freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شبکه المیادین گزارش داد جنگ لفظی بین واشینگتن و مسکو بر سر بحران سوریه تشدید شده است.

شدید تنش‌های لفظی بین آمریکا و روسیه بر سر بحران سوریه
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ "احمد عبدالله"، گزارشگر شبکه تلویزیونی المیادین، درباره تشدید تنش های لفظی بین آمریکا و روسیه گفت: مارک تونر، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا می گوید تماس های دیپلماتیک بین مسکو و واشینگتن شرایط وخیمی دارد، اما هنوز به طور کامل متوقف نشده است. مضمون آخرین تماس تلفنی بین جان کری و سرگئی لاورف آن بود که با اینکه این مذاکرات پیشرفتی ندارد، اما متوقف هم نشده است. سخنان تند و اتهامات متقابل بین دو کشور ادامه دارد. وزارت امور خارجه روسیه بار دیگر تاکید کرد هر نوع تعرض مستقیم آمریکا به دمشق و ارتش سوریه باعث تغییراتی خواهد شد. سرگئی لاوروف هم پیش از این، آمریکا را به خودداری از حمله به جبهه النصره متهم کرده بود. واشینگتن این اتهام را تکذیب نکرد، اما کاهش حملات خود به جبهه النصره را به بهانه نزدیک بودن جنگجویان آن به غیرنظامیان دانست. 

در ادامه این گزارش آمده است: در ادامه جنگ لفظی بین دو کشور، این اتهامات مسکو با اتهامات متقابل واشینگتن روبرو شد. اشتون کارتر، وزیر دفاع آمریکا، روسیه را متهم کرد اعمال فشار کافی بر مقامات سوری برای دستیابی به راه حل سیاسی ندارند. دو طرف آمریکایی و روسی اذعان دارند که راه حل سیاسی تنها راهکار برای برون رفت از بحران سوریه است. البته جان کری در نوار صوتی که از او فاش شد با صراحت از اقدام نظامی در سوریه حمایت کرد. شکست آتش بس در حلب، تنش ها بین روسیه و آمریکا را تشدید کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰:۱۴ دیده شده : ۹۳بار نویسنده : admin

مرز بین آمریکا و مکزیک عکس مرز بین امریکا و مکزیک جنگ بین آمریکا و روسیه احتمال جنگ بین آمریکا و روسیه جنگ سرد بین امریکا و روسیه روسیه و اوکراین جنگ روسیه و اوکراین اخبار روسیه و اوکراین نقشه روسیه و اوکراین تحولات روسیه و اوکراین روسیه اوکراین آخرین اخبار روسیه و اوکراین روسیه و ایران روسيه و ايران ارتش روسیه و ایران روابط روسیه و ایران والیبال روسیه و ایران جنگ روسیه و ایران اتحاد روسیه و ایران مرز روسیه و ایران روسیه ایران را تهدید کرد روسیه ایران چین روسیه و عربستان روسيه و عربستان روسیه و عربستان سعودی جنگ روسیه و عربستان روابط روسیه و عربستان درگیری روسیه و عربستان رابطه روسیه و عربستان تنش روسیه و عربستان توافق روسیه و عربستان روسیه عربستان روسیه و آمریکا روسیه و آمریکا جنگ روابط روسیه و آمریکا مقایسه روسیه و آمریکا مرز روسیه و آمریکا ارتش روسیه و آمریکا والیبال روسیه و آمریکا اخبار روسیه و آمریکا رویارویی روسیه و آمریکا روسیه آمریکا روسیه و یمن روسيا واليمن روسیه یمن روسیه یمن عربستان روسیه و جنگ یمن روسیه و تحولات یمن رابطه روسیه و یمن روسیه یمن ناو روسیه و سوریه روسیه و بحران سوریه روابط روسیه و سوریه روسیه سوریه روسیه سوریه اخبار روسیه و حمله به سوریه تاریخچه روابط روسیه و سوریه روسیه و داعش روسیه داعش روسیه و کره جنوبی روسیه و کره جنوبی فوتبال روسیه و کره جنوبی 2014 تساوی روسیه و کره جنوبی بازی روسیه و کره جنوبی نتیجه روسیه و کره جنوبی ترکیب روسیه و کره جنوبی روسیه کره جنوبی نتیجه بازی روسیه و کره جنوبی نتیجه بازی روسیه و کره جنوبی امروز روسیه و کریمه نقشه روسیه و کریمه روسیه کریمه روسیه و اسرائیل روابط روسیه و اسرائیل جنگ روسیه و اسرائیل روسیه اسرائیل بر سردر کاروانسرایی بر سردر کاروانسرایی ایرج میرزا بر سردر کاروانسرایی تصویر بر سر در كاروانسرايي تصوير بر سردر كاروانسرايي شعر بر سر در کاروانسرایی بر سر در کاروانسرا بر سر آنم که گر زدست برآید بر سر آنم که گر بر سر آنم که گر زدست بر سر آنم كه گر بر سر آنم که گر ز بر سر آنم كه گر زدست برآيد بر سر آنم که گر زدست برآید فال حافظ بر سر آنم که گر دست برآید تفسیر بر سر آنم که گر زدست برآید معنی بر سر آنم که گر زدست برآید بر سر تربت من بامی بر سر تربت من بامی و مطرب بنشین بحران سوریه بحران سوریه Pdf بحران سوریه چگونه آغاز شد بحران سوریه بی بی سی بحران سوریه چیست بحران سوریه مقاله بحران سوریه چگونه شروع شد بحران سوریه امروز بحران سوریه و ترکیه بحران در سوریه بحران سوریه چگونه آغاز شد(1) بحران سوریه چگونه آغاز شد(2) بی بی سی فارسی بحران سوریه علت بحران سوریه چیست جریان بحران سوریه چیست تاثیر بحران سوریه بر روابط ایران و ترکیه تبعات بحران سوریه بر روابط ایران و ترکیه بحران سوریه در حقوق بین الملل بحران در سوريه مستند بحران در سوریه شروع بحران در سوریه علت بحران در سوریه آغاز بحران در سوریه بر سر آنم المیادین: تشدید تنش‌های لفظی بین آمریکا و روسیه بر سر بحران سوریه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۲
  • تعداد حاضران : ۱۸۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها