freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت":مهاجم برزیلی تیم فوتبال تراکتورسازی به هواداران این تیم قول داد حداقل یک جام در این فصل کسب کنند.

ادر لوسیانو ادینیو در مورد اینکه چرا مدتی است از گلزنی‌ دور مانده، گفت: این طور نیست که دور بمانم. در واقع من همیشه به دنبال زدن گل و شاد کردن هواداران تراکتورسازی هستم.

وی ادامه داد: یک مهاجم در فوتبال، نباید خودش را محدود به گلزنی کند. من وظایف دیگری به غیر از گلزنی هم در تیم دارم و باید خودم را نشان دهم. گاهی با بازیسازی، گاهی اوقات با دادن پاس گل یا سایر وظایفی که کادر فنی به من می‌دهد باید به تیم کمک کنم. من افت نکرده‌ام و هر کجا که کادر فنی و مربیان تیم بخواهند بازی می‌کنم. برای من این اهمیت دارد که تیم گل بزند و در هر بازی برنده به رختکن برگردیم.

ادینیو افزود: تیم خوب، مربی خوب و هواداران خوبی داریم و پیش‌بینی من این است که بتوانیم در این فصل یک جام به هواداران هدیه دهیم، البته باید در تمام طول فصل با قدرت به کارمان ادامه دهیم و هرگز از موفقیت سیر نشویم.

او در پایان گفت: از هواداران تراکتورسازی تشکر می‌کنم که همیشه به من انرژی می‌دهند. امیدوارم بیش از اینها به تیم کمک کنم تا آنها شاد شوند و بخشی از محبت‌شان جبران شود.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱:۱۹ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۵۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها