freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، عبدالحمید خدری در نطق میان دستور در صحن علنی امروز (یکشنبه) مجلس تأکید کرد: مجلس باید در چهار سال پیش رو نسبت به ارتقای رفاه و معیشت فرهنگیان اقدام کند چون اگر خواهان اصلاح جامعه هستیم باید آموزش و پرورش را اصلاح کنیم.

وی افزود: بعد از مشخص شدن موضوع حقوق‌های نامتعارف جنجال و هیاهوی بجایی ایجاد شد. باید در مورد میزان کم حقوق‌های معلمان و فرهنگیان نیز چنین جنجالی به‌پا شود چرا که آنها به مراتب حقوق‌های نامتعارف‌تری می‌گیرند اما صدایشان به گوش کسی نمی‌رسد. رفاه و معیشت معلمان باید بر رفاه و معیشت رئیس جمهور، وزیر، وکیل و نماینده مجلس برتری داشته باشد.

این نماینده مجلس همچنین از موضع‌گیری مقام معظم رهبری درباره حضور پیدا نکردن یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات که در جهت دوقطبی شدن جامعه بود، قدردانی و تشکر کرد.

نماینده بوشهر در ادامه با انتقاد از وضعیت بیکاری در این استان، گفت: زیبنده نیست استان بوشهر با این تعداد پالایشگاه و صنعت پتروشیمی و گمرک جزو استان‌های محروم کشور باشد، آمار بیکاری در این استان نیز زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

وی افزود: در شرایطی که بوشهر به عنوان قطب هسته‌ای جهان معرفی می‌شود شاهد احداث بیمارستان هسته‌ای با هزار میلیارد تومان در تهران هستیم که این خلاف انصاف‌، وجدان و عدالت است.

خدری همچنین با گلایه از برخورد نامناسب نیروی انتظامی در استان بوشهر با مردم به بهانه مبارزه با قاچاق کالا، گفت: امروز با سوء برداشت از بیانات حکیمانه و داهیانه رهبری به بهانه مبارزه با قاچاق کالا شاهد مقابله با کوله‌برهایی هستیم که برای معیشت خود و خانواده‌شان مال و جانشان را به موج‌های دریا می‌سپاریم و در این شرایط آنها را قاچاقچی می‌خوانند. از برخی دولتمردان نیز گلایه داریم که در رسانه رسمی مردم بوشهر را به قاچاقچی بودن متهم کرده‌اند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶:۶ دیده شده : ۷۳بار نویسنده : admin

معیشت و اخلاق حکمت و معیشت دکتر سروش حکمت و معیشت سروش حکمت و معیشت دانلود حکمت و معيشت حكمت و معيشت کتاب حکمت و معیشت دانلود کتاب حکمت و معیشت دانلود رایگان کتاب حکمت و معیشت حکمت و معیشت Pdf زندگی و معیشت روستایی رابطه اخلاق و معیشت رابطه اخلاق و معيشت رابطه ی اخلاق و معیشت تحقیق درباره رابطه اخلاق و معیشت رابطه اخلاق با معیشت معیشت و فضیلت فانی و معیشت فرهنگیان معلمان باید بدانند آنچه معلمان باید بدانند نکاتی که معلمان باید بدانند مشکلات یادگیری آنچه معلمان باید بدانند معلم باید خوشگل باشه فیلم معلم باید خوشگل باشه آنچه معلمان و مربيان بايد بدانند کتاب مشکلات یادگیری آنچه معلمان باید بدانند معلم باید چگونه باشد یک معلم باید چگونه باشد معلم ادبیات باید چگونه باشد معلم خوب باید چگونه باشد یک معلم خوب باید چگونه باشد رفتار معلم چگونه باید باشد شخصیت معلم چگونه باید باشد رفتار یک معلم چگونه باید باشد روش تدریس معلم چگونه باید باشد یک معلم وظیفه شناس چگونه باید باشد معلم باید آنچه یک معلم باید بداند آنچه هر معلم باید بداند عوامل موثر بر رفاه اجتماعی عوامل موثر در رفاه اجتماعی تاثیر رفاه بر سلامت روان عوامل موثر بر رفاه عوامل موثر بر رفاه بازنشستگان عوامل موثر بر رفاه کارکنان تاثیر مالیات بر رفاه اجتماعی تاثیر مالیات بر رفاه جامعه داشته باشد به انگلیسی داشته باشد خطر داشته باشد پسری داشته باشد کاش پسر داشته باشد قرص قمر داشته باشد آهنگ داشته باشد رضا یزدانی دوستم داشته باشد جگری داشته باشد دانلود داشته باشد رضا یزدانی بگذار این جاده خطر داشته باشد پسری که دوستت داشته باشد پسری که تورادوست داشته باشد در لشکر دشمن پسري داشته باشد پسری ک تورا دوست داشته باشد گفتی به پدر کاش پسر داشته باشد ای کاش پسر داشته باشد این خاک اگر قرص قمر داشته باشد دانلود اهنگ داشته باشد از رضا یزدانی چگونه شوهرم دوستم داشته باشد چکار کنم دوستم داشته باشد؟ میخواهم شوهرم دوستم داشته باشد چکار کنم شوهرم دوستم داشته باشد چه کنم همسرم دوستم داشته باشد چیکار کنم همه دوستم داشته باشد چگونه دوستم داشته باشد میخواهم دوستم داشته باشد شوهرم دوستم داشته باشد حکمت و معیشت خدری: رفاه و معیشت معلمان باید بر رفاه و معیشت مسئولان برتری داشته باشد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۲۷
  • تعداد حاضران : ۲۰۳
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها