freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از ستاد دیه کشور، رحمدل بامری مجموع بدهی این محکومان واجد شرایط را 35 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: با عنایت به ورودی‌ پایین آمار زندانیان جرایم غیرعمد در این استان، با همکاری شکات و همیاری خیرین می‌شود آمار محبوسانی که ناخواسته و در پی یک اتفاق غیرقابل پیش بینی روانه زندان شده‌اند را به صفر رساند.

وی با تفکیک آمار دربندان تحت حمایت ستاد دیه در شهرستان‌های این استان اظهار کرد: چابهار با 12 مددجو، زابل با 11 زندانی و زاهدان با 10 محکوم غیرعمد به ترتیب بیشترین محبوسان را به خود اختصاص داده و مابقی زندانیان نیز در ندامتگاه‌های سراوان و ایرانشهر نگهداری می‌شوند.

وی با اشاره به عملکرد این نهاد مردمی در 6 ماهه نخست سال‌ جاری یادآور شد: از فروردین ماه سال 95 تا پایان شهریور ماه، تعداد 51 نفر از مددجویان بدهکار ناتوان در پرداخت دیه یا بدهی با حمایت صد در صدی نیکوکاران از زندان‌های سراسر استان آزاد و به آغوش گرم خانواده خویش بازگشته‌اند.

مدیرعامل ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با اشاره به مبلغ پرداختی برای آزادی این افراد گفت: برای رهایی این زندانیان که در جمع آن‌ها یک بانوی سیستانی هم حضور داشت، اعتباری معادل 13 میلیارد و 190 میلیون در قالب تسهیلات بدون سود از محل کمک‌های مردمی پرداخت شده و جالب است که مبلغ یک میلیارد و 169 میلیون ریال هم خود مددجویان و خانواده‌های آن‌ها برای تسریع در روند آزادی تامین کرده‌اند.

وی تصریح کرد: البته مبلغ کل بدهی این مددجویان 53 میلیارد و 286 میلیون ریال بود که به همت کمیته صلح و سازش ستاد دیه و البته عنایت ویژه اولیاءدم و طلبکاران در گذشت مبلغ 34 میلیارد ریال از این مبلغ این تعداد زندانی با اتکا به همین به تاکیدات قرآنی در راستای مدارا با بدهکاران از بند حبس نجات یافته‌اند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۹:۴۰ دیده شده : ۶۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۲۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها