freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۹۸۲۹۵

۵۶  بازدید

خبرگزاری آنا: دانشمندان به تازگی موفق به کشف گونه جدیدی از مورچه در استفراغ قورباغه شدند. دانشمندان درحال انجام آزمایش‌های خود در اکوادور موفق به کشف این گونه از مورچه گرمسیری با پوزه دراز در شرایط غیرمعمول شدند.

کشف یک گونه جدید مورچه در استفراغ قورباغه

به گزارش ScienceAlert، مردم گاهی فکر می‌کنند که محیط پیرامونشان، به خوبی شناخته شده است درحالی که رابلین، محقق و پژوهشگر از دانشگاه روچستر، می گوید: «هیچ چیز در دنیای پیرامون غیر ممکن نخواهد بود». کشف گونه جدید مورچه آن هم در استفراغ قورباغه نیز حکایت از این ماجرا دارد.

متاسفانه مورچه تازه کشف‌شده مرده است و گام بعدی محققان، یافتن گونه زنده آن برای تحقیقات بیش‌تر است.

کشف یک گونه جدید مورچه در استفراغ قورباغه

از آنجا که بسیاری از گونه‌های دوزیستان را خطر انقراض تهدید می‌کند، پژوهشگران برای به دست آوردن اطلاعات کامل در مورد سلامت خود قورباغه و به طور کل محیط زیست و گونه‌های مشابه، محتویات معده قورباغه‌ها را مورد بررسی و مطالعه قرار می‌دهند. برای این کار، معده آن را به آرامی از آب پر می‌کنند تا مجبور به استفراغ شود و سپس آن را در حیات وحش رها می‌کنند.
کشف یک گونه جدید مورچه در استفراغ قورباغه

در یکی از این موارد بوده است که قورباغه بقایای جسد یک گونه جدیدی از مورچه را بالا آورد. به هر حال، خبر خوش این است که دانشمندان می‌گویند احتمالا مورچه کشف‌شده تنها گونه ناشناخته نیست وهنوز حشرات ناشناخته زیادی در معده قورباغه شیطان وجود دارد.
 کشف یک گونه جدید مورچه در استفراغ قورباغه

باید گفت که تاکنون 45 گونه مورچه و نه گونه از کنه از این روش در معده این قورباغه‌های شکمو شناسایی شده است.

گفتنی است که گونه‌های سمی قورباغه همچون «قورباغه شیطان» از ترکیبات آلی موجود در مورچه‌ها برای تولید سم استفاده می کنند.

این اولین بار نیست که گونه‌های جدید از داخل شکم حیوان دیگری پیدا می‌شود. جاناتان کولبی، مدیر مرکز نجات دوزیستان و حفاظت هندوراس، در این مورد می‌گوید: «اولین بار در سال 1932 یک گونه مار در شکم مار دیگری کشف شد».

تحقیقات بیش‌تر در این مورد، بسیار چالش‌برانگیز است زیرا پیدا کردن گونه زنده این مورچه منوط به تعقیب قورباغه شیطان است که می‌تواند محل خورده شدن مورچه رابه دانشمندان نشان دهد.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲:۱۲ دیده شده : ۱۳۴بار نویسنده : admin

کشف یک بچه جن کشف یک بچه جن وحشتناک کشف یک بچه جن وحشتناک + ویدیو کشف یک اشتباه در قرآن شایعه کشف یک اشتباه در قرآن کشف یک تن مواد منفجره کشف یک کانتینر زن مصنوعی کشف یک پارس جنوبی جدید کشف یک قرآن خطی با ۱۱۵ سوره کشف یک قرآن خطی با 115 سوره کشف یک قرآن خطی در قم کشف یک قران خطی در بیابانهای قم کشف یک موجود فرازمینی کشف یک موجود فرازمینی در اقیانوس کشف یک پری دریایی در مکزیک كشف یك پری دریایی واقعی در مكزیك کشف یک پری دریایی کشف یک پری دریایی در چابهار کشف یک پری دریایی واقعی در مکزیک كشف يك پري دريايي واقعى در مكزيك گونه جدید ماهی کور مورچه در خواب مورچه در خواب چیست مورچه در خواب چه تعبیری دارد کشتن مورچه در خواب خوردن مورچه در خواب معنی مورچه در خواب مورچه سیاه در خواب مورچه بزرگ در خواب مورچه را در خواب دیدن مورچه بالدار در خواب مورچه در فال قهوه تعبیر شکل مورچه در فال قهوه مورچه خوار در فال قهوه تعبير مورچه در فال قهوه تعبیر مورچه خوار در فال قهوه معنای مورچه در فال قهوه معنی مورچه خوار در فال قهوه مورچه در قرآن مورچه در قرآن کریم شکستن مورچه در قرآن داستان مورچه در قرآن مورچه ها در قرآن خلقت مورچه در قرآن معجزه مورچه در قرآن مورچه قرآن مورچه قرآن شیشه مورچه قرآن معجزه مورچه در خانه مورچه در خانه نشانه چیست دفع مورچه در خانه مورچه بالدار در خانه حکمت مورچه در خانه وجود مورچه در خانه نشانه چیست علت مورچه در خانه وجود مورچه در خانه نابودی مورچه در خانه بودن مورچه در خانه مورچه دراکولا مورچه دراكولا مورچه ی دراکولا مورچه در گوش مورچه در گوش نوزاد رفتن مورچه در گوش مورچه گوشتخوار رفتن مورچه در گوش نوزاد اگر مورچه در گوش برود مورچه گوشت خار مورچه گوش تعبیر خواب مورچه در گوش مورچه در گلدان مورچه در خاک گلدان آفت مورچه در گلدان مورچه گلدان از بین بردن مورچه در گلدان وجود مورچه در گلدان مورچه در نهج البلاغه خلقت مورچه در نهج البلاغه شگفتی های مورچه در نهج البلاغه شگفتی مورچه در نهج البلاغه تعبیر دیدن مورچه در خواب چیست؟ تعبير مورچه در خواب چيست تعبیر مورچه در خواب چیست مورچه در خواب تعبیرش چیست مورچه در خواب نشانه چیست دیدن مورچه در خواب تعبیرش چیست کشف یک قران خطی کشف یک گونه جدید مورچه در استفراغ قورباغه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۳۸
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها