freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362367/31  زمان: 12:28  1395/07/11  بازدید: 97

داوید سیلوا، هافبک منچسترسیتی مدعی شد که از بازی کردن تحت هدایت پپ گواردیولا، سرمربی تیمش لذت می‌برد.

به گزارش "ورزش سه"، سیلوا تحت هدایت گواردیولا در پستی کمی عقب تر از قبل بازی می‌کند و سیتی با این سیستم جدید در 10 بازی از 11 بازی خود در این فصل به پیروزی رسیده است. حال ستاره اسپانیایی مدعی شد که از بازی کردن تحت هدایت گواردیولا لذت می‌برد.

 

 


او گفت:" درست است که کمی عقب تر بازی می‌کنم زیرا باید به تیم کمک کنم. ولی گواردیولا به من آزادی عمل داده تا در حمله ها نیز حضور داشته باشم و موقعیت ایجاد کنم، کاری که بسیار به آن علاقه دارم. او به من آزادی زیادی داده و از این موضوع بسیار خوشحالم. مربی از ما می‌خواهد بازی را کنترل کنیم، موقعیت ایجاد کنیم، حریف را تحت کنترل در بیاوریم و ضد حمله بزنیم. خیلی خوب کار کرده ایم و امیدوارم به این روند ادامه دهیم. من حالا 30 ساله هستم. بعضی بازیکنان جوان به سراغ من می‌آیند و با من صحبت می‌کنند. من هم وقتی جوان بودم سراغ بازیکنان با تجربه تر می‌رفتم زیرا تجربه آنها می‌تواند کمک زیادی به شما کند. امیدوارم بتوانم به بازیکنان جوان نیز کمک کنم."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۸:۳۰ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin

عکس از سیلوا عکس سیلوا مدل ایرانی عکس سیروان خسروی عکس از تیاگو سیلوا عکس از داوید سیلوا عکس هایی از سیلوا عکس سیلوا عکس سیلوانا عکس سیلوا کوشینا عکس سیلوانا ارومیه همکاری با ما همكاري با ما همکاری با ماهان همکاری با ما در سایت همکاری با ما ترجمه همکاری با ما بانک همکاری با ما بانک پاسارگاد همکاری با ماما همکاری با ما یزد همکاری با ما 1394 همکاری با وزارت اطلاعات همكاري با وزارت اطلاعات همکاری با وزارت اطلاعات ایران همکاری با اداره اطلاعات نحوه همکاری با وزارت اطلاعات شرایط همکاری با وزارت اطلاعات چگونگی همکاری با وزارت اطلاعات همکاری افتخاری با وزارت اطلاعات درخواست همکاری با وزارت اطلاعات همکاری با ستاد خبری وزارت اطلاعات همکاری با پلیس فتا درخواست همکاری با پلیس فتا همکاری داوطلبانه با پلیس فتا نحوه همکاری با پلیس فتا همکاری با انتشارات همکاری با انتشارات برای ترجمه کتاب همکاری با انتشارات گاج همکاری با انتشارات کودک همکاری با انتشارات خیلی سبز همکاری مترجم با انتشارات درخواست همکاری با انتشارات نحوه همکاری با انتشارات شرایط همکاری با انتشارات انتشارات خسروی با همکاری نشر دیباج همکاری با شبکه جم همکاری با شبکه Gem همکاری با مجله همکاری با مجله موفقیت همکاری با مجله ادبی همکاری با مجله خانواده سبز همکاری با مجله داستان همکاری با مجله رشد همکاری با مجله همشهری همکاری با مجله دانشمند همکاری با مجله ها همکاری با مجلات همکاری با قلم چی همکاری با کانون قلم چی فرم همکاری با کانون قلم چی درخواست همکاری با قلم چی فرم همکاری با قلم چی همکاری با موسسه قلم چی نحوه همکاری با کانون قلم چی فرم تقاضای همکاری با کانون قلم چی همکاری با گاج فرم همکاری با گاج تقاضای همکاری با گاج درخواست همکاری با گاج همکاری با موسسه گاج همکاری با ایرانسل درخواست همکاری با ایرانسل همکاری با شرکت ایرانسل فرم همکاری با ایرانسل همکاری بیمه ایران با ایرانسل میبرم از خانه روی شانه می برم به زبان مشهدی میبرم از شهر شما بخدا میبرم از شهر شما بخدا میبرم از شهر شما دل به خدا میبرم از شهر شما دل به خدا ميبرم از شهر شما شعر به خدا میبرم از شهر شما میبرم تا ز تو دورش سازم میبرم زنده به گورش سازم می برم مشهدی میبرم تا زتو دورش سازم سیلوا: از همکاری با گواردیولا لذت می‌برم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۶۱
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها