freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از نمایندگان خواستار توجه به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان شد.

لزوم توجه جدی مجلس به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان
به گزارش خبرنگار  مجلس    گروه سیاسی باشگاه خبرنگارارن جوان، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز ( یک شنبه، 11مهرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود یادآور شد:  از موضع گیری علنی مقام معظم رهبری در مورد نصیحت یکی از کاندیداهای احتمالی که در جهت جلوگیری از دو قطبی شدن جامعه بود تشکر و قدردانی می نمایم.

نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی، افزود: دوستان، وکلا و امنای ملت! امیدواریم در این چهار سال خدمت، نسبت به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان که به مثابه جهاد است اقدام کنیم؛ اگر خواهان اصلاح جامعه هستیم باید آموزش و پرورش را اصلاح کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: همه شاهد بودیم  برای حقوق های نامتعارف چگونه جنجال و هیاهو کردیم که به طور قطع شایسته و به جا بود اما چندصدهزار معلم و فرهنگی در جامعه ما حقوق هایی به مراتب نامتعارف تر می گیرند و صدایی از هیچ کس بلند نمی شود.

وی ادامه داد: معیشت فرهنگیان در جامعه باید به نحوی باشد که رفاه و معیشت آنها بر رفاه و معیشت رئیس جمهور، وزیر، وکیل و نماینده مجلس برتری داشته باشد.

 خدری یادآور شد: نمایندگان محترم! از زبان حوزه انتخابیه و مردم استانم بوشهر با شما سخن می گویم؛ از زبان مردمی با شما سخن می گویم که اصالت و نجابتشان اجازه نمی دهد حقوق خود را به گونه ای دیگر مطالبه کنند.

نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی، افزود: من امروز به عنوان وکیل و خدمتگذار مردم سوگند خورده ام که دردهای کهنه مردم استانم را درمان کنم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه منصفانه نیست استان بوشهر با این همه پالایشگاه، صنعت، پتروشیمی و گمرک جز استان های محروم کشور باشد؛ تصریح کرد: آمار بیکاری در استان بوشهر زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه نطق خود خطاب به دولت یادآور شد: وقتی بوشهر را به عنوان قطب هسته ای جهان معرفی می کنید چرا باید بیمارستان هسته ای با هزارمیلیارد تومان در تهران احداث شود؟ این خلاف انصاف، وجدان و عدالت است.

وی با انتقاد از برخورد نامناسب نیروی انتظامی با مردم حوزه انتخابیه خود به بهانه مبارزه با قاچاق کالا، گفت: متاسفانه مردمی که مال و جان خود را به موج های دریا می سپارند تا نسبت به تامین معیشت خود و خانواده اقدام کنند که در آموزه های دینی ما به عنوان مجاهد از آنها یاد می شود امروزه متاسفانه به بهانه مبارزه با قاچاق و سوء برداشت از صحبت های حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه با قاچاق کالا که به طور صریح فرمودند منظور آن کانتینربرهایی است که اقتصاد مملکت را مخدوش کرده نه کوله برهایی که برای ارتزاق خانواده خود تلاش می کنند.

 نماینده مردم بوشهر،گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به عنوان نماینده مردم در پشت این تریبون سوگند یاد می کنم اجازه نخواهم داد هیچکس در هیچ جایگاه و مقامی مردم استانم که برای ارتزاق و معیشت خود مال و جان خود را به موج های دریا می سپارند را کسی قاچاقچی بخواند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: از برخی از دولتمردان که در رسانه رسمی مردم استانم بوشهر را متهم به قاچاقچی کردند به صورت جدی گلایه و اعتراض دارم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲:۲۸ دیده شده : ۱۰۰بار نویسنده : admin

لزوم توجه به محیط زیست ضرورت توجه به محیط زیست لزوم توجه به فرهنگ زیست محیطی دانشجویان لزوم توجه به مبلمان شهری لزوم توجه به فرهنگ لزوم توجه به فرهنگ جذب گردشگر ضرورت توجه به فرهنگ ضرورت توجه به اقتصاد فرهنگ ضرورت توجه به میراث فرهنگی لزوم توجه به نماز لزوم توجه به کودک درون لزوم توجه به گردشگری ضرورت توجه به گردشگری ضرورت توجه به گردشگری روستایی ضرورت توجه به صنعت گردشگری لزوم توجه به روستاها لزوم توجه به ورزش بانوان لزوم توجه به پژوهش مجلس جديد مجلس جديدة المكر مجلس جديد للبيع مجلس جديد في المنام مجالس جديده مجلس جديدة عرطوز مجلس جدي مجلس جديد للبيع بالدمام جديد مجلس الامه جديد مجلس الوزراء السعودي لباس مجلسی جدید لباس مجلسی جدید کوتاه لباس مجلسی جدید دخترانه لباس مجلسی جدید 2015 لباس مجلسی جدید 2014 لباس مجلسی جدید 2013 لباس مجلسی جدید زنانه لباس مجلسی جدیدترین لباس مجلسی جدید و شیک لباس مجلسی جدید ایرانی منزلت ومكانة القران الكريم منزلة ومكانة القران الكريم ما هي منزلة ومكانة القران الكريم منزلت و نقش اجتماعی کارت منزلت کارت مترو كارت منزلت كارت مترو کارت بلیت منزلت مترو کارت منزلت و کارت مترو کارت مترو با کارت منزلت منزلت سوره واقعه منزلت پدر و مادر مقام و منزلت پدر و مادر تحقیق درباره مقام و منزلت پدر و مادر کارت منزلت و مترو کارت منزلت مترو و اتوبوس کارت منزلت مترو كارت منزلت مترو کارت منزلت مترو بازنشستگان کارت منزلت مترو ثبت نام کارت منزلت مترو یکساله کارت منزلت برای مترو کارت منزلت در مترو منزلت زن و تحکیم خانواده منزلت زن و تحکیم بنیان خانواده مقاله منزلت زن و تحکیم خانواده کارت منزلت وزارت دفاع کارت منزلت بازنشستگان وزارت دفاع منزلت انتسابی و اکتسابی مقام و منزلت معلم مقام و منزلت معلم در قرآن مقام و منزلت معلم از دیدگاه یونسکو مقام و منزلت معلم و استاد مقام منزلت معلم شان و منزلت مقام معلم معیشت فرهنگیان معیشت فرهنگیان در سال 95 معیشت فرهنگیان بازنشسته وضعیت معیشت فرهنگیان وضع معیشت فرهنگیان معیشتی فرهنگیان بهبود معیشت فرهنگیان اخبار معیشت فرهنگیان طرح معیشت فرهنگیان درباره معیشت فرهنگیان وضعیت معیشت فرهنگیان در سال 94 وضعیت معیشتی فرهنگیان وضعیت معیشتی فرهنگیان در سال 93 بهبود وضعیت معیشت فرهنگیان بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان اخرین وضعیت معیشتی فرهنگیان وضع معیشتی فرهنگیان مشکلات معیشتی فرهنگیان خبرهای معیشتی فرهنگیان آخرین اخبار معیشتی فرهنگیان حل مشکلات معیشتی فرهنگیان لایحه بهبود معیشت فرهنگیان آخرین اخبار معیشت فرهنگیان آخرین اخبار از معیشت فرهنگیان لباس مجلسی جدی لزوم توجه جدی مجلس به ارتقای منزلت و معیشت فرهنگیان

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۲
  • تعداد حاضران : ۲۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها