freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش خبرگزاری" دی اسپورت":جدیدترین شعبه از هتل‌های زنجیره‌ای مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید آماده پذیرایی از میهمانانش شده است.

 به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو امشب (یکشنبه) بلافاصله پس از بازی خانگی رئال مادرید برابر ایبار به سمت پایتخت کشورش لیسبون پرواز می‌کند تا دومین شعبه از هتل‌های زنجیره‌ای خود را در این شهر افتتاح کند.

رونالدو که پیش از این شعبه اول هتل‌های زنجیره‌ای خود را در زادگاهش، مادیرا افتتاح کرده است، امشب هتلی را افتتاح می‌کند که 82 اتاق و یک سوئیت منحصربه‌فرد دارد. اقامت در این هتل از شبی 250 یورو تا 1250 یورو هزینه دارد.


در دومین شعبه از هتل‌های زنجیره‌ای چهار ستاره «پستانا CR7» همچون شعبه اول آن، امکاناتی برای جلب نظر میهمانان جوان از جمله بازی‌های ویدئویی فراهم آمده است.

رونالدو قصد دارد سومین شعبه از هتل‌های زنجیره‌ای خود را در محل سکونتش یعنی مادرید افتتاح کند و افتتاح یک شعبه دیگر در نیویورک را در دستور کار دارد.

رونالدو و یارانش امروز از ساعت 17:45 به وقت تهران در هفته هفتم لالیگا میزبان ایبار هستند.


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳:۳۲ دیده شده : ۱۰۴بار نویسنده : admin

شعبه جدید نایکی شعبه جدید نایکی علی دایی شعبه جدید نایکی در الماس شعبه جدید نایک علی دایی شعبه جدید جین وست شعبه جدید علی دایی شعبه جدید فروشگاه علی دایی شعبه جدید شهر فرش شعبه جدید هایپر استار هتل های زنجیره ای هتل های زنجیره ای مهر هتل های زنجیره ای ایران هتل های زنجیره ای هیلتون هتل های زنجیره ای کوثر هتل های زنجیره ای پارس هتل های زنجیره ای ایبیس هتل های زنجیره ای جمیرا هتل های زنجیره ای در ایران هتل های زنجیره ای لاله هتل هاي زنجيره اي مهر يزد هتل های زنجیره ای مهر استان یزد سایت هتل های زنجیره ای مهر هتلهای زنجیره ای مهر یزد هتلهاي زنجيره اي مهر وب سایت گروه هتل های زنجیره ای مهر لیست هتل های زنجیره ای ایران هتل های زنجیره ای پارسیان هتل های زنجیره ای پارس مشهد هتل های زنجیره ای جمیرا در دبی می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید می شود می توانیم شعبه جدید هتل‌‌های زنجیره‌ای رونالدو افتتاح می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها