freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۱۲۷۷۰

۲۴  بازدید

هفته نامه سلامت: ظاهر لب‌های شما می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد سلامت کلی بدن در اختیار قرار دهد. در این مقاله قصد داریم پنج مورد از این اطلاعات را بیان کنیم.


رژلب جدید خود را دور بیندازید:
5 چیزی که لب‌هایتان در مورد سلامتی شما می‌گویند

لب‌های شما نیز متورم است؟ شاید یکی از دلایل اصلی این تورم استفاده از رژ لب باشد.اما این امر ممکن است دلیل دیگری نیز داشته باشد. تورم ممکن است به خاطر وجود یک واکنش آلرژیک ایجاد شده باشد. در ابتدا لب‌ها به نظر بزرگ‌تر از حد معمول می‌رسد و در نهایت این حجیم شدن ادامه پیدا می‌کند. اگر از همان ابتدا حجم لب‌هایتان بیش از حد بزرگ شد و تورم شدیدی داشت باید هر چه سریع‌تر به پزشک مراجعه کنید. در بیشتر موارد زمانی که آلرژی مقصر اصلی تورم لب‌ها باشد نشانه دیگری همچون آبریزش از چشم، خارش پوست یا کهیر نیز وجود خواهد داشت.

نیاز به خوردن استیک دارید:


5 چیزی که لب‌هایتان در مورد سلامتی شما می‌گویند

زمانی که سخت بر روی رژیم غذایی خود کار می‌کنید تا لاغر شوید، ممکن است مواد مغذی زیادی را از دست بدهید. در برخی از مواقع این کمبود ممکن است در لب‌های شما خود را بروز دهد. زمانی که لب‌های شما به سرعت و به طور ناگهانی خشک می‌شود و ترک‌های دردناکی بر روی آن ایجاد می‌گردد، ممکن است کمبود آهن، روی، ویتامین B3 یا ویتامین B6  داشته باشید. در اینگونه موارد معمولا مقصر اصلی رژیم غذایی است اما راه حل و درمان آن بسیار ساده است.

کافی است به رژیم غذایی خود کمی  گوشت قرمز اضافه کنید. این گونه موارد معمولا منبع غنی از  آهن و روی است. اگر خوردن گوشت قرمز را دوست ندارید می‌توانید آهن، روی و ویتامین B را در غذاهایی همچون  سالمون، تخم مرغ و برگ‌های سبز گیاهان پیدا کنید. برای اینکه خیالتان راحت شود، بهتر است سری به متخصص بزنید و از کمبود مواد مغذی آگاه شوید. در برخی از مواقع ممکن است تنها خوردن گوشت یا سایر موارد کافی نباشد و به مکمل‌های دارویی نیاز داشته باشید.

ممکن است آبریزش دهان داشته باشید:

یکی دیگر از دلایل ترک‌های دردناک در گوشه‌های دهان، آبریزش دهان است. اگر شما نیز عادت دارید دندان قروچه کنید،ممکن است رطوبت حاصل از دهان  به هنگام خواب در گوشه‌های آن جمع گردد و باعث ایجاد عفونت قارچی شود. قارچ‌هایی که در طول شب رشد می‌کنند، باعث ظریف‌تر شدن پوست در گوشه‌های دهان می‌شوند و همین امر نیز منجر به ترک خوردگی خواهد شد. اگر دندان مصنوعی باعث ایجاد این مشکل شده است باید هرچه سریع‌تر به پزشک مراجعه کنید.

بدن شما به تمریناتی همچون یوگا نیاز دارد:

5 چیزی که لب‌هایتان در مورد سلامتی شما می‌گویند

زمانی که تحت استرس شدید هستید، ممکن است زخم سرد( تبخال) بر روی لب‌های شما ایجاد گردد. اگر واقعا خسته هستید و زیاد کار کرده اید؛ وجود این زخم‌ها نباید باعث تعجب شما شود. همچنین اینگونه موارد ممکن است نشانه وجود اختلال در سیستم ایمنی شما باشد. ممکن است به هنگام سرماخوردگی یا دوران عادت ماهیانه برآمدگی‌های دردناکی بر روی لب‌های خود داشته باشید.

زمان پر کردن بطری آب فرا رسیده است:


5 چیزی که لب‌هایتان در مورد سلامتی شما می‌گویند

هوای سرد و خشک بیرون ممکن است باعث ایجاد ترک خوردگی در لب‌های شما نشده باشد. در اینگونه موارد احتمال کاهش هیدراتاسیون بدن به صورت داخلی وجود دارد. اگر زمان زیادی را زیر نور خورشید می‌گذرانید یا آب کمی می‌نوشید، بهتر است آب مصرفی خود را افزایش دهید.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۳۱:۳۹ دیده شده : ۹۸بار نویسنده : admin

در مورد سلامتی در مورد سلامتی بدن در مورد سلامتی و تندرستی در مورد سلامتی مو در مورد سلامت در مورد سلامت روان حدیث در مورد سلامتی شعر در مورد سلامتی تحقیق در مورد سلامتی نکاتی در مورد سلامتی شعر در مورد سلامتی و تندرستی حدیث در مورد سلامتی و تندرستی انشا در مورد سلامتی و تندرستی تحقیق در مورد سلامتی و تندرستی تحقیق در مورد سلامت و تندرستی مطالبی در مورد سلامتی و تندرستی متن در مورد سلامتی و تندرستی مقاله در مورد سلامت و تندرستی جملات زیبا در مورد سلامتی و تندرستی نکاتی در مورد سلامتی بدن تحقیق در مورد سلامتی بدن شعر در مورد سلامتی بدن مقاله در مورد سلامت بدن در مورد سلامت بدن حدیث در مورد سلامتی بدن مقاله در مورد سلامتی بدن مطلب در مورد سلامتی بدن مطالبی در مورد سلامتی بدن نکاتی در مورد سلامتی مو در مورد سلامت مو مطلب در مورد سلامت مو نکاتی در مورد سلامت مو حدیث در مورد سلامتی و بهداشت حدیث در مورد سلامتی قلب حدیث در مورد سلامتی انسان حدیثی در مورد سلامتی حديث در مورد سلامتي حدیث در مورد سلامت حديث در مورد سلامت شعر در مورد سلامتی دوست شعر در مورد سلامتی یار شعر در مورد سلامتی رهبر شعر در مورد سلامتی و بهداشت شعر در مورد سلامتی مادر شعری در مورد سلامتی شعر در مورد سلامتي تحقیق در مورد سلامتی و بیماری تحقیق در مورد سلامتی و ورزش تحقیق در مورد سلامتی و بهداشت تحقیق در مورد سلامتی انسان تحقیق در مورد سلامتی پوست مقاله در مورد سلامتی مقاله در مورد سلامتی و بیماری نکاتی در مورد سلامتی پوست نکاتی در مورد سلامتی قلب نکاتی در مورد سلامت نکاتی در مورد سلامت روان نکاتی در مورد سلامت چشم نکاتی کوتاه در مورد سلامتی نکات جالب در مورد سلامتی مقاله در مورد سلامتی به زبان انگلیسی مقاله در مورد سلامتی قلب مقاله در مورد سلامتی روان مقاله در مورد سلامت روان مقاله در مورد سلامت مقاله در مورد سلامت روانی مقاله در مورد سلامت سازمانی انشا در مورد سلامتی انشا در مورد هفته سلامت انشا در مورد سلامت انشا در مورد سلامت روان انشا در مورد سلامت روانی انشا در مورد ورزش و سلامتی انشا درباره سلامتی انشا درباره سلامتی و تندرستی همه به شما میگویند سال خوبی داشته باشید همه به شما میگویند لب‌هایتان در مورد سلامتی شما می‌گویند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها