freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۳۹۸۳۲۰

۲۰۵  بازدید

زندگی مدرن با اینکه راحتی‌های زیادی را به وجود می‌آورد، اما بعضی وقت‌ها خسته کننده می‌شود به نظر می‌رسد باید از آن جدا شد. اگر به چنین احساسی رسیده‌اید، یک هتل در سوئد برای شما فضایی را آماده می‌کند که در جنگل و دور از هر امکان راحتی زندگی کنید.

وبسایت مجله مهر​: آیا از زندگی با موبایل و اینترنت خسته شده اید؟ آیا دلتان می‌خواهد از همه‌ چیزهایی که شما را به زندگ شهری وصل می‌کند، جدا شوید؟ پس این گزارش را از دست ندهید.

اگر از زندگی مدرن خسته شده‌اید، این مطلب را بخوانید!

 زندگی مدرن با اینکه راحتی‌های زیادی را به وجود می‌آورد، اما بعضی وقت‌ها خسته کننده می‌شود به نظر می‌رسد باید از آن جدا شد. اگر به چنین احساسی رسیده‌اید، یک هتل در سوئد برای شما فضایی را آماده می‌کند که در جنگل و دور از هر امکان راحتی زندگی کنید.

اتاق‌های چوبی که در دل جنگل هستند و با هیزم گرم می‌شوند و باید غذا را روی آتش پخت. البته وسائل بهداشتی چندانی هم نمی‌توان اینجا پیدا کرد!

اگر از زندگی مدرن خسته شده‌اید، این مطلب را بخوانید!

البته حواس‌تان باشد که اگر از آن دسته افرادی هستید که دوری وسایل الکترونیکی را تنها برای چند ساعت می‌توانید تحمل کنید، این اتاق‌های مکان مناسبی برای شما نیست!

این هتل سوئدی تنها ۱۲ اتاق دارد که هر کدام با برخی وسائل اولیه مانند ابزاری برای پخت غذا و تخت پُر شده‌اند.

این‌جا صبحانه و نهار و شام بر عهده خودتان است، البته برخی مواد اولیه مانند گوجه، تخم‌مرغ، اسپاگتی، نان و میوه را به صورت خام هتل در اختیارتان قرار می‌دهد، اما وظیفه مدیریت و نحوه پخت آن‌ها در ظرف‌ها و روی آتش بر عهده خودتان است.

اگر از زندگی مدرن خسته شده‌اید، این مطلب را بخوانید!

در این هتل خبری از حمام نیست و تنها یک رودخانه در آن نزدیکی است و البته سرویس بهداشتی هم یکی دیگر از مورادی است که این اطراف نمی‌توانید پیدا کنید و به سبک انسان‌های نخستین باید زندگی را ادامه بدهید.

آندرس آلسِن صاحب این هتل متفاوت است و می‌گوید دلیلی که مردم را به این منطقه می‌کشاند، تجربه زندگی در یک شرایط متفاوت است و حتی برای‌شان جالب است که در یک اتاق چوبی در میان جنگل بخوابند.

اگر از زندگی مدرن خسته شده‌اید، این مطلب را بخوانید! 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸:۷ دیده شده : ۵۶بار نویسنده : admin

اگر ازدواج نکنیم چه میشود اگر از دیده کوته نظران افتادیم اگر از دیده ی کوته نظران اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم شعر اگر از دیده کوته نظران افتادیم اگر از دیده ی کوته نظران افتادی اگر از دید کوته نظران افتادیم اگر از دیده کوتاه نظران افتادیم متن شعر اگر از دیده کوته نظران افتادیم اگر از دیده کوته نظران افتادی اگر از آخرین کتابی اگر از خنجر خونریز اگر از خنجر خونریز نزار قطری اگر از خنجر خونریز متن نوحه اگر از خنجر خونریز دانلود اگر از خنجر خونریز نزار قطری دانلود اگر از خنجر خونریز دانلود نوحه اگر از خنجر خونریز متن نوحه اگر از خنجر خونریز دانلود مداحی اگر از خنجر خونریز دانلود نوحه اگر از خنجر خونریز نزار قطری اگر از کمند عشقت اگر از كمند عشقت بروم كجا گريزم اگر از کمند عشقت بروم اگر از تاریخ زایمان بگذرد اگر زمان زایمان بگذرد دانلود مداحی اگر از خنجر خونریز نزار قطری نوحه اگر از خنجر خونریز نزار قطری دانلود آهنگ اگر از خنجر خونریز نزار قطری دانلود نوحه اگر از خنجر خونین نزار قطری اگر از حال من پرسی غمی نیست اگر از حال من پرسی اگر ازدواج نکنیم اگر ازدواج نکنیم چی میشه اگر از حال ما میپرسی زندگی مدرن زندگی مدرن و سنتی زندگی مدرن چیست زندگی مدرن امروزی زندگي مدرن زندگی مدرنیته زندگی مدرن یا سنتی؟ زندگی مدرن فیلم زندگی مدرن و هفت سنگ زندگی مدرن مجله تفاوت زندگی مدرن و سنتی مقایسه زندگی مدرن و سنتی سبک زندگی مدرن و سنتی فرق بین زندگی مدرن و سنتی تفاوت سبک زندگی مدرن و سنتی سبک زندگی مدرن چیست زندگی مدرن سریال زندگی مدرن ایرانی سبک زندگی مدرنیته فیلم زندگی مدرن امریکایی فیلم زندگی مدرن و هفت سنگ این مطلب این مطلب مخاطب خاص دارد موید این مطلب لینک به این مطلب ذهن دیگران را بخوانید دانلود کتاب ذهن دیگران را بخوانید افكار دیگران را بخوانید کتاب ذهن دیگران را بخوانید چگونه ذهن دیگران را بخوانید خدا را بخوانید فکر دیگران را بخوانید چگونه فکر دیگران را بخوانید فكر ديگران را بخوانيد چگونه می توانید فکر دیگران را بخوانید فکر دیگران را به راحتی بخوانید چگونه می توانید فکر دیگران را بخوانید دانلود این وبلاگ را بخوانید لطفا این وبلاگ را بخوانید زیارت رجبیه را بخوانید معجزات موز را بخوانید اگر از دیده کوته نظران اگر از زندگی مدرن خسته شده‌اید، این مطلب را بخوانید!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۲۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها