freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرنگار ایسنا، علی‌اکبر صالحی روز یک‌شنبه در سخنانی در سومین همایش سراسری یگان‌های حفاظت که در محل سازمان انرژی اتمی برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی در بیان اهمیت دین در زندگی روزمره و حالات روحانی و معرفتی انسان گفت: ما با انقلاب اسلامی‌مان نوید یک تمدن عظیم دادیم اما تا رسیدن به آن فاصله زیاد داریم اما جهت را گم نکرده‌ایم. در مقایسه شرایط کشورمان با کشورهای دیگر منطقه می‌بینیم که انصافا خوب آمده‌ایم. از ابتدای انقلاب در معرض محدودیت و فشار بودیم اما راه را ادامه دادیم. جمهوری اسلامی ایران در بعد معیشتی و فرهنگی کار زیاد دارد اما در مجموع شرایط ما غیرقابل تصور به ویژه از منظر دشمنان ماست.
او ادامه داد: آن‌ها فکر می‌کردند با محدودیت‌ها و اغتشاشات داخلی از مسیر منحرف می‌شویم اما این اتفاق نیفتاد و این نهال در حال تبدیل شدن به درختی تنومند است.
صالحی گفت: آن‌هایی که امنیت، عدالت و دانش و علم را در جامعه برقرار می‌کنند در حال خدمت و عبادت هستند به شرط آن که خداپسندانه عمل کنیم نه خودپسندانه.
وی با اشاره به تقارن هفته ناجا با ایام محرم گفت: شما رهروان امام حسین (ع) هستید. می‌گویند در سرمینی که سایه کوچک‌ترها گسترده شود آفتاب بزرگ‌ترها غروب می‌کند. حضرت اباعبدالله می‌گوید اگر دین جدم جز با کشتنم برقرار نمی‌ماند ای شمشیرها مرا دربر گیرید، اما چرا امام حسین (ع) چنین کرد؟ کوچکان و نابخردان و دون صفتان خواستند نهال اسلام را از ریشه برکنند، اما حسین بن علی با آن قیام ابدی خود ریشه این نهال را محکم نگه داشت تا انقلابی اسلامی به ما تحویل داده شد.
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: تقدیر بود که اسلام به دست ما و امام راحل جان گیرد و زلزله‌ای این انقلاب در دنیا به راه انداخت.

صالحی تاکید کرد که ایران در سکوی اوج گرفتن قرار گرفته است.

او با اشاره به تحولات سیاسی در منطقه به دلایل شکل‌گیری طالبان پرداخت و گفت: این نیروی تروریستی و پرچم مجعول اسلامی را ایجاد کردند تا بگویند اسلام واقعی این است و این‌ها به خاطر آن است که علیه ما و آن چه انقلاب اسلامی ارایه کرد قرار دهند. این نیروی تروریستی امروز به داعش تبدیل شده است.
معاون رییس‌جمهور با اشاره به اجازه یافتن شهروندان آمریکایی برای شکایت از عربستان گفت: این قانون از محدوده اختیار وتو رییس‌جمهور هم خارج و تصویب شد و پیام مهمی دارد. این اتفاق در حالی روی داد که کشور مورد نظر (عربستان) غلام حلقه به گوش آمریکاست و قدمی بدون اجازه او بر نمی‌دارد اما حالا کار به اینجا رسید که از این کشور شکایت شود و بعید نیست تمام ۷۰۰ میلیارد دلاری که در آمریکا سرمایه‌گذاری کرده است از بین برود.

این خبر تکمیل می‌شود...

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵:۳۱ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin

صالحي ايران نمایندگی صالحی ایران خودرو نمایندگی ایران خودرو صالحی رشت نمایندگی ایران خودرو صالحی خمینی شهر نمایندگی ایران خودرو صالحی سپیدان نمایندگی مجاز ایران خودرو صالحی رشت صالحی وزیر خارجه ایران علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه ایران بیمه ایران صالحی بیمه ایران نمایندگی صالحی ایران صالحی ايران صالحي نمایندگی بیمه ایران صالحی صالحین ایران فرهنگ ایران صالحی امیری ایران خودرو صالحی رشت نیک صالحی ایران صالحی مدل ایرانی بیوگرافی ساناز صالحی مدل ایرانی عکس ساناز صالحی مدل ایرانی ساناز صالحی مدل زیبای ایرانی عکسهای ساناز صالحی مدل ایرانی ساناز صالحی مدل زیبای ایرانی بیوگرافی صالحی ماشین ایرانیان شرکت صالحی ماشین ایرانیان صالحی امیری بیمه ایران سکویا در ایران درخت سکویا در ایران تویوتا سکویا در ایران قیمت تویوتا سکویا در ایران استخدام در سکوی نفتی استخدام در سکوی نفتی 93 استخدام در سکوی نفتی سلمان استخدام در سکوهای نفتی استخدام در سكوي نفتي استخدام در سكوهاي نفتي استخدام سکوی نفتی استخدام سکو نفتی استخدام روی سکوی نفتی استخدامی در سکوی نفتی کار در سکوی نفتی کار در سکوهای نفتی کار در سکوهای نفتی کیش شرایط کار در سکوهای نفتی کار روی سکوی نفتی کار در سکو نفتی کار در سکوی نفت شرایط کار در سکوی نفتی کار سکوی نفتی زندگی در سکوی نفتی زندگی روی سکوی نفتی درخت سکویا در کجاست درخت سکویا در کالیفرنیا درخت سکویا کالیفرنیا سکویی در عبادتگاه زرتشتیان نام سکویی در عبادتگاه زرتشتیان حادثه در سکوی فاز 16 حادثه سکوی فاز 16 اوج گرفتن اوج گرفتن هواپیما اوج گرفتن به انگلیسی اوج گرفتن عقاب اوج گرفتن بابا اتی اوج گرفتن هواپيما اوج گرفتن در خواب اوج گرفتن صدا اوج گرفتن انسان اوج گرفتن در خوانندگی فیلم اوج گرفتن هواپیما عکس اوج گرفتن هواپیما دانلود صدای اوج گرفتن هواپیما تعبیر اوج گرفتن در خواب قرار دارد قرار دارد به انگلیسی قرار دارد مشاهده د Google واژن کجا قرار دارد کبد کجا قرار دارد لوزالمعده کجا قرار دارد معده کجا قرار دارد آپاندیس کجا قرار دارد کلیه کجا قرار دارد كبد كجا قرار دارد واژن در کجا قرار دارد واژن چیست و در کجا قرار دارد واژن زن کجا قرار دارد واژن زن در کجا قرار دارد کبد در کجا قرار دارد کبد انسان در کجا قرار دارد کبد در کجا بدن قرار دارد کبد انسان کجا قرار دارد کبد کجا بدن قرار دارد کبد در کجا ی بدن قرار دارد لوزالمعده در کجا قرار دارد غده لوزالمعده در کجا قرار دارد معده در کجا قرار دارد آپاندیس در کجا قرار دارد اپاندیس درکجا قرار دارد آپاندیس چیست و در کجا قرار دارد اپاندیس در کجا بدن قرار دارد كليه كجا قرار دارد کلیه انسان کجا قرار دارد کلیه دقیقا کجا قرار دارد كبد در كجا قرار دارد صالحی: ایران در سکوی اوج گرفتن قرار دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۰
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها