freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بنیانگذار شرکت اسپیس‌ایکس اعلام کرد که نخستین مسافران مریخ باید آمادگی مرگ را داشته باشند.

به گزارش ایسنا به نقل از اسپیس، الون ماسک هفته گذشته در نشستی به توضیح برنامه‌های خود برای سفر به سیاره سرخ و تجهیزات شرکتش برای تسهیل آن پرداخته بود.

شرکت اسپیس‌ایکس قرار است یک میلیون انسان را در 50 تا 100 سال آینده با استفاده از یک سیستم جدیدی موسوم به "حمل‌ونقل میان سیاره‌ای" (ITS) به مریخ بفرستد. این سیستم، مفهومی ترکیبی از یک موشک و فضاپیما است که در این نشست رونمایی شده بود.

ماسک در این نشست، تصویری از آینده‌ای نه چندان دور را ارائه کرد که در آن 1000 فضاپیمای ITS یا بیشتر با 100 تا 200 مسافر به طور همزمان به سمت مریخ پرواز می‌کنند. البته وی اظهار کرد که نباید انتظار داشت همه چیز از ابتدا در آنجا به خوبی پیش برود.

وی گفت: من فکر می‌کنم که نخستین سفرها به مریخ بسیار خطرناک باشند. خطر مرگ در آن‌ها بسیار بالا خواهد بود و هیچ راه دیگری نیز وجود ندارد. از این رو اصلا پیشنهاد نمی‌کنم که کودکان به این سفرها فرستاده شوند. در حقیقت داوطلبان باید آماده مرگ باشند.

ماسک اظهار تمایل کرده بود که به مریخ سفر کند اما هنوز مشخص نیست که در میان اولین مسافران باشد یا خیر. وی گفته که احتمال مرگ برای نخستین مسافران زیاد است و او می‌خواهد که رشد فرزندانش را ببیند.

الون ماسک در سال 2002 شرکت اسپیس‌ایکس را بطور خاص برای استعمار مریخ توسط زمینی‌ها بنا گذاشت. وی اظهار کرده بود که این کار مانند یک بیمه نامه بوده و خطر انقراض انسان در اثر بروز رویداد مخرب برای زمین را کاهش خواهد داد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷:۲۱ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

مریخ نورد مریخ نورد Opportunity مریخ نورد دیسکاوری مریخ نورد جدید ناسا مريخ نورد مريخ نورد كنجكاوي مریخ نورد فرصت مریخ نورد کنجکاوی ناسا مریخ نورد هند مریخ نورد روح مریخ کرج مریخ در آسمان مریخ در آسمان ایران مریخ در آسمان 5 شهریور مریخ در آسمان امشب مکان مریخ در آسمان دیده شدن مریخ در آسمان ایران مریخ در اسمان شب دیدن مریخ در آسمان رویت مریخ در آسمان موقعیت مریخ در آسمان مریخ چت مريخ چت مریخی چت ورودبه مریخ چت سایت مریخ چت مریخ در 5 شهریور مریخ در 5 شهریور 93 مريخ در 5 شهريور رویت مریخ در 5 شهریور کره مریخ در 5 شهریور دیدن مریخ در 5 شهریور مشاهده مریخ در 5 شهریور سیاره مریخ در 5 شهریور درخشش مریخ در 5 شهریور تصاویر مریخ در 5 شهریور مریخ امشب مریخ امشب اشعه امواج مریخ امشب تشعشعات مریخ امشب وضعیت مریخ امشب مریخ و امشب اشعه از مریخ امشب امشب مریخ ماه دیدن مریخ امشب مریخ در امشب مریخ و ماه مریخ و ماه 5 شهریور مريخ و ماه مریخ و ماه در آسمان مریخ و ماه کنار هم مريخ ماه تقارن مریخ و ماه 5شهریور مریخ و ماه پدیده مریخ و ماه مقارنه مریخ و ماه عکسهای جدید مریخ نورد ناسا مریخ نورد ناسا فیلم فرود مریخ نورد ناسا مریخ گشت شاهین شهر آژانس مریخ گشت شاهین شهر سایت مریخ گشت شاهین شهر مریخ گشت سپاهان شاهین شهر آژانس مسافرتی مریخ گشت شاهین شهر آژانس هواپیمایی مریخ گشت شاهین شهر دفتر هواپیمایی مریخ گشت شاهین شهر نخستین مسافران مریخ

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۵
  • تعداد حاضران : ۱۸۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها