freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بعد از سالیان متمادی، این نخستین باری است که یک گوشی هوشمند سطح بالا، از پردازنده‌های اینتل برخوردار می‌شود؛سال‌ها بود که گوشی هوشمند آیفون، با اینتل سر نامهربانی داشت. اینتل گذار به ارتباطات سیار را از همان ابتدا نادیده گرفت و این امر موجب شد تا پردازنده‌های مبتنی بر ARM بتوانند از همان ابتدا جای خود را در ارتباطات سیار باز کنند و پیشتاز این عرصه باشند. حضور اینتل در کامپیوترهای جیبی نه‌تنها در کمترین حد بوده، بلکه در عمل هیچ حضوری نداشته است؛ البته این روند، تنها تا رونمایی از آیفون ۷ ادامه داشته است.

شایعاتی مبنی بر انجام معامله میان اینتل و اپل در ماه ژوئن شنیده می‌شد و اکنون که گوشی‌های آیفون ۷ عرضه شده، و نیز به یمن افول کار Chipworks، این اخبار تأیید شده است. درست است که اپل در حال حاضر پردازنده‌های خودش را تولید می‌کند، اما اینتل در حال ایجاد یک پلتفرم سیار برای اپل است؛ یعنی ایجاد ترانسیورها و مودم‌هایی که کمک می‌کنند یک گوشی تبدیل به یک گوشی هوشمند شود. بعد از سالیان متمادی، این نخستین باری است که یک گوشی هوشمند سطح بالا، از پردازنده‌های اینتل برخوردار می‌شود؛ البته دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است!

گفتنی است اینتل قبلاً هم در تعدادی از گوشی‌های هوشمند راه پیدا کرده بود؛ اما این را واقعاً باید یک مورد جدی دانست. پاتریک مورهد (بنیانگذار مؤسسه پژوهشی Moor Insight & Strategy) می‌گوید: «هشت، نه سال است که اینتل سخت مشغول کار برای دیدن چنین روزی بوده است.»

مور می‌افزاید: «با توجه به اینکه آیفون یک گوشی سطح بالاست، از کیفیت بسیار بالا و شاخص‌های مناسبی برخوردار است و این می‌تواند برای اینتل فرصت بسیار مناسبی فراهم نماید.» به سخن دیگر، حضور پردازنده‌های اینتل در آیفون ۷، باعث می‌شود تا اجزاء اینتل، رسماً بخشی از اپل باشند. این کار به شرکت‌های دیگر نیز این علامت را می‌دهد تا هرچه زودتر در این لیگ وارد شوند.

تراشه‌های اینتل در آیفون

همچنین، قرارگیری تراشه‌های اینتل در آیفون ۷ نشانگر برخی از نواقص یا نارسایی‌های اینتل است. در واقع اجزاء اینتل در همه مدل‌ها حاضر نخواهند بود؛ چرا که از شبکه‌های CDMA (که ورایزون و اسپرینت از آنها استفاده می‌کنند)، پشتیبانی نمی‌کند.

مورهد اشاره می‌کند که اجزاء اینتل به‌اندازه محصولات کوالکام، مقاوم به زمان نیستند و خیلی زود قدیمی می‌شوند. در واقع، محصولات اینتل با فناوری پیشرفته‌ای که امکان دانلودهای پرسرعت را فراهم می‌سازند، سازگاری چندانی ندارند. در این صورت و با توجه به اینکه مردم اکنون بیشتر از هر زمان دیگری از وسایل دستی خود استفاده می‌کنند، ممکن است برخی از دارندگان آیفون ۷ عطای این گوشی را به لقایش ببخشند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰:۳۵ دیده شده : ۷۱بار نویسنده : admin

آیفون در ایران آیفون 6s در ایران تعمیر آیفون در ایران نمایندگی آیفون در ایران قیمت آیفون در ایران آیفون 5s در ایران گارانتی آیفون در ایران مشکلات آیفون در ایران سایت آیفون در ایران ایفون ۶ در ایران آیفون در آب افتاده آیفون در حالت Dfu آیفون در حالت Dfu قرار گرفته است آیفون حالت Dfu در اوردن ایفون از حالت Dfu حالت Dfu در آیفون چیست چگونه در آیفون آهنگ بریزیم چگونه در آیفون 5s آهنگ بریزیم چگونه برای ایفون اهنگ بریزیم چگونه در آیفون موزیک بریزیم چگونه در آيفون آهنگ بريزيم چگونه در گوشی ایفون اهنگ بریزیم چگونه در ایفون خود اهنگ بریزیم چگونه در آیفون خود موزیک بریزیم چگونه روی ایفون اهنگ بریزیم چگونه داخل ایفون اهنگ بریزیم Tty در آیفون چیست Tty ایفون چیست Tty در گوشي آيفون چيست Tty آيفون چيست در مورد آیفون 6 در مورد آيفون 6 در مورد آیفون 6 پلاس در مورد Iphone 6 اطلاعات در مورد آیفون 6 نظرات در مورد آیفون 6 در مورد گوشی آیفون 6 اخبار در مورد آیفون 6 شایعات در مورد آیفون 6 نظرات در مورد ایفون 6 پلاس Icloud در آیفون چیست دلیوری در آیفون دلیوری در آیفون 5s دلیوری در آیفون 6 دلیور در آیفون دليوري در آيفون دلیوری ریپورت در آیفون پیغام دلیوری در آیفون دریافت دلیوری در آیفون دلیوری مسیج در آیفون مشکل دلیوری در آیفون چگونه در آیفون برنامه بریزیم چگونه در ایفون بازی بریزیم؟ چگونه در Iphone برنامه بریزیم چگونه در آیفون فیلم بریزیم؟ چگونه در ایفون نرم افزار بریزیم چگونه در Iphone فیلم بریزیم چگونه در ایفون خود برنامه بریزیم چگونه در گوشی آیفون برنامه بریزیم چگونه روی ایفون موزیک بریزیم تراشه‌های اینتل در آیفون

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۹۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۵
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها