freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حجت‌الاسلام علوی گفت:نتیجه همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی ما، از وزارت اطلاعات، دولت، سپاه، ناجا، ارتش، ستاد کل نیروهای مسلح به وجود آوردن امنیتی بی‌بدیل برای جامعه است.

به گزارش  خبرنگار دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات ظهر امروز شنبه 10 مهر در گردهمایی بزرگ علمای استان سمنان به میزبانی مهدیه مرکز استان، با بیان اینکه مسئله امنیت در معارف اسلامی به عنوان یک نعمت ناشناخته است که هروقت از دست می‌رود انسان به یادشان می‌افتند، ابراز داشت: کسی که این نعمت را از دست بدهد ارزشش را می‌فهمد. اما امروز مردم ما نیازی به از دست دادن امنیت ندارند تا قدردان امنیت بی‌بدیل موجود در کشور باشند.

وی افزود: امروز می‌توان دید که حتی در آمریکا، فرانسه و ترکیه امنیت وجود ندارد اما در ایران اسلامی امنیت حکم فرما است. در حالی که همه می‌دانند تمام توان دشمن برای به چالش کشیدن امنیت ما است اما با هوشیاری، اشراف اطلاعاتی و اقدام به موقع، همزبانی و همدلی در بین نهادهای نقش آفرین عرصه امنیت حکم فرماست، خوشبختانه دشمنان نتوانسته‌اند اقدامی انجام دهند.

وزیر اطلاعات گفت: نتیجه همکاری دستگاه‌های اطلاعاتی ما، از وزارت اطلاعات، دولت، سپاه، ناجا، ارتش، ستاد کل نیروهای مسلح و ...، به وجود آوردن امنیتی بی‌بدیل برای جامعه است که مردم ارزش امنیت را به خوبی درک می‌کنند و اگر این احساس امنیت نباشد، خیرات و برکات نصیب جامعه، عملا از جامعه سلب می‌شود. حضرت محمد(ص) در حدیثی می‌فرمایند، در کشورها خیر و برکتی نخواهد بود اگر مردم احساس امنیت نکنند و از امنیت برخوردار نباشند. لذا این اصل، حق طبیعی جامعه مومن ماست.

حجت‌الاسلام علوی بیان داشت: این امنیت حق طبیعی مردمی است که پای انقلاب همه نوع فداکاری را صورت داده‌اند و امنیتی همراه با سرور و نشاط چیزی است که ما برای مردم می‌خواهیم هم مردم امنیت داشته باشند و هم لبخند بر لبانشان باشد. امنیتی که بستر را برای گشوده شدن بستر فرهنگی فراهم می‌کند مهم است و جامعه‌ای که از امنیت برخودار نباشد، حرکتش در مسیر عبودیت پویا نخواهد بود خداوند وقتی انتظار بندگی از ام القری دارد، اقتصادشان را شکوفا می‌کند و سپس از آنها انتظار عبودیت دارد.

وی افزود: باید ما امنیت را برای جامعه فراهم کنیم و آنوقت انتظار عبودیت و فرهنگی را داشته باشیم که خداوند آرامش در دل‌ها را بستر افزایش ایمان بیان می‌کند سکینه، آرامشی است که حاصل از رضایت است و ایمان انسان‌ها را افزایش می‌دهد.

وزیر اطلاعات گفت: احساس امنیت از خود امنیت مهمتر است و بارها رهبر معظم انقلاب مدظله العالی بر این موضوع صحه گذاشتند و فرمودند احساس امنیت از خودش مهمتر است اگر امنیت باشد و مردم آن را احساس نکنند، امنیت نیست و وظیفه جحکومت اسلامی مهیا کردن این فضا است.

حجت‌الاسلام علوی ادامه داد:  این فضا است که جامعه را به سمت ایمان هدایت می‌کند. امروزتلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) این است که آرامش بر جامعه حکم فرما باشد مردم این آب و خاک و مردمی که در سایه انقلاب اسلامی و ولایت زندگی می‌کنند، بتوانند از این آرامش برخوردار باشند و احساس آرامش کنند.

وی افزود: ما باید هر سیاستی را بر مبنای سنت، قران و اهل بیت(ع) اجرا کنیم شما در جایی نمی‌بینید که در اداره مومنان و جامعه ایمانی از نصر به رعب استفاده کرده باشند، رعب اختصاص به مدیریت جامعه کفر و دشمنان دارد نه ایران اسلامی ارعاب و ترساندن و هراس در مقابله با دشمن است، رعب بر دل کفار تاثیر می‌گذارد و مربوط به کفار است. جامعه اسلامی باید از آرامش برخودار باشد دل یک دانشجو، طلبه و فعال فرهنگی، سیاسی، هنری، نبابد همراه با ترس و دلهره همراه باشد چون در آرامش است که ابداع‌ها شکوفا می شود و بهره‌هایش را به جامعه عطا می‌کند این است که ما رسالت‌مان را در برقراری آرامش در جامعه می‌بینیم و این آرامش باید در چارچوب شرع باشد. ضمن اینکه با رعایت احکام شرع بهتر می‌توان جامعه را هدایت کرد و این درس حسین(ع) است.

وزیر اطلاعات گفت: نباید در راه رسیدن به هدف از معصیت استفاده کرد لذا باید در چارچوب اخلاق اسلامی اهداف را اجرا کرد. اگر ما حتی بهشت و جهنم را نیز قبول نداشته باشیم باید سراغ ارزش‌های اخلاقی برویم از دروغ، تهمت، افترا، حتاکی، پرده‌دری و .. اجتناب کنیم.

حجت‌الاسلام علوی اضافه کرد: باید به شخصیت انسان ها احترام بگذاریم. باید حرمت مردم را حفظ کنیم و اگر حفظ کردیم، راه موفقیت در کار مدیریت جامعه را رعایت کرده ایم و امروز افتخار دستگاه اطلاعاتی این است که در چارچوب شرع مقدس اسلام و با رعایت اخلاق الهی حتی در مواجهه با دشمن عمل می‌کند.

وزیر اطلاعات گفت: امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان به اتحاد نیاز دارد و ما آنقدر دشمن داریم که نیازی به دشمنی خودمان با یکدیگر وجود ندارد اسرائیل، آمریکا، استکبار جهانی و قدرت‌های فرعونی که در دنیا، قدرت را در جهت ضربه به انسان‌ها به کار می‌گیرند، امروز علیه جمهوری اسلامی ایران متحد شده‌اند و باید در بین خودمان اتحاد داشته باشیم.

حجت‌الاسلام علوی درباره سعادت در دین مبین اسلام و در برخورد های اجتماعی بین مسئولان و مردم، بیان داشت: آنهایی که برخورد‌های بد را با حسن سیرت و گشاده رویی پاسخ می‌دهند، عاقبت بخیری نصیبشان می‌شود و نشانه بردباری و خردمندی و عقلانیت است که خداوند متعال نیز بارها به آن اشاره داشته است. لذا باید رفتار بد برخورد دیگران را باید با بهترین رفتار جواب دهیم و نتیجه آن این می‌شود که پاسخ فوق برخورد او توسط شما دشمنی را به دوستی تبدیل می‌کند و اسلام این را می‌خواهد.

وی با بیان اینکه زمینه‌سازی کدورت و دشمنی در جامعه به ضرر همه است، افزود: اسلام می‌خواهد در بین عموم دوستی را ترویج دهد و نمی‌خواهد دشمنی در جامعه پمپاژ بشود. اسلام حتی راه تبدیل شدن دشمنی‌ها به دوستی‌ها را آموزش می‌دهد لذا باید به احکام اسلامی برای سعادت پایبند بود.

وزیر اطلاعات افزود: زمینه بارش رحمت الهی بر ما در ماه محرم فراهم می‌شود لذا باید امر خدا را احیا کرد که این امر با یادگیری علوم الهی و آموزش آن به مردم مهیا می شود و مردم با زیبندگی کلام اسلام آشنا شوند چرا که معارف اهل بیت(ع) معارفی است که مردم را جذب می کند و هرچه در سخنرانی ها از کلام اهل بیت(ع) و قرآن بیشتر برای مردم گفته شود مردم بیشتر جذب معارف دینی می شوند لذا باید معرفت مردم را نسبت به معارف دینی عمق پیدا کند.
وزیر اطلاعات همچنین گفت: برخورد با رفتارهای خصومت آفرین کار هر کسی نیست و اسلام صبر در برابر این گونه برخورد ها را کار مردم بردبار می داند و کسانی هستند که خدا به آنها نظر مثبت کرده است. لذا برای سعادت در جامعه اسلامی نیازمند به این بردباری هستیم ما باید این ها را رعایت کنیم تا به یاری خدا بتوانیم ایامی را پشت سربگذاریم که مردم به روح پرفتوح سرور و سالار شهیدان(ع) گره بخورند و در این بین این نقش ما روحانیون و مبلغان دینی است.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت یاد شهدا،گفت: جانبازان و آزادگان سرفراز و مردم سربلند ایران اسلامی با نقش آفرینی خود حماسه های دفاع مقدس را رقم زدند و ما برای همیشه مدیون خون شهدا هستیم.

حجت‌الاسلام علوی افزود: تجمعی که از مردم در ماه محرم برگزار می شود، فرصتی است که به برکت انقلاب اسلامی برای ما به وجود آمده و شکر آن در بهره برداری هرچه بهتر از این فرصت است. قبل از انقلاب یادمان هست که در چند سخنرانی چند جوان جذب کنیم و اگر منبری موفق می شد تعدادی جوان را جذب خودش کند بسیار خوشحال می شد و به عنوان یکی منبری موفق که بیان جذابی برای نسل جوان دارد، شناخته می شد و گاهی نیز تعدادی جوانان تصادفا می آمدند باعث خوشحالی می شد اما امروز اینگونه نیست.

وی افزود: فرصت محرم واقعا بهار کار یک طلبه است که امید است از این فرصت به خوبی استفاده کنیم و کار نگهبانی عقیدتی مان را برای شیعیان انجام دهیم چرا که علمای شیعه مرزبانان مرزی هستند که در این سوی ابلیس و یاران او قرار گرفته است و ممانعت می کنند از اینکه ابلیس و یارانش بر شیعیان عروج کنند و از اینکه ابلیس بر شیعیان تسلط پیدا کنند جلوگیری می کنندلذا محرم فرصتی است برای تحقق این موارد که روحانیون باید از آن بهره مند شوند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰:۲۵ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

امروز ایران چندمه امروز چندمه ایرانی امروز ایران چه خبر امروز در ایران چه خبر امروز در ایران چه خبر است امروز از ایران چه خبر امروز در ايران چه خبر امروز ايران تاريخ امروز ايران حوادث امروز ايران روزنامه امروز ايران قيمت امروز ايران خودرو بازي امروز ايران مطبوعات امروز ايران روزنامهاي امروز ايران واليبال امروز ايران ایران امروز دیروز فردا ایران دیروز امروز فردا محسن نصری کتاب ایران امروز دیروز فردا کتاب ایران دیروز امروز فردا محسن نصری دانلود کتاب ایران امروز دیروز فردا کتاب ایران دیروز امروز فردا نوشته محسن نصری دانلود کتاب ایران دیروز امروز فردا محسن نصری خلاصه کتاب ایران دیروز امروز فردا دانلود كتاب ايران ديروز امروز فردا نمونه سوالات ایران دیروز امروز فردا محسن نصری حوادث امروز ایران حوادث امروز ایران و جهان حوادث امروز ایران و تهران حوادث ايران وجهان امروز حوادث ایرانی امروز حوادث روز ایران حوادث روز ایران و جهان حوادث روز ایران با عکس حوادث روز ایران و دنیا حوادث روز ایران و تهران روزنامه امروز ایران روزنامه امروز ایران ورزشی روزنامه امروز ایران حوادث روزنامه امروز ایران وجهان روزنامه ایران امروز شوک روزنامه های امروز ایران تیتر روزنامه امروز ایران عناوین روزنامه امروز ایران روزنامه های امروز ایران ورزشی روزنامه ی امروز ایران روزنامه های امروز ایران جار روزنامه های امروز ایرانی روزنامه های روز ایران روزنامه های اقتصادی امروز ایران اخبار روزنامه های امروز ایران و جهان روزنامه های عصر امروز ایران سرخط روزنامه های امروز ایران سر تیتر روزنامه های امروز ایران بازی امروز ایران و قطر بازی امروز ایران قطر بازی امروز ایران بازی امروز ایران و عراق بازی امروز ایران عراق بازی امروز ایران و امارات بازی امروز ایران و بحرین بازی امروز ایران امارات بازی امروز ایران و لهستان بازی امروز ایران و کره جنوبی اخبار امروز ایران و تهران اخبار روز ایران و تهران اخبار امروز ایران تهران والیبال امروز ایران والیبال امروز ایران امریکا والیبال امروز ایران صربستان والیبال امروز ایران و امریکا والیبال امروز ایران لهستان والیبال امروز ایران برزیل والیبال امروز ایران و برزیل والیبال امروز ایران و لهستان والیبال امروز ایران و روسیه والیبال امروز ایران ژاپن دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا دانشگاه آزاد اسلامی پیشوای ورامین دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا واحد ورامین دانشگاه آزاد اسلامي پيشوا ورامين دانشگاه ازاد اسلامي پيشوا سایت دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا دانشگاه ازاد اسلامی واحدورامین پیشوا سایت دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا ورامین دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا سیدا دانشگاه ازاد اسلامي واحد پيشوا از هر طرف که رفتم از هر طرف که رفتم عصار از هر طرف كه رفتم جز وحشتم نيافزود از هر طرف که رفتم جز وحشتم نيفزود شعر از هر طرف که رفتم دانلود آهنگ از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود دانلود آهنگ از هر طرف که رفتم عصار از هر دستی بدی از هر دستی بدی از همون دست میگیری از هر دستی بدی از همون دست پس ميگيری از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری از هر دستی بدی از همون دست میگیری به انگلیسی از هرچه بگذریم شعر از هرچه بگذریم از هر دری سخنی از هر دری سخنی اندروید از هر دری سخنی برای اندروید از هر دری سخنی کافه بازار از هر دری سخنی Persiantools از هر دری سخنی عارفه از هر دری سخنی Android دانلود از هر دری سخنی برای اندروید برنامه از هر دری سخنی دانلود برنامه از هر دری سخنی از هر چمن سمنی از هر چمن سمني از هر نظر معمولی از هر نظر معمولي عبدالرضا كاهاني فیلم از هر نظر معمولی از هر کرانه تیر دعا از هر کرانه تیر دعا کرده ام روان باشد از هر کرانه تير دعا کرده ام روان از هر کرانه تیر دعا کردم رها از هرنفر میپرسم حالتو زمان به وقت ایران ساعت به وقت ایرانی زمان کشورها به وقت ایران ساعت به وقت ایران انلاین ساعت به وقت ایران دانلود زمان دقیق به وقت ایران زمان ساعت به وقت ایران زمان سوئد به وقت ایران زمان کریسمس به وقت ایران زمان کانادا به وقت ایران زمان به وقت آمریکا ساعت به وقت آمریکا پنسیلوانیا زمان به وقت شرق امریکا ساعت به وقت آمریکا ساعت به وقت آمریکا تگزاس ساعت به وقت آمریکا فلوریدا ساعت به وقت آمریکا مریلند ساعت به وقت آمریکا کالیفرنیا ساعت به وقت امریکا چند است ساعت به وقت امريکا زمان به وقت لندن زمان اذان به افق لندن زمان تحويل سال ١٣٩٤ به وقت لندن زمان تحویل سال 1393 به وقت لندن زمان محلی به وقت لندن زمان به وقت نیویورک ساعت الان به وقت نیویورک ساعت جهانی به وقت نیویورک ساعت انلاین به وقت نیویورک ساعت دقیق به وقت نیویورک اعلام ساعت به وقت نیویورک ساعت به وقت نیویورک آمریکا زمان به وقت آلمان ساعت به وقت آلمان ساعت به وقت آلمان هامبورگ ساعت به وقت محلی آلمان ساعت دقیق به وقت آلمان ساعت شرعی به وقت آلمان ساعت جهانی به وقت آلمان ساعت رسمی به وقت آلمان ساعت اذان به وقت آلمان ساعت به وقت کلن آلمان زمان به وقت ونکوور ساعت محلی به وقت ونکوور ساعت الان به وقت ونکوور زمان به حرف آمدن کودک زمان به حرف آمدن کودکان زمان به حرف آمدن نوزاد زمان به وقت کانادا زمان محلی به وقت کانادا ساعت به وقت کانادا ساعت به وقت کانادا مونترال زمان به وقت كانادا ساعت به وقت کانادا کبک ساعت به وقت کانادا اتاوا ساعت به وقت کانادا بریتیش کلمبیا ساعت الان به وقت کانادا ساعت به وقت ونکوور کانادا زمان به عقب کشیدن ساعت سال 92 زمان به عقب کشیدن ساعت زمان به عقب کشیدن ساعت سال 93 زمان به عقب کشیدن ساعت رسمی کشور زمان کشیدن ساعت به عقب 93 زمان بهترین بازیکن اروپا 2016 زمان بهترین بهترین زمان بارداری بهترین زمان برای بارداری بهترین زمان مصرف قرص آهن بهترین زمان حجامت بهترین زمان مصرف قرص کلسیم بهترین زمان ورزش بهترین زمان تخمک گذاری بهترین زمان مصرف مولتی ویتامین نیازمندیهای اتحاد جنوب دارد رشيدي دارد صدایت میزند بشنو صدایم را دارد صدایت میزند شاهین دارد صدایت میزند دارد صدایت میزند بشنو دارد صدایت میزند شاهین نجفی دارد صدایت میزند بشنو صدایم دارد صدایت میزند بشنو صدایش را شعر دارد صدایت میزند دارد صدايت ميزند بشنو صدايم را دارد صدايت ميزند درد دارد وقتی درد دارد درد دارد این نوشته ها درد دارد دلم درد دارد تنهایی درد دارد وقتی میرود درد دارد زندگی درد دارد شبیه یک نوزاد درد دارد نبودنت درد دارد عشق دانشگاه ازاد اسلامی پیشوا امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان به اتحاد نیاز دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۲۹
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها