انجام داده است نشان می دهد فقط 69 درصد از رای دهندگان نام خود را برای دادن رای به ثبت رسانده اند. این رقم در سال گذشته 76 درصد بود. 

خبرنگار سی ان ان گفت پس از برگزاری نخستین مناظره انتخاباتی در دانشگاه هاستر سراغ دانشجویان علوم سیاسی این دانشگاه رفتیم و از آنان پرسیدیم مناظره را چگونه ارزیابی می کنند. 

بسیاری از دانشجویان چنین پاسخ دادند: «داشتیم تو خوابگاه با دوستام خوش می گذراندیم و با بازی رایانه ای می کردیم.» یا « من رفته بودم کنسرت، کنسرت خوبی بود.» و فرد دیگری می گوید: « خونه بودم، داشتم تکالیفم را انجام می دادم. اصلا علاقه ای به این بحث ها ندارم. آنقدر همه چیز عجیب و غریب شده که می خواهم بگویم اصلا رئیس جمهور نمی خواهیم.» 

دانشجویانی هم که مناظره را دیده بودند با اتفاق، از هیلاری کلینتون حمایت کردند. 

نظرسنجی هایی که پس از مناظره در ایالت های دارای رای سرنوشت ساز به اجرا در آمده همگی از پیشتازی هیلاری کلینتون در این ایالت ها حکایت دارد. 

بر همین اساس هیلاری کلینتون در ایالت فلوریدا از حمایتی 46 درصدی برخوردار است در حالی که ترامپ 42 درصد محبوبیت دارد. در میشیگان هیلاری 7 درصد از ترامپ پیش است. محبوبیت هیلاری در میشیگان 42 درصد و ترامپ 35 درصد است. در نیوهمپشایر نیز به همین ترتیب هیلاری 7 درصد پیش است. و در نهایت، در نوادا هیلاری کلینتون با 6 درصد اختلاف و 44 درصد محبوبیت از دونالد ترامپ با 38 درصد محبوبیت پیشی گرفته است.

انتهای پیام/ 

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۵:۱۶:۳۲ دیده شده : ۹۱بار نویسنده : admin

شرکت در برنامه دورهمی شرکت در قرعه کشی شرکت در قرعه کشی اول مارکت شرکت در قرعه کشی آپ شرکت در قرعه کشی دور همی شرکت در قرعه کشی همراه اول شرکت در قرعه کشی سان استار شرکت در قرعه کشی سافتلن شرکت در قرعه کشی محسن شرکت در قرعه کشی سامسونگ شرکت در قرعه کشی برنج محسن شرکت در خندوانه شركت در خندوانه نحوه شرکت در خندوانه شرکت در مسابقه خندوانه شرکت در برنامه خندوانه 94 شرکت در برنامه ی خندوانه شرایط شرکت در برنامه خندوانه ثبت نام برای شرکت در خندوانه شرایط شرکت در خندوانه برای شرکت در خندوانه شرکت در لاتاری شرکت در لاتاری 2016 شرکت در لاتاری 2014 شرکت در لاتاری 2015 شرکت در لاتاری 2013 شرکت در لاتاری پول شرکت در لاتاری گرین کارت شرکت در لاتاری کانادا شرکت در لاتاری اقامت امریکا شرکت در لاتاری 2017 شرکت در مسابقه دورهمی شرکت درریز شرکت درریز فاز 19 شرکت درریز اصفهان شرکت درریز عسلویه شرکت درریز فاز 12 شرکت درریز صنعت یزد شركت درريز سایت شرکت درریز استخدام شرکت درریز شرکت مهندسی درریز فاز 12 شرکت درنا شرکت درنا مهر شرکت درنا آوند شركت درنا شركت درنامهر شرکت درنا شاهرود شرکت درنا مرغ دلیجان شرکت درنا پلت سوادکوه شرکت درنا صنعت مهر شرکت درنا پلت شركت درنا مهر شرکت درنا مهر صنعت شرکت درنا مهر قشم شرکت درنا مهر اصفهان سایت شرکت درنا مهر سایت شرکت درنا صنعت مهر آدرس شرکت درنا مهر شرکت دروازه طلایی آسیا شرکت دروازه طلائی آسیا شركت دروازه طلايي آسيا شرکت دروازه طلايي آسيا انتخابات پیش رو انتخابات پیش روی ایران انتخابات پیش روی ترکیه انتخابات پیش رو افغانستان انتخابات در پیش رو انتخابات مجلس پیش رو تاریخ انتخابات پیش رو ترکیه و انتخابات پیش رو پیشینه انتخابات در افغانستان تاریخ انتخابات در افغانستان تاریخچه انتخابات افغانستان پيشتاز انتخابات افغانستان پیشتاز انتخابات افغانستان پیشینه انتخابات در جهان تاریخچه انتخابات در جهان تاریخچه انتخابات جهان پیشینه انتخابات در ایران تاریخچه انتخابات در ایران تاریخچه ی انتخابات در ایران تاریخچه انتخابات ایران تاریخچه انتخابات مجلس در ایران پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری پیشینه انتخابات بلومبرگ: جوانان آمریکایی تمایل چندانی برای شرکت در انتخابات پیش رو ندارند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۰۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها