freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری "دی اسپورت":ستاره بارسلونا تهدید کرد که اگر فرصت بازی به او در ترکیب اصلی نرسد از این تیم جدا خواهد شد. او از میلان پیشنهاد دارد و به احتمال زیاد راهی این تیم می شود.

 به نقل از اسپورت، الکس ویدال در سال 2015 با 18 میلیون یورو از سویا به بارسلونا پیوست. این بازیکن قرار بود که جایگزین دنی‌الوس در آبی اناری ها شود اما به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده است و انریکه فرصت بسیار کمی به او می دهد.

ویدال، برای بازی کردن در بارسلونا تا ژانویه 2016 صبر کرد و انریکه به صورت چرخشی به او و دنی آلوس بازی می داد، اما ستاره سابق سویا نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

ستاره بارسلونا در پنج بازی اخیر این تیم فرصت بازی کردن پیدا نکرده است. روزنامه اسپورت اسپانیا اعلام کرد که این بازیکن به سران بارسلونا هشدار داده که اگر وضعیت او این گونه ادامه داشته باشد در زمستان جدا خواهد شد و به پیشنهادهای که دارد جواب مثبت می دهد.

میلان جدی‌ترین مشتری ویدال است و رسانه‌های ایتالیایی پیش از این تاکید کردند که مونتلا به جذب این بازیکن علاقه دارد و باید دید که او در نهایت در بارسلونا می ماند یا راهی تیم دیگری می شود


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۴:۵۱ دیده شده : ۷۵بار نویسنده : admin

ستاره بارسلونا ستاره بارسلونا به پرسپولیس پیوست ستاره های تیم بارسلونا ستارگان بارسلونا ستاره سابق بارسلونا ستاره تیم بارسلونا ستاره جوان بارسلونا ستاره برزیلی بارسلونا ستاره آرژانتینی بارسلونا ستاره های بارسلونا همراه همسرانشان ستاره های تیم استقلال تعداد ستاره های تیم بارسلونا عکس ستاره های تیم استقلال ستارگان تاریخ بارسلونا ستارگان تیم بارسلونا عکس ستارگان بارسلونا ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا ستاره های بارسلونا همراه همسرانشان + عکس تهدید به انگلیسی تهدید به مرگ تهدید به مرگ جواد مقدم تهدید به مرگ بازیکن کلمبیا تهدید به مرگ فرهاد مجیدی تهدید به مرگ حامد زمانی تهدید به مرگ نیمار جرم تهدید به مرگ جرم تهديد به مرگ مجازات تهديد به مرگ قانون تهدید به مرگ تهدید به سقط تهدید به سقط چیست تهدید به سقط در بارداری تهدید به سقط جنین تهديد به سقط تهدید به سقط یعنی چه درمان تهدید به سقط علائم تهديد به سقط علائم تهدید به سقط علائم تهدید به سقط جنین علايم تهديد به سقط خونريزي تهديد به سقط درمان تهديد به سقط تهدید به خودکشی تهدید به خودکشی در کودکان تهدید به خودکشی تتلو تهديد به خودكشي جرم تهدید به خودکشی مجازات تهدید به خودکشی تهدید امیر تتلو به خودکشی تهدید جدی امیر تتلو به خودکشی اس ام اس تهدید به خودکشی تهدید به طلاق تهدید شوهر به طلاق علایم تهدید به سقط جنین تهديد بهدم الكعبة تهديد داعش بهدم الكعبة داعش تهدد بهدم الكعبة التهديد بهدم الكعبة تهديدات داعش بهدم الكعبة تهدید به اسید پاشی مجازات تهدید به اسیدپاشی جرم تهدید به اسیدپاشی حکم تهدید به اسیدپاشی جدایی کردستان از ایران جدايي كردستان از ايران احتمال جدایی کردستان از ایران جدایی کردستان ایران جدایی کردستان از عراق جدایی کردستان عراق جدایی کردستان جدایی کردستان ترکیه جدایی کردستان از ترکیه جدایی کردستان سوریه جدایی طلبان کردستان جدایی طلبان کردستان ایران جدایی کردها از ایران اخبار جدایی کردستان عراق جدایی کردها کردهای جدایی طلب کردهای جدایی طلب ایران جدایی طلبی کردها ستاره بارسلونا تهدید به جدایی کرد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۳۷
  • تعداد حاضران : ۲۲۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها