freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


گوگل همواره در تلاش است تا نتایج نمایش داده شده در موتور جستجوی خود را به نوعی تغییر دهد تا تمامی اطلاعات ذخیره شده در دوردست‌ترین وب‌سایت‌ها را شامل شود. یکی از جدیدترین این تغییرات نمایش اطلاعات مربوط به دانشگاه‌ها وو دانشکده ها در سرچ گوگل است.

از امروز وقتی که کاربران به دنبال نام یک مدرسه در گوگل بگردند، نتایج سرچ می‌تواند اطلاعاتی را به نمایش بگذارند که از یک ابزار آنلاین به نام College Scorecard متعلق به دپارتمان آموزش و پرورش ایالات متحده بدست آمده است. به این ترتیب کاربر می‌تواند به اطلاعاتی همچون نرخ فارغ التحصیلی، میانگین کل هزینه همراه با کمک مالی، میانگین درآمد پس از رفتن به دانشگاه و نرخ پذیرش این موسسه و هزینه کمک درسی در مقطع کارشناسی دسترسی داشته باشد.

اضافه کردن این قابلیت‌های جدید به موتور جستجوی گوگل در دراز مدت می‌تواند کسب و کار تبلیغاتی این شرکت را تقویت کند. هرچه میزان پرسش‌های مطرح شده در این موتور جستجو بیشتر شود، درآمد گوگل نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

این‌ها همه بخشی از تلاش‌های گوگل برای جذاب‌تر کردن وب در حوزه‌ای هستند که اپلیکیشن‌های موبایلی و شبکه‌های اجتماعی با قدرت زیادی به جذب کاربران ادامه می‌دهند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶:۱۴ دیده شده : ۷۱بار نویسنده : admin

نتایج سرچ گوگل گوگل اکنون اطلاعات تحصیلی اطلاعات تحصیلی دانشگاه آزاد ابهر اطلاعات تحصیلی دانشگاه آزاد لاهیجان اطلاعات تحصیلی به انگلیسی اطلاعات تحصیلی دانشگاه ازاد واحد ابهر اطلاعات تحصیلی ازاد لاهیجان اطلاعات تحصیلی دانشگا ازاد ابهر اطلاعات+تحصیلی+دانشجویان+دانشگاه+آزاد+اسلامی+واحد+لاهیجان اطلاعات تحصیلی دانشگاه تهران مرکز اطلاعات تحصیلی تهران مرکز سایت دانشگاه آزاد ابهر اطلاعات تحصیلی دانشگاه ازاد اسلامی ابهر اطلاعات تحصیلی سیستم اطلاعات تحصیلی دانشگاه ازاد لاهیجان اطلاعات تحصیلی دانشجویان دانشگاه ازاد لاهیجان سامانه اطلاعات تحصیلی دانشگاه ازاد لاهیجان اطلاعات تحصیلی دانشگاه آزاد تهران مرکز رونیز رونیز مشخصات فنی رونیز قیمت رونیز سواران رونیز 2016 رونیز آفرود رونیز اسپرت رونیز صفر رونیز اتوماتیک رونیز علیا نیزه را خم کنید دانلود نوحه نیزه را خم کنید نیزه را خم کنید نیزه داران متن نوحه نیزه را خم کنید نوحه نیزه را خم کنید ای نیزه داران نتایج سرچ گوگل اکنون اطلاعات تحصیلی را نیز نمایش می‌دهند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها