freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 این خودرو به موتور 125 کیلو وات ساعتی مجهز شده و می تواند با یک بار شارژ مسافتی بین 400 الی 600 کیلومتر را بپیماید که به عنوان یکی از بهترین های کلاس خود محسوب می شود.از این محصول به عنوان خودروی متعلق به آینده یاد می شود و به گفته فولکس واگن، سفیر خودروی الکتریکی نسل بعد خواهد بود.

هنوز چند سالی تا عرضه این خودرو باقی مانده، اما وقتی که عرضه شود به عنوان اولین خودروی الکتریکی فولکس واگن لقب خواهد گرفت که به پلتفرم خودروهای الکتریکی Modular Electric Kit مجهز شده و همین امر، آن را از سایر محصولات این کمپانی متمایز می کند.

خوشبختانه هیچ نگرانی در خصوص آلاینده بودن این خودرو وجود نخواهد داشت، چرا که کاملاً الکتریکیست و هیچ شائبه ای در این خصوص وجود نخواهد داشت. البته در ماه آگوست نیز زمزمه هایی مبنی بر ورود این کمپانی به صنعت خودروسازی به گوش می رسید که امروز این شایعه، رنگ و بوی واقعیت به خود گرفت.

ناگفته نماند که فولکس واگن برنامه هایی را نیز به منظور استفاده از حالت رانندگی خودران موسوم به I.D. Pilot در این خودرو در سر دارد که گفته می شود توسعه و عرضه آن تا سال 2025 به طول خواهد انجامید.

هنوز قیمت دقیق این خودرو مشخص نشده اما فولکس واگن، قیمت این محصول را به طور تقریبی برابر با قیمت اتومبیل Golf عنوان کرد.

 

I.D.

I.D.

I.D.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰:۳۵ دیده شده : ۱۱۰بار نویسنده : admin

اولین خودروی جهان اولین خودروی جهان با شیشه نشکن اولین خودرو جهان اولين خودرو جهان اولین خودروی دنیا اولين خودروي دنيا اولین خودرو در جهان اولین خودرو ساز جهان اولین خودروسازی جهان عکس اولین خودرو جهان اولین خودروی ایران اولین خودروی ایرانی اولین خودروی ساخت ایران اولین خودرو ساخت ایران اولین خودرو برقی ایران اولین خودرو ساز ایران اولین خودروی فرمول یک ایرانی اولین خودروهای ایرانی اولین خودروی برقی ایران اولین خودروی ملی ایران اولین خودروی بنزینی اولین ماشین بنزینی اولین خودرو بنزینی اولین خودروی برقی ایرانی اولین خودروی برقی ساخت ایران اولین خودرو ملی ایران اولین خودروی برقی اولین خودروی برقی جهان اولین ماشین برقی اولین خودرو دنیا اولین خودرو ساز دنیا اولین خودروی ملی اولین خودروی ملی عربستان اولین خودرو ملی اولین خودروی هیبریدی اولین خودروی هیبریدی جهان اولین خودرو هیبریدی رونمایی شد ویندوز 9 رونمایی شد خودروهای رونمایی شده سایپا خودرو رونمایی شده سایپا S5 رونمایی شد آیفون 6 رونمایی شد پژو ۳۰۸ رونمایی شد (+عکس) خودروهای جدید رونمایی شده سایپا ايفون ٦ رونمايي شد ویندوز 10 رونمایی شد خودروهای رونمایی شده سایپا در مشهد خودروی رونمایی شده سایپا ماشینهای رونمایی شده سایپا تصاویر خودروهای رونمایی شده سایپا خودروهای تازه رونمایی شده سایپا عکس خودروهای رونمایی شده سایپا خودرو های رونمایی شده سایپا ماشین جدید رونمایی شده سایپا خودروهاي رونمايي شده سايپا سه خودرو رونمایی شده سایپا ماشین های رونمایی شده سایپا خودرو های جدید رونمایی شده سایپا Galaxy S5 رونمایی شد گلکسی S5 رونمایی شد ویندوز 10 رسما رونمایی شد اولین خودروی الکتریکی فولکس‌واگن رونمایی شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۰
  • تعداد حاضران : ۱۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها