freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


داشتن خانه‌ زیست سازگار که در مدت زمان کوتاهی ساخته شود آرزوی بسیاری از افراد است و خانه Avalon House نمونه‌ای از خانه دوستدار محیط زیست بوده که در عرض 6 هفته ساخته می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اینهبیتت، طراحی این منزل توسط کارگاه آرکیبلاکس(Archiblox) استرالیایی با سقف سبز مدولار و مواد پیش ساخته طی مدت دو ماه در مکانی ساحلی انجام شده است. قطعات این خانه در جای دیگری به صورت پیش ساخته آماده میشود و سپس در محل احداث نصب می‌شود.

این منزل در نیو ساوت ولز با سقفی سبز در عقب‌نشینی ساحل با کمترین تاثیر بر محیط زیست و با مجوز FSC(سازمان نظارت بر جنگل‌ها) ساخته شده است.

خانه آوالون 106 متر مربع مساحت دارد و این اندازه قابل تغییر و کوچک شدن است. این منزل رو به ساحل و نمای آن چوبی بوده و سقف سبز آن موجب استفاده از آب باران و همچنین کاهش نفوذ نور خورشید به داخل می‌شود. نمای جنوبی و شرقی آن دارای ایوان بوده و محیط داخلی و بیرونی را به یکدیگر پیوند می‌زند. این منزل مدولار بوده، در سراشیبی قرار گرفته و در نتیجه موجب کاهش جریان آب می‌شود.

جهت شرقی و غربی Avalon موجب بهره‌مندی از چشم‌اندازی زیبا شده و همچنین از این طریق هوا تهویه می‌شود. پنجره‌ها در قسمت جنوبی و شمالی قرار گرفته‌اند تا استفاده از نور طبیعی افزایش یابد. نور و هوای پاک در فضاهای نشیمن آشپزخانه و نیمی از منزل وجود دارد. یک اتاق‌ خواب‌ مستر و دو اتاق خواب کوچک با سرویس بهداشتی نیز نیم دیگری از خانه را تشکیل می‌دهند.

در این منزل از رنگ‌های طبیعی و روغنی با VOC پایین در محیط داخلی استفاده شده است.
این خانه دوستدار محیط زیست استاین خانه دوستدار محیط زیست استاین خانه دوستدار محیط زیست استاین خانه دوستدار محیط زیست استاین خانه دوستدار محیط زیست استاین خانه دوستدار محیط زیست استاین خانه دوستدار محیط زیست است

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳:۲۷ دیده شده : ۸۴بار نویسنده : admin

این خانه چند این خانه چند؟ لس آنجلس اين خانه چند؟ این خانه چند منو تو این خانه چند؟ من و تو این خانه چند سری جدید این خانه چند رایان این خانه چند است این خانه چند بازیگران این خانه چند دانلود این خانه دور است اين خانه دور است این خانه دور است جعفر بزرگی این خانه دور است بهشت کوچک تيتراژ پاياني سريال اين خانه دور است موسیقی متن سریال این خانه دور است دانلود اهنگ سریال این خانه دور است سريال اين خانه دور است فیلم این خانه دور است بازیگران این خانه دور است این خانه سیاه است اين خانه سياه است این خانه سیاه است فروغ فرخزاد این خانه سیاه است فروغ این خانه سیاه است فروغ فرخزاد دانلود نقد این خانه سیاه است این خانه هم سیاه است مستند این خانه سیاه است رمان این خانه سیاه است فیلم این خانه سیاه است فروغ فرخزاد این خانه چند نیویورک دانلود این خانه چند نیویورک سری جدید این خانه چند نیویورک این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست اين خانه قشنگ است ولي این خانه قشنگ است ولی شاعر این خانه قشنگ است ستار این خانه قشنگ است ولی خانه‎یمن نیست این خانه قشنگ است ولی خانه یمن نیست این خانه قشنگ است اما خانه من نیست این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست ستار شعر این خانه قشنگ است آهنگ این خانه قشنگ است ستار این خانه که پیوسته در این خانه که پیوسته در او بانگ چغانه است این خانه که پیوسته در او چنگ و چغانه است این خانه که پیوسته در او بانگ چغانه ست این خانه چند؟ Manoto1 دوستدار محیط زیست دوستدار محیط زیست به انگلیسی محصولات دوستدار محیط زیست کیسه دوستدار محیط زیست بتن دوستدار محیط زیست ساختمان دوستدار محیط زیست خودروهای دوستدار محیط زیست کشورهای دوستدار محیط زیست ماریو دوستدار محیط زیست پوشاک دوستدار محیط زیست کیسه های دوستدار محیط زیست ساختمان های دوستدار محیط زیست مصالح ساختمانی دوستدار محیط زیست خودروی دوستدار محیط زیست زیست استاد دودانگه جزوات زیست استاد دودانگه دانلود جزوات زیست استاد دودانگه دانلود جزوه زیست استاد دودانگه زیست استاد شعبانی زیست استاد شاکری جزوه زیست استاد شاکری زیست شناسی استاد شاکری دانلود جزوه زیست استاد شاکری زیست استاد دادگستری جزوه زیست استاد دادگستری دانلود جزوه زیست استاد دادگستری زیست استاد کرامت جزوه زیست استاد کرامت زیست شناسی استاد کرامت استاد زیست علی کرامت دانلود جزوه زیست استاد کرامت زیست استاد غیاثی زیست شناسی استاد غیاثی جزوه زیست استاد غیاثی نمونه تدریس زیست استاد غیاثی دانلود جزوه های زیست استاد غیاثی زیست استاد ارامش زیست شناسی استاد ارامش اصل زیست استاد عمارلو زیست دکتر عمارلو استاد زیست دکتر عمارلو دانلود جزوه زیست استاد عمارلو جزوه زیست استاد عمارلو جزوات زیست استاد عمارلو جزوه ی زیست استاد عمارلو زیست استخدام استخدام زیست شناسی استخدام زیست شناس استخدام زیست شناسی 93 استخدامی زیست شناسی استخدام زیست شناسی عمومی استخدام زيست شناسي استخدامی زیست شناسی 93 استخدام زیست شناسی 94 استخدام زیست شناس 93 زیست استاد غلامی استاد زیست امید غلامی این خانه قشنگ است این خانه دوستدار محیط زیست است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۰
  • تعداد حاضران : ۲۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها