freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار ایسنا، علی‌اکبر صالحی روز یک‌شنبه در سخنانی در سومین همایش سراسری یگان‌های حفاظت که در محل سازمان انرژی اتمی برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی در بیان اهمیت دین در زندگی روزمره و حالات روحانی و معرفتی انسان گفت: ما با انقلاب اسلامی‌مان نوید یک تمدن عظیم دادیم اما تا رسیدن به آن فاصله زیاد داریم اما جهت را گم نکرده‌ایم. در مقایسه شرایط کشورمان با کشورهای دیگر منطقه می‌بینیم که انصافا خوب آمده‌ایم. از ابتدای انقلاب در معرض محدودیت و فشار بودیم اما راه را ادامه دادیم. جمهوری اسلامی ایران در بعد معیشتی و فرهنگی کار زیاد دارد اما در مجموع شرایط ما غیرقابل تصور به ویژه از منظر دشمنان ماست.
او ادامه داد: آن‌ها فکر می‌کردند با محدودیت‌ها و اغتشاشات داخلی از مسیر منحرف می‌شویم اما این اتفاق نیفتاد و این نهال در حال تبدیل شدن به درختی تنومند است.
صالحی گفت: آن‌هایی که امنیت، عدالت و دانش و علم را در جامعه برقرار می‌کنند در حال خدمت و عبادت هستند به شرط آن که خداپسندانه عمل کنیم نه خودپسندانه.
وی با اشاره به تقارن هفته ناجا با ایام محرم گفت: شما رهروان امام حسین (ع) هستید. می‌گویند در سرمینی که سایه کوچک‌ترها گسترده شود آفتاب بزرگ‌ترها غروب می‌کند. حضرت اباعبدالله می‌گوید اگر دین جدم جز با کشتنم برقرار نمی‌ماند ای شمشیرها مرا دربر گیرید، اما چرا امام حسین (ع) چنین کرد؟ کوچکان و نابخردان و دون صفتان خواستند نهال اسلام را از ریشه برکنند، اما حسین بن علی با آن قیام ابدی خود ریشه این نهال را محکم نگه داشت تا انقلابی اسلامی به ما تحویل داده شد.
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تقدیر بود که اسلام به دست ما و امام راحل جان گیرد و زلزله‌ای این انقلاب در دنیا به راه انداخت.

صالحی تاکید کرد که ایران در سکوی اوج گرفتن قرار گرفته است.

او با اشاره به تحولات سیاسی در منطقه به دلایل شکل‌گیری طالبان پرداخت و گفت: این نیروی تروریستی و پرچم مجعول اسلامی را ایجاد کردند تا بگویند اسلام واقعی این است و این‌ها به خاطر آن است که علیه ما و آن چه انقلاب اسلامی ارایه کرد قرار دهند. این نیروی تروریستی امروز به داعش تبدیل شده است.
معاون رییس‌جمهور با اشاره به اجازه یافتن شهروندان آمریکایی برای شکایت از عربستان گفت: این قانون از محدوده اختیار وتو رییس‌جمهور هم خارج و تصویب شد و پیام مهمی دارد. این اتفاق در حالی روی داد که کشور مورد نظر (عربستان) غلام حلقه به گوش آمریکاست و قدمی بدون اجازه او بر نمی‌دارد اما حالا کار به اینجا رسید که از این کشور شکایت شود و بعید نیست تمام ۷۰۰ میلیارد دلاری که در آمریکا سرمایه‌گذاری کرده است از بین برود.

این خبر تکمیل می‌شود...

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴:۴۸ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin

پیام صالحی پیام صالحی ویتامین 3 پیام صالحی آلبوم حس دانلود پیام صالحی آهنگ حس پیام صالحی زلزله دانلود پیام صالحی قلبم میگه دانلود دانلود اهنگ پیام صالحی ویتامین 3 آهنگ پیام صالحی ویتامین 3 آلبوم حس از پیام صالحی دانلود دانلود البوم پیام صالحی بنام حس دانلود آلبوم جدید پیام صالحی حس پیام صالحی متن اهنگ حس دانلود آهنگ پیام صالحی آلبوم حس دانلود اهنگهای پیام صالحی البوم حس آهنگ جدید پیام صالحی حس دانلود آهنگ پیام صالحی بنام حس دانلوداهنگ پیام صالحی زلزله دانلود آهنگ جدید پیام صالحی زلزله دانلوداهنگ پیام صالحی قلبم میگه دانلود آهنگ پیام صالحی بنام قلبم میگه دانلود اهنگ پیام صالحی به نام قلبم میگه سیاسی انقلاب سیاست انقلابی کرمانشاه انقلاب سياسي انقلاب سیاسی چیست انقلاب سیاسی و اجتماعی انقلاب سیاسی انگلستان انقلاب سیاسی امریکا دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی ایران سیاسی ضد انقلاب انقلاب سياسي بالانجليزي انقلاب سياسي في قطر انقلاب سیاسی انقلاب سیاسی ایران تفاوت انقلاب سیاسی و اجتماعی دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی در سطح داخلی دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی در سطح بین الملل مقاله دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی دستاوردهای سیاسی و فرهنگی انقلاب اسلامی دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه سیاسی سایت سیاسی ضد انقلاب اشعار سیاسی ضد انقلاب سایتهای سیاسی ضد انقلاب حمیدرضا سیاسی ضد انقلاب دانلود اهنگ سیاسی ضد انقلاب دیدار سیاسی با ضد انقلاب عکس سیاسی با ضد انقلاب جملات سیاسی ضد انقلاب سیاسی و ضد انقلاب برای غربالگری باید ناشتا بود برای آزمایش غربالگری باید ناشتا بود؟ برای تست غربالگری باید ناشتا بود براي آزمايش غربالگري بايد ناشتا بود برای آزمایش خون غربالگری باید ناشتا بود؟ ایا برای ازمایش غربالگری باید ناشتا بود ایا برای غربالگری باید ناشتا بود براي غربالگري دوم بايد ناشتا بود برای آزمایش غربالگری سه ماهه اول باید ناشتا بود؟ برای غربالگری کجا برم برای غربالگری کجا خوبه برای غربت یه مرد عاشق دانلود آهنگ برای غربت یه مرد عاشق شعر برای غربت شعر برای غربت بقیع شعر غربت دلتنگی شعری برای غربت شعر غربت و تنهایی شعر غربت سهراب سپهری شعر غربت از سهراب سپهری شعر غربت شاملو شعر غربت امام حسن شعر غربت بقیع فقه براي غرب نشينان کتاب فقه برای غرب نشینان فقه برای غرب نشینان سیستانی شعر براي غربت شعر برای غربت امام حسن زمانی شعر میگفتم برای غربت باران غربالگری برای چیست غربالگری چیست آزمایش غربالگری نوزادان برای چیست؟ آزمایش غربالگری برای چیست شعری غربت غربی برای همه صالحی: پیام سیاسی انقلاب برای غرب نامفهوم است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۸
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها