freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362388/34  زمان: 11:17  1395/07/11  بازدید: 1,431

وریا یکی از بازیکنان مورد علاقه کی روش است. بازیکنی که بعد از چند بازی خوب در ترکیب سپاهان خیلی زود مورد توجه کی روش قرار گرفت و به اردوی تیم ملی دعوت شد.

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه وریا فصل گذشته در بیشتر بازی های سپاهان غایب بوده اما کی روش تلاش کرد تا با دعوت از این بازیکن او را به روزهای خوب گذشته برگرداند.


غفوری باید این فرصت را قدر بداند. در اردوی تیم ملی جدی تر باشد. قوی تر تمرین کند و از همه مهمتر نمایشش در ترکیب استقلال بهتر باشد.

 


در جناح راست خط دفاعی تیم ملی همانند دیگر پست ها ترافیک بازیکن زیاد است و این مسئله ای است که وریا باید به آن توجه داشته باشد. جدا از رامین رضائیان در اردوهای قبلی تیم ملی دانیال ماهینی حضور داشته. بازیکنی که با حضور دوباره در ترکیب استقلال خوزستان احتمالا ملی پوش خواهد شد.


خیال وریا از بابت حضور در ترکیب تیم کی روش نباید راحت باشد و باید فرصت پیش آمده را بیشتر قدر بداند. خیلی ها در گذشته بودند که به سختی پیراهن تیم ملی را به دست آوردند اما به آسانی از دست دادند. خلاصه اینکه انتظار بازی های بهتری را از وریا در ترکیب تیم استقلال داریم.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰:۴ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin

که باید سانسور شه که باید از تو بگذرم به هر بهانه ای نمیتونم که بمونم باید از تو بگذرم که باید گذاشت و گذشت آنجا که نمی توان عشق ورزید باید گذاشت و گذشت که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت باید که دوست بداریم یاران باید که دوست بداریم یاران را بايد كه دوست بداريم ياران باید که جمله جان شوی باید که جمله جان شوی اصفهانی باید که جمله جان شوی شجریان معنی باید که جمله جان شوی شعر باید که جمله جان شوی دانلود آهنگ باید که جمله جان شوی متن شعر باید که جمله جان شوی دانلود آهنگ باید که جمله جان شوی شجریان اهنگ باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی باید که شیوه سخنم را عوض کنم بايد كه شيوه سخنم را عوض كنم بايد كه شيوه سخنم را باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم شعر باید که شیوه سخنم را عوض کنم باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم ناصر فیض ناصر فیض باید که شیوه سخنم را عوض کنم متن شعر باید که شیوه سخنم را عوض کنم دانلود باید که شیوه سخنم را عوض کنم دانلود شعر باید که شیوه سخنم را عوض کنم باید که شیوه سخنم باید که شیوه ی سخنم باید که شیوه سخنم را باید که شیوه سخنم را عوض دانلود کلیپ باید که شیوه سخنم را عوض کنم کتابهایی که باید خواند كتابهايي كه بايد خواند كتابهايي كه بايد خوانده شوند کتابهایی که باید خوانده شوند کتابهایی که باید خواند الهی قمشه ای کتابهایی که باید خواند دانلود 200 کتابی که باید خواند کتابهای که باید خوانده شود کتابهایی که حتما باید خواند لیست کتابهایی که باید خواند چیزهایی که باید بدانیم چیزهایی که باید بدانیم ولی نمی دانیم چیزهایی هست که باید بدانیم چیزهایی که باید درباره مردان بدانیم هر آنچه که باید بدانیم چیزهایی که باید درباره زنان بدانیم چیزهایی که قبل ازدواج باید بدانیم آنچه را که باید بدانیم چیزهایی که باید درمورد مردان بدانیم چیزهایی که باید در زندگی بدانیم قدر زر زرگر بداند قدر زر زرگر بداند قدر گوهر قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهري قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهري قدر زر زرگر شناسد قدر زر زرگر شناسد+شعر قدر زر زرگر شناسد از کیست؟ قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری شعر قدر زر زرگر بداند قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری از کیست قدر گل بلبل بداند که باید از تو بگذرم وریا، فرصت‌هایی که باید قدر بداند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۸۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها