freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


از این پس کاربران اینستاگرام پیش‌نویسی را برای خود ذخیره کرده و هر موقع که خواستند آن را در این شبکه اجتماعی ذخیره می‌کنند.

برنامه به‌اشتراک‌گذاری عکس اینستاگرام به کاربران امکان داد برای چند ساعت یا چند روز مطالب ارسالی خود را به صورت پیش‌نویس ذخیره کنند و سپس آنها را ارسال کنند.

کاربران از این پس به راحتی می‌توانند انواع جلوه‌های ویژه، فیلتر، نوشته و اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی را ذخیره کرده و سپس در زمانی که مناسب می‌دانند آنها را در اینستاگرام منتشر کنند.

البته پیش از این هم در صورت اتصال ضعیف به اینترنت ارسال پست‌های کاربران تا زمانی که آنها به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند به تاخیر می‌افتاد. اما از این پس مدیریت ارسال هر پست به طور کامل به کاربران واگذار شده است.

کاربران برای مشاهده پست‌های ذخیره شده باید بر روی آیکون دوربین در مرکز نمایشگر کلیک کنند و سپس گزینه Library را انتخاب کنند. در این حالت پست‌ها در مرکز نمایشگر و در زیر بخش پیش‌نویس نمایش داده می‌شوند.

قابلیت یاد‌شده به تدریج برای استفاده تمامی کاربران در حال اضافه شده است و برای دسترسی به آن نیازی برای به روزکردن برنامه اینستگرام وجود ندارد و کاربران در نهایت بعد از چند ساعت و به‌روزکردن برنامه یادشده می‌توانند به قابلیت مذکور دسترسی پیدا کنند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳:۱۳ دیده شده : ۵۴بار نویسنده : admin

مطالب ارسالی مطالب ارسالی شما کد آخرین مطالب ارسالی بلاگفا آخرین مطالب ارسالی آخرین مطالب ارسالی در وردپرس کد اخرین مطالب ارسالی کد آخرین مطالب ارسالی در اینستاگرام نمیتونم فالو کنم چرا در اینستاگرام نمیتونم فالو کنم اینستاگرام نمیتونم فالو کنم در اینستاگرام هنرمندان چه خبر است؟ در اینستاگرام هنرمندان در اینستاگرام هنرمندان چه میگذرد در اینستاگرام هنرمندان چه خبر در اینستاگرام هنرمندان مشهور در اینستاگرام بازیگران در اینستاگرام بازیگران چه میگذرد در اینستاگرام بازیگران چه خبر است؟ در اینستاگرام در اینستاگرام بلاک شدم در اینستاگرام چگونه تگ کنیم در اینستاگرام دایرکت چیست در اینستاگرام چگونه عکس ذخیره کنیم در اینستاگرام چگونه چت کنیم در اینستاگرام چگونه شات کنیم اینستاگرام در کامپیوتر در اینستاگرام بلاک شدم چیکار کنم از کجا بفهمم در اینستاگرام بلاک شدم چگونه در اینستاگرام عکس تگ کنیم چگونه دوستانمان را در اینستاگرام تگ کنیم چگونه دوستان را در اینستاگرام تگ کنیم چگونه در اینستاگرام عکس را تگ کنیم چگونه در اینستاگرام دوستان خود را تگ کنیم چگونه در اینستاگرام دیگران را تگ کنیم چگونه افراد را در اینستاگرام تگ کنیم چگونه دوستان خودرا در اینستاگرام تگ کنیم چگونه یک نفر را در اینستاگرام تگ کنیم در اینستاگرام منظور از دایرکت چیست چگونه در اینستاگرام عکس را ذخیره کنیم چگونه در اینستاگرام عکسها را ذخیره کنیم؟ چگونه در اینستاگرام اندروید عکس ذخیره کنیم چگونه در برنامه اینستاگرام عکس ذخیره کنیم چگونه یک عکس را در اینستاگرام ذخیره کنیم چگونه در اینستاگرام خصوصی چت کنیم چگونه در اینستاگرام شات اوت کنیم اینستاگرام در کامپیوتر دانلود ساخت اینستاگرام در کامپیوتر نصب اینستاگرام در کامپیوتر سایت اینستاگرام در کامپیوتر ساختن اینستاگرام در کامپیوتر اجرای اینستاگرام در کامپیوتر برنامه اینستاگرام در کامپیوتر اکانت اینستاگرام در کامپیوتر سرچ اینستاگرام در کامپیوتر ممکن شدن غیرممکن ها رفتنت ممکن شد باورش ممکن نیست رفتنت ممکن شد ذخیره پیش‌نویس مطالب ارسالی در اینستاگرام ممکن شد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها