freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


"دونالد ترامپ" برای جبران جنجال رسانه‌ای که این روزها علیه او به راه افتاده، به حملات شخصی و تخریب "هیلاری کلینتون" روی آورده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پایگاه اینترنتی رویترز در گزارشی به قلم "استیون اولاند" نوشت: "دونالد ترامپ،" نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در هفته گذشته جنجال فراوانی در رسانه‌ها به راه انداخت و با مطبوعات وارد جنگ لفظی شد. با نزدیک شدن به زمان برگزاری دومین مناظره انتخاباتی ترامپ و "هیلاری کلینتون،" نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، وی بار دیگر حملات شخصی علیه رقیب دموکراتش را آغاز کرده است و بار دیگر موضوعاتی مانند توان جسمانی کلینتون و یا استفاده وی از سرور شخصی برای ارسال ایمیل‌های وزارت امور خارجه آمریکا را پیش کشیده است.

در هفته‌ای که گذشت دو موضوع مهم فرار مالیاتی ترامپ برای 18 سال و توهین وی به ملکه زیبای پیشین آمریکا، انتقادات زیادی را متوجه او کرد. روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز فاش کرد، دونالد ترامپ در اظهارنامه مالیات بردرآمد خود برای سال 1995، اعلام ضرر 916 میلیون دلاری کرده و به واسطه قوانین مالیاتی که به نفع سرمایه‌گذاران ثروتمند آژانس املاک است، احتمالاً ترامپ به مدت 18 سال از این ضرر و خسارت برای خودداری از پرداخت مالیات بردرآمد سوء استفاده کرده است.

همچنین وی در حمله‌ای کلامی به ملکه سابق زیبایی جهان او را "تنفر برانگیز" خطاب کرده و با اظهار نظر در مورد تاریخچه زندگی "آلیشیا ماچادو" جنجال انتخاباتی تازه‌ای در رسانه‌های آمریکا به راه انداخته است.

مناظره دوم ترامپ و کلینتون یکشنبه آینده برگزار می‌شود و نامزد جمهوری‌خواه فرصت کمی در اختیار دارد تا با تخریب شخصیت کلینتون، اندکی از توجه منفی رسانه‌ها را بر روی خود کم کند. ترامپ در سخنرانی پنسیلوانیا اظهار داشت شک دارد کلینتون که ماه پیش به دلیل آنچه ذات الریه اعلام شد و تقریبا از هوش رفت، توان جسمانی کافی برای عهده‌دار شدن سمت ریاست جمهوری آمریکا را داشته باشد. ترامپ پیش از این نیز برای کنار زدن "جب بوش،" رقیب هم حزبی خود در دور مقدماتی انتخابات ریاست جمهوری، از این حربه استفاده کرده بود و او را برای ریاست دولت فردی "کم انرژی" توصیف کرد.

ترامپ در ادامه بار دیگر موضوع ایمیل‌های شخصی کلینتون را پیش کشید و گفت: کلینتون باید بابت معدوم کردن 33 هزار ایمیل وزارت امور خارجه برای رهایی خود از بازپرسی‌ها به زندان انداخته شود. او در سال‌های 2009 تا 2013 از سرور شخصی برای ارسال ایمیل‌های وزارت خارجه استفاده می‌کرد و هزاران ایمیل طبقه‌بندی شده را در معرض خطر سرقت قرار داد. زمانیکه این ماجرا فاش شد وی بلافاصله 33 هزار ایمیل را معدوم کرد تا کسی نتواند او را مورد پیگرد قانونی قرار دهد، آیا این مصداق بارز ارتکاب جرم نیست؟ او باید بابت این کار زندانی شود.

ترامپ به ادای این اتهامات بسنده نکرد و در بخش دیگری از سخنانش گفت: باور ندارم کلینتون به هوادارانش وفادار باقی بماند. اصلا فکر نمی‌کنم او به همسرش بیل هم وفادار بوده باشد. 

ترامپ سپس با اشاره به رسوایی جنسی "بیل کلینتون" افزود: البته چه دلیلی وجود دارد که هیلاری به بیل وفادار باقی بماند؟ واقعا با افتضاحی که شوهرش به بار آورد چرا باید انتظار داشت هیلاری به او خیانت نکند؟

تحلیل کارشناسان بیانگر آن است که دونالد ترامپ در نخستین مناظره انتخاباتی مقابل هیلاری کلینتون شکست خورد. نظرسنجی‌های آنلاین نیز همین امر را نشان می‌دهد. حالا در چند روز باقی مانده تا برگزاری مناظره دوم، ترامپ تلاش می‌کند با تخریب کلینتون، جایگاه خود را نزد رای‌دهندگان آمریکایی بالا ببرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۴۳:۱۷ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin

در آستانه در آستانه از احمد شاملو در آستانه ي فصلي سرد در آستانه فصلی سرد در آستانه با صدای شاملو در آستانه طلاق در آستانه ظهور در آستانه سی سالگی در آستانه احمد شاملو Pdf در آستانه قرآن در آستانه با صدای احمد شاملو در آستانه ی فصلی سرد و اين منم زني تنها در آستانه ي فصلي سرد در آستانه فصلي سرد چهره به چهره در آستانه فصلی سرد زني تنها در آستانه فصلي سرد من زنی تنها درآستانه فصلی سرد این منم زنی در آستانه فصلی سرد زنی تنها در آستانه ی فصلی سرد واین منم زنی تنها درآستانه فصلی سرد زنی در استانه طلاق زندگی در آستانه طلاق در آستانه ی طلاق تحولات ایران در آستانه ظهور یمن در استانه ظهور جهان در آستانه ظهور عربستان در استانه ظهور ایران در آستانه ظهور مصر در آستانه ظهور جهان در آستانه ظهور تنکابنی عراق در آستانه ظهور وضعیت عربستان در آستانه ظهور زنی در آستانه سی سالگی در آستانه ی سی سالگی من در آستانه سی سالگی در آستانه قرآن رژی بلاشر در آستانه قرآن بلاشر دانلود کتاب در آستانه قرآن برگزاری مسابقات دومینو برگزاری مسابقه دومینو نحوه برگزاری مسابقات دومینو مناظره انتخاباتی احمدی نژاد و موسوی مناظره انتخاباتی محمود احمدی نژاد و میرحسین موسوی مناظره انتخاباتی احمدی نژاد و کروبی مناظره انتخاباتی مناظره انتخاباتی سال 92 مناظره انتخاباتی احمدی نژاد کروبی مناظره انتخاباتی افغانستان مناظره انتخاباتی سال 88 مناظره انتخاباتی 88 مناظره انتخاباتی 92 مناظره انتخاباتی 1392 مناظرات انتخاباتی سال 88 دانلود مناظره های انتخاباتی احمدی نژاد و کروبی مناظره انتخابات افغانستان مناظره نامزدهای انتخابات افغانستان مناظره های انتخاباتی افغانستان مناظره های انتخاباتی سال 88 مناظره انتخابات سال 88 دانلود مناظره انتخاباتی سال 88 مناظره انتخابات ریاست جمهوری سال 88 دانلود مناظره های انتخاباتی سال 88 دانلود مناظرات انتخاباتی سال 88 دانلود مناظره انتخابات سال 88 مناظره انتخابات 88 مناظرات انتخاباتی 88 مناظرات انتخابات 88 مناظره های انتخاباتی 88 دانلود مناظره انتخابات 88 مناظره های انتخابات 88 مناظره دوم انتخابات 92 مناظره انتخابات 92 مناظره انتخابات 92 سوم مناظرات انتخابات 92 مناظره های انتخاباتی 92 دانلود مناظره انتخاباتی 92 دانلود مناظره انتخابات 92 سومین مناظره انتخابات 92 رویترز: حملات شخصی ترامپ علیه کلینتون در آستانه برگزاری دومین مناظره انتخاباتی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها