freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


نامزد جمهوری‌خواه انتخابات آتی آمریکا، دولت این کشور را به دروغگویی در ماجرای پرداخت پول به ایران متهم و این مسئله را یک اشتباه توصیف کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از آسوشیتد پرس، دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دولت این کشور را به دروغگویی در ماجرای پرداخت پول به ایران متهم کرد. 

وی در اظهاراتی در پنسیلوانیا گفت: ۴۰۰ میلیون دلار پول نقد در ازای گروگان‌ها به ایران می‌رود و وی (اوباما) در این زمینه به دروغ گفت که این مبلغ برای گروگان‌ها نبوده است، اما گروگان‌ها فقط زمانی توانستند ایران را ترک کنند که آن‌ها (ایرانی‌ها) این پول را دریافت کردند. این اشتباه بود. 

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه در اظهاراتی گستاخانه گفت: «آن‌ها یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار پول نقد به یک کشور تروریستی یعنی ایران پرداخت کردند.» 

ترامپ در بخش دیگری از اظهاراتش، ادعا کرد قصد دارد حمله هیلاری کلینتون به صنعت و ایالت پنسیلوانیا را که با هدف کسب سود شخصی نامزد دموکرات انجام می‌شود، متوقف کند. 

وی تصریح کرد: همه می‌دانند که هیلاری کلینتون میلیون‌ها دلار را از طریق همین همکاری‌های جهانی و انتقال مشاغل شما به کشورهای دیگر بدست آورده است. به همین دلیل است که او-هیلاری کلینتون - با پیمان تجاری فاجعه‌بار ترنس- پسفیک (پیمان تجاری آمریکا و اروپا) صد در صد موافق است. 

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزود: پیمان تجاری ترنس-پسفیک ویرانی اقتصادی را برای پنسیلوانیا به همراه خواهد داشت و کمپین ما تنها شانس جلوگیری از آن و بسیاری چیزهای بد دیگر برای کشورمان -آمریکا- است. 

ترامپ گفت: زمان عمل کردن مانند انسان‌های باهوش است. زمان آن فرا رسیده که نگذاریم کشورهایی مانند مکزیک فرصت‌های شغلی ما را بگیرند. ما مواد مخدر می‌گیریم و آن‌ها پول نقد بدست می‌آورند. 

وی ادامه داد: ما می‌خواهیم یک مرز جنوبی بسیار بسیار قوی داشته باشیم و از سرازیر شدن مواد مخدر که جوانانمان و افراد زیاد دیگری را مسموم می‌کند، به کشورمان جلوگیری کنیم. 

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تأکید کرد: ما این دیوار (می‌ان مکزیک و آمریکا) را خواهیم ساخت و صدرصد هزینه ساخت آن را مکزیک پرداخت خواهد کرد. 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۱۱:۱۳ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

پول به انگلیسی قلک پول به انگلیسی پایه پولی به انگلیسی ترجمه کلمه پول به انگلیسی پول چرک کف دسته به انگلیسی پول کسی را خوردن به انگلیسی کیف پول به انگلیسی پول خرد به انگلیسی واریز پول به انگلیسی واحد پول به انگلیسی پول بهره ای پول بهره ای فوری پول بهره ایی پول بهره ای باسفته پول بهره ای در اصفهان پول بهره ای اصفهان پول بهره ای تهران پول بهره ای کرج پول بهره اي دریافت پول بهره ای پول بهتر است یا ثروت علم بهتر است یا ثروت علم بهتر است یا ثروت انشا علم بهتر است یا ثروت امام علی علم بهتر است یا ثروت به زبان انگلیسی علم بهتر است یا ثروت چرا علم بهتر است یا ثروت؟ انشای طنز علم بهتر است یا ثروت طنز علم بهتر است یا ثروت از دیدگاه نهج البلاغه علم بهتر است یا ثروت گوشه پرت نیمکت پول بهتر است یا علم پول به عربی معنی پول به زبان عربی پول به عربي پول به زبان عربی معنی پول به عربی ترجمه پول به عربی پول بهتر است یا عشق علم بهتر است یا عشق پول بهره ای میخوام دريافت پول بهره اي گرفتن پول بهره اي پول به زبان انگلیسی پول چرک کف دسته به زبان انگلیسی کیف پول به زبان انگلیسی تاریخچه پول به زبان انگلیسی پول شویی به زبان انگلیسی پول خرد به زبان انگلیسی واحد پول کشورها به زبان انگلیسی واحد پول به زبان انگلیسی درباره ی پول به زبان انگلیسی تحقیق در مورد پول به زبان انگلیسی اشتباه ایران در یمن اشتباهات ایران در جنگ اشتباهات ایران در جنگ با عراق بود سبنسر بود سبنسر ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل مترجم بود سبنسر في الغرب بود سبنسر في الغرب مترجم بود سبنسر مترجم بود سبنسر البلدوزر بود سبنسر وترانس هيل يوتيوب بود سبنسر كابوي بود سبنسر كامل بود اسپنسر بود اسپنسر ویکی پدیا باد اسپنسر و ترنس هیل باد اسپنسر ترنس هیل بود اسپنسر پلیس عکس بود اسپنسر دانلود فیلم بود اسپنسر بود بامیان بود باميان بود های بامیان عکس بود بامیان معلومات درباره بود بامیان بودبودک بودبودک سرشماری بودبودک سرشماری در قزوین بودبودک تلگرام بود آیا که خرامان بود آیا که خرامان شجریان دانلود بود آیا که خرامان ز درم بازآیی شجریان بود آیا که خرامان شجریان بود آیا که خرامان ز درم باز آیی ؟ بود آیا که خرامان به برم باز آیی بود آیا که خرامان ز درم بود ایا که خرامان ز درم بازایی بود آیا که خرامان به درم باز آیی بود آيا كه خرامان ز درم بازآيي بود سبنسر وترانس هيل ويكيبيديا بود سبنسر وترانس هيل أفلام بود سبنسر وترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل كامل بود سبنسر ترانس هيل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة كاملة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة عربي فلم بود سبنسر وترانس هيل مترجم افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم عربي تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجمة تحميل افلام بود سبنسر وترانس هيل مترجم فيلم حامي الطيور بود سبنسر وترانس هيل مترجم ترامپ: پرداخت پول به ایران اشتباه بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۶۳
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها