freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


فرشادان:حمایت از هنرمندان کردستانی را وظیفه ذاتی خود می دانم
سرویس کردستان- دکتر سیدمهدی فرشادان در جمع عوامل سریال طنز استانی "قطارچیان" با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم، حمایت از هنرمندان کردستانی را وظیفه ای ذاتی برای خود می دانم، گفت: مساعدت در ساخت سریال "قطارچیان" را از وزیر ارشاد پیگیری می کنم.

به گزارش کردپرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دکتر سیدمهدی فرشادان، نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس دهم در بازدید از پشت صحنه سریال طنز استانی "قطارچیان" از نزدیک از روند ساخت این مجموعه 12 قسمتی بازدید کرد.
وی در این بازدید با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم حمایت از هنرمندان کردستانی را وظیفه ذاتی خود می دانیم، اظهار کرد: بسیار خرسندم که جوانان کردستانی در حوزه فیلم سازی فعال بوده و در سطح کشوری و حتی بین المللی حرفی برای گفتن دارند.
دکتر فرشادان توجه به اقتصاد فرهنگ را بسیار مهم عنوان و خاطرنشان کرد: در سفر اخیر دکتر جنتی به استان کردستان عنایت ویژه مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این مهم را به ایشان یادآوری و خواستار اقدامات عملی وزارت تحت مدیریتشان به این حوزه شدیم.
وی فعالیت در حوزه هنر و از جمله ساخت فیلم و سریال را پرهزینه و سخت دانست و با اشاره به مشکلات موجود، گفت: اگر بتوانیم پتانسیل های جوانان کردستانی در بخش فیلم، سریال و تئاتر را به کار بندیم به طور قطع می توان به برداشتن گام هایی برای جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی به این حوزه در آینده نه چندان دور امیدوار باشیم.
نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در خانه ملت با بیان اینکه مساعدت در ساخت سریال "قطارچیان" را از وزیر ارشاد پیگیری می کنم، تاکید کرد: باید حوزه فرهنگ و هنر کردستان به حدی مورد توجه قرار گیرد که بخشی از مشکلات اشتغال استان توسط بکارگیری درست ظرفیت های بسیار بالای کردستان در این حوزه مرتفع گردد.
وی افزود: دید مردم و بخصوص هنرمندان ایرانی به استان کردستان و مردمان این دیار بسیار مثبت است و به همین دلیل است که درخواست برای شرکت بازیگران مطرح کشوری نظیر آقای حمید لولایی و خانم مریم سعادت در این سریال با پاسخ مثبت آنان روبرو شده است.
دکتر فرشادان تصریح کرد: از دیرباز با هنرمندان کردستانی و به خصوص عوامل سریال "قطارچیان" ارتباط صمیمی داشته بنابراین در حد نیاز از توان ادارات و سازمان های استان برای کمک به مجموعه دست اندرکاران این سریال بهره می بریم.
 

کد مطلب: 115208  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۷/۱۱  |  ساعت: ۱۰ : ۲۴

منبع : کردپرس ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰:۲۶ دیده شده : ۶۹بار نویسنده : admin

می دانم که می دانی و میدانم که میدانی هواخواه توام جانا می دانم که می دانی هواخواه توام جانا و میدانم که میدانی تعبیر فال هواخواه توام جانا و میدانم که می دانی می دانم که می آیی می دانم که می آیی چه غم دارم ز تنهایی می دانم که می آیی دانلود می دانم که می آیی امیرحسین سام دانلود آهنگ میدانم که می آیی می دانم که نمی دانم مي دانم كه نمي دانم می دانم که نمی دانم از کیست من میدانم که نمیدانم جمله می دانم که نمی دانم می دانم که هیچ نمی دانم کتاب میدانم که هیچ نمیدانم دانلود کتاب میدانم که هیچ نمیدانم ارسطو می دانم که نمی دانم جمله می دانم که نمی دانم از کیست می دانم قسمت این است ميدانم قسمت اين است می دانم و می دانی می دانم که میبینی می دانم اگر قضاوت نادرستی می دانم حالا سالهاست میدانم دوستم نداری میدانم که دوستم نداری میدانم دیگر دوستم نداری می دانم که دوستم داری می دانم که میدانم که می مانی حیف میدانم که دیگر فرشادان:حمایت از هنرمندان کردستانی را وظیفه ذاتی خود می دانم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۵۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها