freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1362425/29  زمان: 14:15  1395/07/11  بازدید: 71

یادداشت:


پس از گذشت تنها 9 بازی از فصل جدید، نشانه هایی در رئال مادرید زیدان دیده می شود که بر اساس آنها نمی توان بازهم برای این تیم، شانس اول قهرمانی در لالیگا را قائل بود.

 

به گزارش "ورزش سه"، "بالاخره روزی می رسد که ما هم امتیاز از دست بدهیم" اینها گفته های زیدان در روزهایی بود که رئال پیاپی پیروز می شد. او می دانست که این روند نمی تواند همیشه ادامه داشته باشد و سرانجام کهکشانی ها پس از 16 برد متوالی، در خانه مقابل ویارئال متوقف شدند. پس از آن، دو مساوی دیگر نیز از راه رسید تا روند تعریف و تمجید ها از رئال نیز پایان یابد.

رئال البته هنوز اوضاع بدی ندارد و در لالیگا با یک امتیاز بالاتر از بارسا صدرنشین است و در لیگ قهرمانان نیز مشترک با دورتموند در صدر قرار دارد اما دو تساوی متوالی برابر ویارئال و لاس پالماس، سبب شد تا تساوی در زمین دورتموند نیز بیشتر به چشم بیاید به طوریکه زیدان در نشست خبری پس از آن بازی گفت که از این تساوی حس بسیار بدی دارد.

 

 

 

 

 

کمرنگ شدن فاکتور مالکیت توپ در رئال

 

رئال مادرید، فصل گذشته از زمانیکه زیدان روی نیمکت این تیم نشست کاملا متحول شد. زیدان اصرار داشت که رئال باید در مقابل حریفانش کنترل توپ و میدان را بر عهده بگیرد. تقریبا همینگونه نیز شد و رئالی ها تنها در 4 بازی فصل گذشته، مالکیت میدان را به حریف خود دادند: برابر بارسا، لاس پالماس و والنسیا که در هر سه به پیروزی رسیدند و نیز برابر اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان که در 120 دقیقه بازی مساوی شد. رئال با زیدان در فصل گذشته تنها در 13 درصد بازی ها کنترل توپ و میدان را از دست داد.

با این حال این فصل پس از گذشت تنها 9 بازی، رئال در 33 درصد بازی ها یعنی در سه بازی، مالکیت توپ را به حریف داده است: برابر سویا در سوپرکاپ اروپا، لاس پالماس و دورتموند. مقابل سویا به پیروزی رسید اما در دو بازی بعدی به تساوی دست یافت. 

به وضوح مشخص است که رئال وقتی توپ را در اختیار ندارد دچار ضعف می شود؛ هرچند که همچنان در انتقال از حالت دفاع به حمله و بازگرداندن نتایج، قدرت سابق را حفظ کرده است.

گل های خورده زیاد

هدف اصلی رئال در فصل جاری قهرمانی لالیگا است. این تیم از سال 2012 موفق به کسب چنین مهمی نشده است اما زیدان خوب می داند که برای قهرمانی در تورنمنتی طولانی، به ثبات در کسب نتایج و به خصوص، خوردن گل های کمتر نیاز دارد. رئال تا بدینجا در 6 بازی، 6 گل در لالیگا دریافت کرده است که آمار ضعیفی است. اوساسونا(2)، سلتا و ویارئال(1) در برنابئو به رئال گلزنی کردند و لاس پالماس نیز در زمین خود دو گل به رئال زد.

زیدان معتقد است که ضعف دفاعی رئال به دروازه بان و مدافعان مربوط نمی شود و این کل تیم است که به هنگام از دست دادن توپ مسئولیت پذیری بیشتری به خرج دهند.

 

قناعت به برد حداقلی

رئال در بازی های اخیر به هر دلیلی نتوانسته برای خود حاشیه امنیت درست کند. این تیم نتوانسته فاصله گل خوبی با حریف خود ایجاد کند. آنها برابر لاس پالماس و دورتموند دو بار پیش افتادند اما هر بار گل تساوی را دریافت کردند. این ضعف مستقیما به افت محسوس بیل، رونالدو و بنزما بر می گردد.

فصل قبل پس از 9 بازی لالیگا، رونالدو 10، بنزما 6 و بیل نیز دو گل به ثمر رسانده بودند؛ مجموعا 18 گل اما امسال پس از 9 بازی این سه بازیکن در مجموع 7 گل به ثمر رسانده اند. البته ضعف رونالدو و بنزما به مصدومیت این دو و از دست دادن پیش فصل بر می گردد و زیدان معتقد است که به مرور زمان هر دو بازیکن به روزهای اوج خود بر می گردند و انتظار دارد که این ضعف رئال به زودی برطرف شود.

از سوی دیگر با وجود ضعف مثلث BBC، دیگر بازیکنان رئال توانسته اند در امر گلزنی موفق ظاهر شوند. دراین فصل 13 بازیکن مختلف برای رئال گل زده اند.

رئال در بازی برابر دورتموند در لیگ قهرمانان، برای دقایق زیادی در نیمه اول تحت فشار قرار داشت. دورتموند 20 شوت به سمت دروازه رئال داشت که یک اتفاق بی سابقه برای کهکشانی ها محسوب می شود. سابقه نداشته که تیمی این اندازه به سمت دروازه رئال شوت بزند. در عوض رئالی ها تنها 10 بار اقدام به شوتزنی کردند که 4 تای آنها داخل چارچوب بود.

 

رئال در حالی به سه تساوی متوالی دست پیدا کرده است که 10 سال بود چنین آماری به ثبت نرسانده بود. آخرین بار سال 2006 با لوپز کارو بود که رئال برابر بارسلونا، سوسیداد و ختافه به سه تساوی پیاپی دست یافت.

تیم زیدان امروز به مصاف ایبار خواهد رفت در شرایطی که مارسلو، مودریچ و کاسیمیرو را در اختیار ندارد. پس از سه تساوی متوالی، حالا هواداران این تیم منتظر کسب یک پیروزی روحیه بخش و ادامه صدرنشینی هستند.

دیداری که شبیه به یک تله است و هر نتیجه ای غیر از پیروزی، تبعات روحی سنگینی برای رئال در پی خواهد داشت. کهکشانی ها پس از 9 بازی هنوز روند باثباتی را طی نمی کنند و نمی توان بدینگونه برای این تیم شانس اول قهرمانی در لالیگا را قائل بود.

بارسا در فصول گذشته نشان داده است که تیمی باثبات تر در تورنمنتی طولانی مثل لالیگا بوده اما زیدان از امروز باید نشان دهد که این پیش بینی ها در مورد تمم او غلط هستند و مجموعه ای که او ساخته است، می تواند به طلسم 5 سال ناکامی در فتح لالیگا پایان دهد. بازی با ایبار می تواند استارتی دوباره برای زیزو و شاگردانش باشد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴:۶ دیده شده : ۱۶بار نویسنده : admin

راهی و آهی کتاب راهی و آهی دانلود کتاب راهی و آهی راهیان و سیاه جامگان راهیان کرمانشاه سیاه جامگان رهبری و راهیان نور رهبر و راهیان نور رهبری راهیان نور رهبر راهیان نور مقام معظم رهبری و راهیان نور رهبری در راهیان نور من و راهی کنی میشه شاهی کنی منو راهی کنی شهدا و راهیان نور شهدای راهیان نور شهدای راهیان نور بروجن شهدا راهیان نور شهدای راهیان نور خانوک شهدای راهیان نور دانشگاه خیام بادی بود و راهی داشت بادی بود راهی داشت جنگ نرم و راهیان نور چند راهی و محافظ برق چند راهی برق و محافظ فیلیپس چند راهی محافظ برق چند راهی برق و محافظ ولتاژ راهنمای خرید محافظ و چند راهی برق که به انگلیسی در صورتی که به انگلیسی از وقتی که به انگلیسی همانطور که به انگلیسی معنی که به انگلیسی که به زبان انگلیسی طوری که به انگلیسی وقتی که به انگلیسی در حالیکه به انگلیسی از آنجایی که به انگلیسی کشورهایی که به زبان انگلیسی صحبت می کنند کشورهای که به زبان انگلیسی صحبت می کنند آیا میدانید که به زبان انگلیسی که به اینگلیسی که به مژگان شکند قلب همه صف شکنان که به مژگان شکند قلب همه كه به مژگان شكند خسرو شیرین دهنان که به مژگان شکند که به مژگان شکند که به عربی کلمه که به عربی که به انگیلیسی که بهم بگه عزیزم که به طبع آن که به دیدنت فقیرم نظری کن ای توانگر که به دیدنت فقیرم که به خوابم ماهی آمد شب پیشین که به خوابم ماهی آمد نمیشود که نمیشود نميشود كه نميشود گاهی نمیشود که نمیشود گاه نمیشود که نمیشود گاهی نمیشود که نمیشود شریعتی گاهی نمیشود که نمیشود از کیست شعر نمیشود که نمیشود متن گاهی نمیشود که نمیشود جمله گاهی نمیشود که نمیشود گاهی وقتها نمیشود که نمیشود نمیشود که تو باشی نمیشود که تو باشی بهار هم باشد نمیشود که تو باشی و شعر هم باشد نمیشود که تو باشی من عاشق تو نباشم نمی شود گاهی نمی شود شارژ نمیشود 1280 چرا نمیشود ایمیل ساخت گاهي نمي شود شارژ نمی شود 1202 فلش فرمت نمی شود گاهی نمیشود شعر گاهی نمی شود گاهي نميشود كه نمي شود گاهی میشود گاهی نمی شود گاهی گمان میکنی و نمی شود گاهی نمی شود ک نمی شود گاهي نمي شود که نمي شود گاهی گمان میکنی نمی شود مشکل شارژ نمیشود 1280 شارژ پشتیبانی نمیشود 1280 نوکیا 1280 شارژ نمی شود مشکل شارژ پشتیبانی نمیشود 1280 پیغام شارژ نمیشود 1280 شارژ نمیشود در 1280 حل مشکل شارژ نمیشود 1280 چرا نمیتوان ایمیل ساخت چرا نمیشود در یاهو ایمیل ساخت چرا نمی توان در یاهو ایمیل ساخت چرا ایمیل ساخته نمی شود گاهي نمي شود كه نمي شود گاهی گمان میکنی ولی نمیشود گاهی گمان میکنی که نمی شود گاهی نمیشود که نمیشود قیصر گاهی نمیشود که نمیشود فاضل نظری گاهی نمیشود که نمیشود از قیصر امین پور گاهي نميشود که نميشود گاهی نميشود که نميشود گاهي نميشود كه نميشود قيصر امين پور مشکل شارژ نمیشود 1202 مشکل شارژ نمی شود نوکیا 1202 پیغام شارژ نمی شود 1202 مشکل شارژ پشتیبانی نمی شود 1202 فلش فرمت نمي شود فلش فرمت نمی شود Write Protected فلش فرمت نمی شود نرم افزار فلش مموری فرمت نمی شود وقتی فلش فرمت نمی شود؟ چرا فلش فرمت نمی شود فلش من فرمت نمی شود فلش دیسک فرمت نمی شود فلش که فرمت نمی شود یادداشت:/ رئال و راهی که به قهرمانی ختم نمی شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۰۴۵۹۴
  • تعداد نظرات : ۳۱۱
  • تعداد حاضران : ۱۰۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ دقيقه قبل
تبلیغات
برچسب ها
تبلیغات
آخرین جستجوها