freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت":دروازه‌بان تیم ملی فوتسال معتقد است اختلاف بسیاری بین سومی و چهارمی در جهان وجود دارد و اگر چهارم می‌شدند عملاً کاری نکرده بودند.

 علیرضا صمیمی در خصوص پیروزی مقابل تیم پرتغال و کسب عنوان سومی جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا عنوان کرد: بازی حساسی بود و خدا را شکر پیروز شدیم. اختلاف زیادی بین سومی و چهارمی در جهان وجود دارد و اگر چهارم می‌شدیم هیچ کاری انجام نداده بودیم.

وی افزود: بازیکنان حساسیت این دیدار را درک کرده بودند. پرتغال تیم بزرگی است و در مراحل قبل بازی‌های خوبی انجام داده بود. در نیمه اول سعی کردیم بازی را اداره کنیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم. در اوایل نیمه دوم بی‌دقتی کردیم و دو بار دروازه ما باز شد ولی خوشبختانه به بازی برگشتیم و توانستیم پیروز میدان شویم.

سنگربان تیم ملی فوتسال در مورد خداحافظی محمد کشاورز از دیدارهای ملی عنوان کرد: فوتسال یک مهره ارزشمند را از دست داد. کشاورز یک کاپیتان به تمام معنا بود و از لحاظ فنی و اخلاقی بسیار به تیم ملی کمک کرد. این مقام سومی را به او تقدیم می‌کنیم.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۴:۵۰ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

کشاورزی به انگلیسی ترویج کشاورزی به انگلیسی کشاورز به انگلیسی كشاورزي به انگليسي جهاد کشاورزی به انگلیسی مهندسی کشاورزی به انگلیسی مهندس کشاورزی به انگلیسی محصولات کشاورزی به انگلیسی اصطلاحات کشاورزی به انگلیسی کشاورزی به زبان انگلیسی معنی کشاورز به انگلیسی کشاورزی به روش هیدروپونیک آشنایی با کشاورزی به روش هیدروپونیک کشاورز به عربی کلمه کشاورز به عربی کشاورزی به عربی معنی کشاورز به عربی کشاورز به زبان عربی کشاورزی به روش دیم کشاورزی به روز قیمت محصولات کشاورزی به روز استخدام مهندس کشاورزی به روز مقالات کشاورزی به زبان انگلیسی کشاورز به زبان انگلیسی مقاله کشاورزی به زبان انگلیسی دانلود مقالات کشاورزی به زبان انگلیسی مقاله در مورد کشاورزی به زبان انگلیسی به زراعی کشاورزی به زراعی کشاورزی تهران مجله به زراعی کشاورزی ابوریحان نشریه به زراعی کشاورزی مجله به زراعی علوم کشاورزی مجله به زراعی کشاورزی پردیس ابوریحان مجله ی به زراعی کشاورزی مجله علمی پژوهشی به زراعی کشاورزی وام به کشاورزان وام کشاورزی به فارغ التحصیلان وام بانک کشاورزی به کشاورزان وام بلاعوض به کشاورزان اعطای وام به کشاورزان وام کشاورزی به فارغ التحصیلان 93 وام جهاد کشاورزی به کشاورزان وام های بانک کشاورزی به کشاورزان کارت به کشاورزی کارت کشاورزی به ملی کارت به کارت کشاورزی اینترنتی کارت به بانک کشاورزی کارت به کارت بانک کشاورزی انتقال کارت کشاورزی به ملی کارت به کارت شتابی کشاورزی کارت کشاورزی به کارت دیگر انتقال کارت کشاورزی به ملت واریز به کارت کشاورزی صمیمی: این موفقیت تقدیم به کشاورز

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۹۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها