freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


ولی دادادشی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: از نظر فقهی مرد،‌ نان‌آور و پشتیبان اقتصادی خانواده است، نه زن خانواده. در اختلافات خانواگی نیز آن فردی که پایش در محاکم قضایی گیر است و باید پاسخگو باشد،  مرد و شوهر خانواده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس افزود: در سبک زندگی اسلامی، زوجه جایگاه و منزلت ویژه‌ای دارد؛ به همین دلیل بهترین محل برای ظهور این ویژگی منحصر به فرد، داخل منزل تعریف شده است. زنان، مادران و همسران با تربیت و پرورش فرزندان، زیربنایی‌ترین وظیفه را در جوامع بشری به ویژه در جامعه اسلامی بر عهده دارند. دولت باید به وسیله نظام فرهنگی، جایگاه مادرانه و زنانه را به گونه‌ای تبیین و تعریف کند که زنان برای حفظ سلامت خانواده، حضور در خانه را بر حضور در عرصه‌های اقتصادی ترجیح دهند. بر دستگاه‌های اجرایی به ویژه معاونت امور زنان و خانواده رییس‌جمهور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رسانه ملی است تا فرهنگ این مسئله را به جامعه پمپاژ کنند.

وی تاکید کرد: زنان و مادران خانواده‌ها باید از همه جهات پشتیبانی شوند.

دبیر کمیسیون اصل 90 قانون اساسی با انتقاد به قانون استخدامی و قانون کار، گفت: وقتی در قوانین مربوط به کار و استخدام در بخش دولتی و خصوصی، زنان هم‌پای مردان در نظر گرفته می‌شوند و حتی بدتر از آن کارفرمایان برای پرداخت کمتر، استخدام زنان را بر مردان ترجیح می‌دهند، نمی‌توان انتظار داشت حقوق زنان پاس داشته شود. با گسترش و ترویج این مسئله در جامعه بسیاری از مردان، خانه‌نشین و طیف زیادی از زنان، جذب بازار کار شده‌اند. همین عامل زمینه‌ساز سوء استفاده متصدیان بازار کار، تضییع حقوق زنان شاغل، تشدید تضادهای فرهنگی و افزایش معنادار اختلافات خانوادگی شده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس ابراز امیدواری کرد حضور زنان در خارج از خانه با اصلاح قوانین و رفتارها در دو بخش دولتی و خصوصی طی برنامه‌های میان و بلندمدت اصلاح شود.

وی خواستار ورود کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی در پی ابلاغ سیاست‌های کلی خانواده و بررسی معضلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی حضور نداشتن زنان در منزل شد و تاکید کرد: با ورود مجلس به قضیه  حقوق جامعه زنان باید در کانون توجهات قرار گیرد.

دبیر کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مدیریت خانواده‌های ایرانی بر عهده مردان دانست و افزود: فرهنگ غنی ایرانی به معنای نادیده گرفتن جایگاه زن در خانواده‌ها نیست. عدالت اقتضاء می‌کند هر کسی در جایگاه خودش قرار گیرد. مرد در نظام خانواده جایگاه ویژه‌ای دارد و زن نیز از جایگاه و منزلت خاصی در چارچوب خانواده برخوردار است. نمی‌شود که جایگاه زنان را به مردان یا جایگاه مردان را به زنان داد، هر کدام جایگاه ویژه خود را دارند و حاکمیت و دولت‌مردان نیز باید براساس این نظام عادلانه قوانین و رفتارهای اقتصادی و اجتماعی را بازمهندسی کند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۲۸:۴۶ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin

داداشی از وقتی رفتی داداشی از وقتی رفتی غصه خوردن شده کارم آهنگ داداشی از وقتی رفتی دانلود آهنگ داداشی از وقتی رفتی داداشی از گوگوش ترانه داداشی از گوگوش داداشی از مجید خراطها داداشي مجيد خراطها دانلودآهنگ داداشی از مجید خراطها ترانه داداشی از مجید خراطها داداشی از فرشید دانلود داداشی جونم از فرشید داداشی جونم از فرشید اهنگ داداشی از فرشید داداشی فرشید دانلود آهنگ داداشی از فرشید دانلود آلبوم داداشی از فرشید اهنگ+داداشی+جونم+از+فرشید داداشی از شادمهر داداشی شادمهر داداشی شادمهر متن دانلودآهنگ داداشی ازمجیدخراطها دانلوداهنگ داداشی ازمجید خراطها داداشی جونم فرشید داداشی جونم فرشید دانلود دانلود ترانه داداشی جونم از فرشید دانلود آهنگ داداشی از وقتی رفتی غصه خوردن شده کارم اهنگ داداشی از حجت درولی دانلود اهنگ داداشی از حجت درولی آهنگ داداشی حجت درولی دانلود اهنگ داداشی حجت درولی دانلودآهنگ داداشی حجت درولی آهنگ داداشی از فرشید اهنگ داداشی فرشید آهنگ داداشی جونم فرشید بیمه از نظر فقهی بیمه از نظر فقه بیمه از نظر فقه اسلامی از نظر فقهی مرتد کیست طلاق از نظر فقهی طلاق از نظر فقه حنفی طلاق از نظر فقه سرقت از نظر فقهی ازدواج از نظر فقهی کفالت از نظر فقهی وصیت از نظر فقهی سرقفلی از نظر فقهی بورس از نظر فقهی قصاص از نظر فقهی خانواده استیونس خانواده استيونس خانواده ی استیونس سریال خانواده استیونس فیلم خانواده استیون کارتون خانواده استیونس بازی خانواده استیونس دانلود فیلم خانواده استیون دانلود سریال خانواده استیون عکس خانواده استیونس خانواده استیونز خانواده استیونز ویکی پدیا خانواده استیونز اپارات خانواده استيونز دانلود خانواده استیون دانلود فیلم خانواده استیونس خانواده استیون خانواده استیون هاوکینگ خانواده استیون جرارد دانلود کارتون خانواده استیون سریال خانواده استیون خانواده آستراسه گیاهان خانواده استراسه خانواده ي استيونز دانلود سريال خانواده استيونز فيلم خانواده استيونز سريال خانواده استيونز سريال خانواده استيونس خانواده استاد طاهری خانواده استور خانواده استوراخچی ترول خانواده استوراخچی خانواده استاتین ها نه زندگی نه زندگی آنقدر شیرین است نه زندگی آنقدر شیرین نه زندگی دخترک چوپان شاه نه این زندگی نیست منصفانه فیلم نه زندگی بی تو نه زندگی خوش است بی تو نه زندگی خوشم در زندگی نه گل باش بی تو نه زندگی نه زن نه مرد نه زن و نه مرد خواننده نه زن نه مرد نه زندگی آنقدر شیرین است نه مرگ آنقدر دردناک نه مرگ آنقدر ترسناک است ونه زندگی آنقدر شیرین نه زن انقلابی دانلود اهنگ نه این زندگی نیست منصفانه فیلم سینمایی نه زندگی دانلود فیلم نه زندگی مثا نه زن خانواده استراسه نه زن گریه نکن داداشی: از نظر فقهی مرد،‌ نان‌آور خانواده است، نه زن

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۵۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها