freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح کرد:

عضو فراکسیون مستقلین ولایی جزئیات جلسه صبح امروز فراکسیون متبوع خود را تشریح کرد.

اعلام عضویت 25 نماینده برای حضور در فراکسیون مستقلین ولاییغلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان در تشریح جزئیات جلسه صبح امروز فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس گفت: فراکسیون در جلسه صبح امروز به جمع‌بندی فعالیت‌ها و گزارشات خود پرداخت.

نماینده مردم رشت ادامه داد: همچنین در جلسه فوق برای ادامه روند فعالیت فراکسیون بحث و بررسی انجام شد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه فراکسیون متبوع خود امروز با حضور 40 نفر تشکیل جلسه داد تصریح کرد: این در حالی است که امروز حضور 20 الی 25 نماینده برای عضویت در این فراکسیون اعلام حضور و فرم ثبت نام را اخذ کردند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر فراکسیون مستقلین 80 عضو دارد و این فراکسیون همچنان مشغول عضوگیری است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳:۱۹ دیده شده : ۱۳۶بار نویسنده : admin

برای حضور در برنامه دورهمی برای حضور در خندوانه برای حضور در خندوانه چه باید کرد برای حضور در برنامه خندوانه ثبت نام برای حضور در خندوانه ثبت نام برای حضور در برنامه خندوانه برای حضور قلب در نماز چه کنیم برای داشتن حضور قلب در نماز چه کنیم برای حضور قلب در نماز برای حضور قلب در نماز چه باید کرد برای حضور قلب در نماز چکار کنیم دعا برای حضور قلب در نماز ذکری برای حضور قلب در نماز دعایی برای حضور قلب در نماز حضور قلب در نماز حضور قلب در نماز یعنی چه؟ حضور قلب در نماز+pdf برای حضور در خواب شخصی دعا برای حضور در خواب شخصی دعای خواب برای حضور در خواب شخصی دعایی برای حضور در خواب شخصی حضور در خواب شخصی دعا برای حضور ذهن دعای حضور ذهن ذکر برای حضور قلب در نماز ذکر برای حضور قلب ذکر حضور قلب ذکر حضور قلب در نماز حضوری برای ظهور حضور برای عموم آزاد است انشعاب در فراکسیون اکثریت مجلس فراکسیون در مجلس چیست فراکسیون مجلس چیست فراکسیون های مجلس چیست اعلام عضویت 25 نماینده برای حضور در فراکسیون مستقلین ولایی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۲۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها