freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

امیدواریم طرفداران احمدی‌نژاد وحدت جبهه اصولگرایی را تقویت کنندبه گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد نبی حبیبی در پایان نشست دبیران اظهار داشت: آقای احمدی نژاد تبعیت خود را از مصلحت‌اندیشی مقام معظم رهبری اعلام کردند و این موجب خوشحالی است ما امیدواریم که طرفداران ایشان همراه اصولگرایان، وحدت جبهه اصولگرایی را تقویت نمایند. اما مقام معظم رهبری در این تشخیص مصالح ملی مطالب مهم دیگری هم فرمودند که باید به آن توجه کنیم.

حبیبی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند اختلاف بین برادران مؤمن و پای کار انقلاب را مصلحت نمی‌دانند ایشان بر وحدت قلوب و حرکت در مسیر واحد اصرار دارند ما باید ببینیم طرق رسیدن به وحدت و کنار گذاشتن اختلافات چیست؟

وی همچنین افزود: رهبری فرمودند باید درست در مقابل حرکت دشمن حرکت کنیم. اگر ما ندانیم کجا هستیم و حرکت دشمن چیست نمی‌توانیم به این وظیفه انقلابی عمل کنیم.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: دشمن در هر انتخاباتی به ویژه از سال ۷۶ به این طرف درصدد خلق دو قطبی‌های کاذب هست تا به امنیت ملی وفاق ملی آسیب بزند. ما نباید سیر حرکت انتخابات را به سمتی هدایت کنیم که دشمن هدف‌گذاری کرده است. بلکه باید بکوشیم. انتخابات‌های ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در یک قامت سالم و آرام برگزار می‌شود.

وی اظهار امیدواری کرد: اصولگرایان در انتخابات آینده همانند انتخابات قبلی با یک صدا و یک فهرست به عرصه رقابت‌ها بیایند و به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.

حبیبی همچنین با اشاره به بد عهدی‌های آمریکا در اجرای برجام بیان داشت :اکنون شرایط حساسی را در کشور داریم. آمریکاییها به تعهدات خود عمل نکرده‌اند اما جان کری و مونیر وزرای خارجه و انرژی آمریکا می‌گویند به تعهدات عمل کردیم. رئیس جمهور ما می‌گویند آنها در سفر نیویورک قول داده‌اند عمل کنند. معلوم نیست این دو موضع چگونه قابل جمع است.

وی افزود:  در برجام به تعبیر برخی از مقامات دولتی مثل آقایان ظریف، سیف، صالحی و… به دستاورد تقریباً هیچ رسیده‌ایم. در مسایل اقتصادی هنوز در رکود هستیم میزان تورم در جیب مردم حس می‌شود. اغلب مراکز تولیدی ما تعطیل یا نیمه فعال هستند. در حوزه مسایل اجتماعی با طلاق، قاچاق مواد مخدر و… روبرو هستیم. دولت در مسائل فرهنگی از آشفتگی تدبیر برخوردار است. پافشاری به برگزاری کنسرت در قم کدام مشکل فرهنگی ما را حل می‌کند جز اینکه عصبانیت مراجع عظام را موجب می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: مسائل تهاجم فرهنگی در شبکه‌های جهنمی ماهواره به مرحله شبیخون و قتل‌عام فرهنگی رسیده است در دیگر شئون هم کار به روال نیست. اما رئیس جمهور محترم در قزوین گله می‌کنند؛ «چرا بزرگان کشور، نویسنده، روزنامه‌ها، صدا و سیما واقعیت را به مردم نمی‌گویند»!!

حبیبی گفت: واقعیت‌های کشور چیست؟ بدعهدی آمریکا که واقعیت است امتیازات نقد دادن به وعده‌های نسیه واقعیت است.حقوق نجومی مدیران و بی اعتنایی به اقشار ضعیف واقعیت است. دولت قرار بود مدیران نجومی را محاکمه، مجازات و برکنار کند چه شد؟

وی افزود: رئیس جمهور محترم در قزوین فرمودند، «کشور بی دغدغه اداره شد چرا شکر نعمت نمی‌کنید» باید گفت مردم همیشه شکر نعمات خداوند را به جای می‌آورند و پشتیبان دولت و نظام هم هستند اما وعده‌هایی که داده شد، اما عملی نشده را مردم فراموش نمی‌کنند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی  با اشاره به اعتراض بعضی از مراجع عظام تقلید به برگزاری کنسرت در قم اظهار داشت: آیا این خوش‌سلیقگی دولت یازدهم است که در آستانه ماه محرم روزنامه‌های محلی قم تیتر بزنند اولین کنسرت موسیقی در قم برگزار شد.

وی افزود: تأسف یکی از مراجع عظام تقلید از این پدیده دولت را باید بخود بیاورد مراجع از این دست کارها که مطالبات واقعی مردم به حاشیه رود ناراضی هستند. دولت با این حساسیت که در قم وجود دارد چه اصراری دارد در این شهر که شهر خون و قیام است کنسرت برگزار کند. آن هم در سالن شهید آوینی اداره ارشاد اسلامی قم!

حبیبی بیان داشت: تداوم رکود در کشور یک منکر اقتصادی است دولت باید فکری برای آن بکند. ۷۰ درصد فعالان اقتصادی در یک نظرسنجی معتقدند دولت توفیقی در خروج از رکود نداشته است و امید به بهبود اقتصادی ندارند. دولت دو بسته اقتصادی برای خروج از رکود داشتند امیدواریم در باقی مانده دوره اول دولت با تغییرات لازم در سیاست‌ها و برنامه‌ها و مدیران غیرکارآمد بتواند کارنامه قابل قبولی ارائه دهد.

وی با اشاره به برنامه ششم و معلوم نبودن سرنوشت آن تاکید کرد: برنامه ششم توسعه بین دولت و مجلس رد و بدل می‌شود تا کنون هیچ نتیجه‌ای هم گرفته نشده است. امسال بودجه ۹۵ از برنامه محروم بوده است. همین طور هم پیش برود بودجه ۹۶ هم همین وضعیت را خواهد داشت. شایسته نیست دولت متهم به بی برنامگی شود. رئیس جمهور در این باره باید پاسخگو باشد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی همچنین در مورد اف ای تی اف گفت: خوشبختانه با معلوم شدن نظر شورای امنیت ملی و اصرار نمایندگان قدری نگر اینها در این باره کاهش یافته است. از این پس باید دولت اگر می‌خواهد معاهده‌ای با خارج ببندد باید آن را از مسیر مجلس طی کند. همچنین قوانین موجود در مورد پولشویی و تروریسم در ایران نیاز دولت در این باره را برطرف کرده است. هیچ لزومی ندارد دولت فراتر از این قوانین عمل کند.

حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود به مرگ شیمون پرز اشاره کرد و گفت: مرگ پرز قصاب کشتارهای بیرحمانه قانا موجی از شادی را در میان مسلمانان جهان به ویژه سرزمینهای اشغالی برانگیخت. پرز از بنیانگذاران رژیمی است که اساس آن روی کشتار، اشغال و آواره کردن مردم مظلوم فلسطین از سرزمین آباء اجدادی خود است.

وی گفت: در مراسم تشییع او متأسفانه برخی از اعراب که دستشان در کشتار ملت فلسطین به خون آلوده است شرکت کردند که رسوایی خود را کامل می‌کنند.

وی همچنین با اشاره به تحولات سوریه خاطر نشان کرد: روسها اکنون فهمیده‌اند آمریکا جز به تقویت تروریسم در سوریه به چیزی فکر نمی‌کند.شکست آتش بس دوم نشان داد به آمریکاییها به هیچ وجه اعتماد نمی‌شود کرد. خوشبختانه حلقه محاصره حلب روز بروز تنگ‌تر می‌شود امیدواریم در این هفته شاهد آزادی حلب باشیم.

حبیبی همچنین به اظهارات معاون مرکل اشاره کرد و گفت: معاون مرکل گفته است تا ایران اسرائیل را به رسمیت نشناسد روابط خود را با ایران عادی نمی‌کنیم او همچنین گفته است برای موضوع حقوق بشر و تروریسم قرار است به ایران بیاید.انتظار ما از دولت این است که همانند ورزشکاران ما که از مسابقه با صهیونیست‌ها صرف‌نظر می‌کنند، سفر این شخص را لغو می‌کرد.

وی در پایان گفت: آمریکا به شکست نهایی اعتراف کرده که کری بحث حمله نظامی به سوریه را مطرح کرده است و این حمله اگر صورت گیرد قطعاً شکست‌ آخرین آمریکا در سوریه خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲:۳۱ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin

جبهه اصولگرایی جبهه متحد اصولگرایی جبهه های اصولگرایی جبهه متحد اصولگرایان جبهه متحد اصولگرايان جبهه متحد اصولگرا جبهه متحد اصولگرایان چه کسانی هستند جبهه متحد اصولگرایان زنجان جبهه متحد اصولگرایان کرمانشاه جبهه متحد اصولگرایان شوش جبهه متحد اصولگرایان اراک راههای تقویت حافظه راههای تقویت حافظه کوتاه مدت راههای تقویت حافظه برای درس خواندن راههای تقویت حافظه کودکان راههای تقویت حافظه و تمرکز راههای تقویت حافظه در کودکان راههای تقویت حافظه و هوش راههای تقویت حافظه دیداری راههای تقویت حافظه جنین راههای تقویت حافظه و یادگیری راههای تقویت موی سر راههای تقویت موهای بلند راههاي تقويت مو راههای تقویت مو سر راههای تقویت موتور پراید راههای تقویت موهای کم پشت راههای تقویت موی ابرو راههای تقویت موتور 405 راههاي تقويت موهاي آسيب ديده راههای تقویت موی سر مردان را های تقویت چشم راه های تقویت چشم راه هاي تقويت چشم روش های تقویت چشم راه های تقویت چشم ضعیف راه های تقویت چشم سوم روش های تقویت چشم سوم روش هاي تقويت چشم روش های تقویت بینایی راه های تقویت بینایی چشم چگونه حافظه را تقویت کنیم چگونه حافظه را تقويت كنيم چگونه حافظه مان را تقویت کنیم چگونه حافظه کودکان را تقویت کنیم چگونه حافظه کودکمان را تقویت کنیم چگونه حافظه خودمان را تقویت کنیم چگونه حافظه تقویت کنیم چگونه حافظه ی خود را تقویت کنیم چگونه حافظه کوتاه مدت را تقویت کنیم چگونه حافظه بلند مدت را تقویت کنیم؟ چگونه هوش را تقویت کنیم؟ چگونه هوش خود را تقویت کنیم چگونه هوش هیجانی را تقویت کنیم چگونه هوش ریاضی را تقویت کنیم؟ چگونه هوش نوزاد را تقویت کنیم چگونه هوش کودک را تقویت کنیم چگونه هوش کودکان را تقویت کنیم چگونه هوش کودک خود را تقویت کنیم چگونه هوش اجتماعی خود را تقویت کنیم؟ چگونه هوش هیجانی خود را تقویت کنیم چگونه اسپرم را تقویت کنیم چگونه اسپرم را قوی کنیم چگونه اسپرم را تقويت كنيم چگونه اسپرم مرد را تقویت کنیم چگونه اسپرم خود را تقویت کنیم چگونه اسپرم ها را تقویت کنیم چگونه اسپرم خود را قوی کنیم چگونه اسپرم ضعیف را تقویت کنیم چگونه اسپرم تقویت کنیم چگونه اسپرم مرد را قوی کنیم چگونه Listening را تقویت کنیم؟ چگونه Listening خود را تقویت کنیم چگونه مهارت Listening را تقویت کنیم چگونه Listening خود را قوی کنیم چگونه Listening خود را قوی کنیم؟ چگونه Speaking را تقویت کنیم چگونه Speaking خود را تقویت کنیم چگونه Speaking خود را قوی کنیم چگونه Speaking را قوی کنیم چگونه مهارت Speaking را تقویت کنیم چگونه تخمک را تقویت کنیم چگونه تخمک را قوی کنیم چگونه تخمک گذاری را تقویت کنیم چگونه تخمک خود را تقویت کنیم چگونه تخمک ها را تقویت کنیم چگونه موهایمان را تقویت کنیم چگونه موهايمان را تقويت كنيم چگونه موهایم را تقویت کنیم چراغانیت کنند تا چراغانیت کنند میبرند تا چراغانیت کنند میبرند چراغانیت کنند قربانیت کنند که قربانیت کنند می برند که قربانیت کنند شاید که قربانیت کنند راههای تقویت مو امیدواریم طرفداران احمدی‌نژاد وحدت جبهه اصولگرایی را تقویت کنند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها